Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU] (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.237
Cevap
129
Favori
557.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gittigidiyordan ayın 5 inde sipariş verdim bugün ayın 11 i hala kargoya verilmedi. Bende iptal ettim. Bu kadar da olmaz ya.
  • N11 Mistore adlı satıcıdan sabah saatlerinde 1650 tl iken beyaz sipariş ettim, %11 kupon vardı kargo dahil 1545 tlye geldi, daha iyi fiyat yakalayan arkadaşlar varmış hayırlı olsun. 30 tl garanti bonus ve 100 tl garanti pay de cabası. alırken 21 kasım olan kargo tarihi sonradan 25 kasıma güncellenmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-EFAE9B29C

Realme 3 pro alicaktim bulamadim magazalarda , note 8 alicam ama islemcinin 665 olmasi kafami karistiriyor cunku realme 3 pro da 710 var ne onerirsiniz
    realme 3 pro var n11 de, ben de halen dusunuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-EFAE9B29C

Realme 3 pro alicaktim bulamadim magazalarda , note 8 alicam ama islemcinin 665 olmasi kafami karistiriyor cunku realme 3 pro da 710 var ne onerirsiniz
    Mağazada bulamadım derken hocam? Cihaz n11 üzerinde hala mevcut. Ancak hala ulasamadiysaniz noye 8 de işinizi görecektir

• Ne telefonmuş arkadaş herkes hücüm etmiş bu arada parayı alıp kaçmaları gibi bir durum söz konusu olamaz arkadaşlar çekilen ücret n11 hesabında duruyor siz onay vermeden yada ürünü satıcı kargolamadan ücreti tahsil edmezler,fatura yok kargo takip numarası yok nasıl alsınlar ama en kötü olacak şey paranız n11`de günlerce esir olur ve kuponunuz yanar sizde fırsatı kaçırmış olursunuz,mağza siparişleri bilerek onaylamıyor çünkü fatura düzenlemesi gerekiyor imei numarasıyla ve ellerinde ne kadar stok var bilemiyoruz hatta onlar bile bilmiyordur bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Santa Monica -- 11 Kasım 2019; 18:59:1 >
  • Bizde katıldık mistore zincirine bakalım bir adet beyaz ile

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mistore ekleme yapıyor mu veya yapacak mı bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Frk_Plt kullanıcısına yanıt
    Valla ben de bekliyorum hocam
  • Feel The Difference F kullanıcısına yanıt
    Aramıza hoşgeldin 😊

• Cumartesi trendyoldan 1645 tl ye sipariş verdim, yurtiçi kargoya verilmiş tahmini teslim çarşamba günü diye belirtmişler, herhalde bu saatten sonra gecikme olmaz.
    Bu telefon ile ilgili en büyük çekincem ios dan androide çok uzun bir süre sonra geçmem nedeniyle kullanıma alışamam birde telefonun yeni olması nedeniyle aksesuar bulamama korkusu
  • WrathChild kullanıcısına yanıt
    denk gelirseniz haber verin. Ben de denk gelirsem yazarım.

• Frk_Plt kullanıcısına yanıt
    Hocam Techpazarda var bu arada ama kargo en geç 10 aralık yazıyor tahmin etmiyorum aralığa kadar süreceğini ama belli de olmaz

• WrathChild kullanıcısına yanıt
    Evet orası da var ama sorulara net bir şekilde cevap vermemiş. Bu yüzden çekimser kalıyorum ister istemez.

• Bugün Yurtiçi Kargo’da çalışan bir kardeşimiz geldi ofise. Aynen dediğini aktarıyorum;

Abi o kadar yoğunuz ki şuan sisteme düşen 3.000 küsür kargo var sistemler kilitlendi. Yarın muhtemelen sadece ben 500’e yakın kargo dağıtacağım.

NOT: Şehir: Serdivan (Sakarya’nın bir ilçesi)

Yani düşünün Sakarya gibi bir yerde ilçesine 3.000 küsür kargo geliyor ve daha da gelmeye devam edecek.

• Henüz elime ulaşmadı ürün hocam. Benim için koruması önemli babam sanayide kullanacak cihazi. Olası düşme olaylarına karşı ekranın kenarlarını korusun diye aldım. Normalde kendim asus cihazımda nano model kullanıyorum çok iyi ama bu cihazda kenarları koruması lazım nano olanlar bu konuda zayıf o yüzden tercihim bu yönde oldu. Geldiğinde resmini atarim bakar beğenirseniz sizde alırsınız.

• ben gece 12 den sabaha kadar denedim en son sabaha karşı 5 de alabildim . telefon 1506 tlye geldi bana. kılıfları ön arka camı ayrı kuponla aldım . bitanede kendime new balance aldım . güzel alış veriş oldu . haftya anca gelir elime. millet soru kısmında beyaz yolla diye çıldırmış. zaten kılıfla kullanılacak..
  • ring R kullanıcısına yanıt
    Doğru söylüyorlar. Bende satıcıyım n11 de bizede mesaj attılar panellerde kısmi kesinti var diye.

• Druyid kullanıcısına yanıt
    Bugün Akasya Avm'deki xiaomi mağazasına gittim. Mistore resmi satıcı değil dediler. Sadece ismini satın alan gayrıresmi satıcıymış. Bilginize.

• Druyid kullanıcısına yanıt
    Doğrudur işin birde dağıtım kısmı var :) Valla Allah sabır versin kargoculara. Bu ara iyi ürün tekmeleyecekler.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.