Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU] (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.237
Cevap
129
Favori
557.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: samtual

Telefonları sürekli meşgul çalıyor, ben iptal edeceğim siparişi..

Alıntıları Göster
    siyahı stoktan çıkardı mavi de 1 tane kaldı yazıyor. ben mavi almıştım umarım elinde olan mavidir. renge göre stok bilgisi yazsaydı o renk alırdık şeffaflık 0. siparişleri toplayıp çinden getirtecek 1 ay sonra. 1 ay bekledikten sonra niye n11den alayım ki zaten
  • Teşekkürler cevap için. Resmi sitesinden mi aldınız? Ben sitelerinde satın alın tuşunu bulamadım. N11’de de mi store adlı bir satıcı yok redmi note 8 aratınca.

Benim baktığım satıcı da 10 Aralık’a fiyat veren kişi o nedenle oradan almamaya karar verdim. O kadar beklemek istemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • freeyourmindtr F kullanıcısına yanıt
    N11 de evofone un resmi mağazası mi store var. Ben oradan aldım ve baktığımda satışa kapalı gözüküyor. Trendyolda iki tane mi store adlı pazar var ama onlar evofone yani resmi dist değil.

• freeyourmindtr F kullanıcısına yanıt
    Artık stoklar tükendi. O yüzden aratınca çıkmıyor.
  • Beyler Note8 Pro'da ki Mediatek Helio G90T'ye göre SD665 daha mı zayıf ?
  • Siparişi iptalmi etsem 10 aralık kargo verilme tarihi diyor ?

• Acele etmemek lazım diye düşünüyorum. Belki ortalık biraz sakinleştikten sonra tarihler tekrar güncellenebilir.
  • digital90 kullanıcısına yanıt
    necatibeydeki ithink mağazası bu galiba
  • Druyid kullanıcısına yanıt
    Hocam adam paraları alıp kaçarsa ne yaparız ? n11 güvence sistemi yok mu ?

• Hocam Xiaomi'nin Türkiye resmi mağazasından bahsediyoruz, MiStore. Bu söylediğin olmayacaktır rahat ol.
    Hocam ben ordan almadım ki Techpazardan aldım, burdan alan var mı ? adam cevap yazmadı

Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU]

• MiStore’da yoğunluktan ötürü mesajların hepsini cevaplayamıyor. Herhangi bir sıkıntı olmaz rahat ol. O kargo tarihlerine aldanmamak lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Hocam ben mi storeden almadım ki ama

• Anladım hocam ben seni. Ama resmi mağaza bile yoğunluktan ötürü tam hizmet veremezken, senin aldığın mağazanın bu şekilde davranması gayet doğal demek istiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://shiftdelete.net/mediatek-helio-g90-snapdragon-730-fark-atti

• Merhaba,

Satıcılardan @Terliksi Hayvan nickli arkadaşın diğer forma yazdığı bilgiyi alıntılıyorum.

" Arkadaşlar n11.com'da SATICIYIM.

Sabahtan beri satıcı paneline 2 kez girebildim. n11 duyuru yaptı satıcılara... Paneliniz kısmen acılacak dedi.

Yeni gelen siparişleri onaylayamıyoruz. Gece ve sabah onayladıklarımızı entegrasyon programımız sayesinde fatura kestik kargoladık. Ama eğer entegrasyon programı kullanmayan satıcılar var ise sipariş onaylayamıyorlar dolayısıyla hiç bir siparişi de göremiyorlar.. Gecikme bu yüzden olacaktır.

Satıcı onaylamadı , göndermeyecek demekki iptal edelim diye düşünmeyin derim.

Sabahtan beri panele giremiyoruz, satıcıları boykot ediyor resmen n11 "

sağlıcakla
  • ring R kullanıcısına yanıt
    @ring

Arkadaşın bahsettiği konuyu telefon ile görüştüğüm satıcı da söyledi.
    N11 üzerinden sorduğum soruya cevap gelmeyince, telefon ettim ve satıcı olarak sabahtan beri N11 giremiyormuş.
  • 11.11 de en çok satan telefonlardan biri bu oldu heralde

• ben de 1550 ye aldım beyaz 3 gün beklerim kargo olmzsa iptal ederim 1 ay bekleyecek olsam yurtdışından getirtirim
  • Realme 3 pro alicaktim bulamadim magazalarda , note 8 alicam ama islemcinin 665 olmasi kafami karistiriyor cunku realme 3 pro da 710 var ne onerirsiniz

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.