Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU] - MIUI 11 Geldi!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (4 Mobil) - 4 Masaüstü4 Mobil
5.209
Cevap
176
Favori
232.544
Tıklama
Popüler Konular listesinde 49. Sırada  bugün en iyi #6
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU] - MIUI 11 Geldi!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2054 Mesaj
    Şunu farkettim Hindistan romunda mesaj arama uygulamaları miui arayüzünde. BL kilidini açınca Hindistan rounu yüklemeyi deneyeceğim bakalım
    |
    |

Orijinalden alıntı: TearsForFears

mi a3 ün ekranı bence daha iyidir. Amoled panel farkını ortaya koyar. Ben gidip bakacam vatanda varsa fikrimi yazarım. mi a3 720p ekranda oyun performansıda çok yüksek olacaktır diye tahmin ediyorum. note 8 de de hoparlör temizleme özelliği varmış çok güzel düşünülmüş. Yüksek ses çıkartıp dışarı hava üflüyor :) 100-150 lira fark önemli değilde ben mi a3 ü daha çok beğeniyorum. Bir sıkıntısı eksiği yoksa onu tercih ederim.
    Tasarım yönünden çok fark olmayan telefonlar biraz tombul yuvarlak yapınca Mi A3 biraz daha uzun köşelendirince RN8

Sanırım sıkıntı şöyle siyahın yanına farklı bir renk veya beyaz geldiğinde yanan ile yanmayan pikseller belli oluyor bu da sıkıntı. Özellikle mavilerde sıkıntı var dedi diye hatırlıyorum. Mobil oyun oynamak gibi bir alışkanlığım olmadığı için performans konusuna bir şey diyemem oynarsam herhalde bi Underlords oynarım bir de performansı görmek için CoD, PUBG.

• Yarbay
    11660 Mesaj
    Kamerasında bazı sorunlarla karşılaştım. Çekim yaparken de ekrandaki görüntü yaklaşık 1 saniye geriden geliyor ve yakınlaştırma yaparken geç tepki veriyor. Hızla ileri geri yapamıyor, takılıyor ve bir an kamera görüntüsü gidiyor. Bu sorunu yaşayan kimse var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Önceki telefonum xiaomi mi9 se ekran kırıldı burada 1000 tl en ucuz ekranı garantisiz hemde. Çinden alayım dedim 700 tl amoled ekran tavsiye etmiyorum onun için. İps ekran 120tl civarı redmi note 8 aldım şimdi çok memnunum

|
    |
    TearsForFears kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Her ikisinin de artısını ve eksisini görmek istemiştim.
    rastlayanlar paylaşabilirler mi?
    quote:

Orijinalden alıntı: 13th Patronus

Bu telefonlar arasında en mantıklısı Redmi Note 7'nin 32 gb olan modeli. Dediğiniz gibi Redmi Note 8 kamera ile çok haşır neşir olmayan bir kullanıcı için gereksiz.
    Teşekkürler, ihtiyaç duyulmayan özellik için fazladan 400-500 tl ödememiş olurum.
    |
    |

Orijinalden alıntı: seda.g

redmi note 8 128 gb ile redmi note 8 pro 128 gb karşılaştırmasına rastlamadım.
    Her ikisinin de artısını ve eksisini görmek istemiştim.
    rastlayanlar paylaşabilirler mi?
    tam inceleme sayılmaz ama biraz fikir verebilir.
    https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/202956-203051/redmi-note-8-pro_redmi-note-8/
    Hmm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuharremAylar -- 28 Ekim 2019; 17:56:50 >
  • Teğmen
    233 Mesaj

Asıl fark 1-2 ay sonra belli olacak beklemede kalın

|
    |
    MuharremAylar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Note 7-8 fortnite ı kasarak oynatıyor. Mi a3 ün 720p ekranıyla daha akıcı bir performans sunması lazım. Fakat youtube da hiç gameplay bulamadım herhalde kurulmuyor. Cihaz 720p ekranı avantaja çeviremiyor. Bunun sebebinide android one arayüzü olarak görüyorum.

@kaan166

Mi a3 te ekranda parmak izi okuyucu var onunla beraber maliyeti artabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TearsForFears -- 27 Ekim 2019; 13:19:39 >
    |
    |
    Bahsedilenler: DokuzKuyrukluTilki kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör kaan166

En temel şey işlemcisi bile farkli neresinde fark yok. Zamanla romlar falan geldiginde herşey karisacakti. Bilmeden yorum yapmayalim.

Ayrı konu açılması daha iyi oldu. O konuda 2 telefonun kullanıcıları karışıyordu.

|
    |

Orijinalden alıntı: kaan166

Önceki telefonum xiaomi mi9 se ekran kırıldı burada 1000 tl en ucuz ekranı garantisiz hemde. Çinden alayım dedim 700 tl amoled ekran tavsiye etmiyorum onun için. İps ekran 120tl civarı redmi note 8 aldım şimdi çok memnunum
    Bu yorumu okumasaydım Mi A3 sipariş edecektim, ama çok fazla telefonu düşürdüğüm için note 8'mi alsam karar veremedim.
    |
    |

Orijinalden alıntı: TearsForFears

Note 7-8 fortnite ı kasarak oynatıyor. Mi a3 ün 720p ekranıyla daha akıcı bir performans sunması lazım. Fakat youtube da hiç gameplay bulamadım herhalde kurulmuyor. Cihaz 720p ekranı avantaja çeviremiyor. Bunun sebebinide android one arayüzü olarak görüyorum.

@kaan166

Mi a3 te ekranda parmak izi okuyucu var onunla beraber maliyeti artabilir.
    fortnite uyumsuz dedi note 8'de oynayamadım. başka bir yöntemi var mı?

telefondan çok memnunum bu arada, uygulama ve oyun önerilerinize açığım arkadaşlar.

Youtube da falan oynama yöntemleri var. Hatta bazı uygulamalarla pubg deki grafik ve fps limitini aşırı yükseğe bile çıkartabiliyorsun. Fortnite ı oynarsın bu yöntemle ama lowda bile çok kasar. Çünkü snapdragon 660-665 in gücü fortnite a yetmiyor. Pc deki oyunun aynısı olduğundan iyi sistem istiyor :) Oyun olarak son çıkan cod, black desert mobile oynanabilir. Uygulama pek kurmam sosyal medyalar, twitch ve youtube music falan var.

@Qrt_

Ekranda parmak izi okuyucu olduğundan maliyeti yüksek olabilir. Servisi arayıp fiyatları öğrenmek lazım.

|
    |
    Bahsedilenler: Qrt_ , TheCapedCrusader kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İki telefonun işlemcisi ve kameraları farklı. Alacakları güncellemeler farklı olacak. Note 8 ile Note 7 arasında aman aman bir fark yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red86 -- 28 Ekim 2019; 1:4:46 >
    |
    |
    Arkadaşlar 11 Kasım’da Note 8’in fiyatı hatırı sayılır derecede düşer mi acaba ? Bir de Note 7 ile Note 8 arasında kamera harici pek bir fark yok sanırım. Sırf daha yeni model diye 8 almak mantıklı mı ? Çok fotoğraf çeken biri değilim üstelik, video neredeyse hiç çekmem.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    386 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TITAN291

tam inceleme sayılmaz ama biraz fikir verebilir.
    https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/202956-203051/redmi-note-8-pro_redmi-note-8/

Alıntıları Göster
    Çok teşekkür ederim.

Aradaki farklar

redmi-note-8 in işlemcisi snapdragon un daha iyi olduğu için tercih edilebilir
    megapixel a 48 ile 64 arasında görüntü kalitesinin farklılığı sorgulanabilinir
    ram olarak pro daha yüksek

zaten indirimler için ara tatil başlangıcına kadar (18-22 Kasim) beklemeyi düşünüyorum

hangisini alacağıma o zaman karar vermek en mantıklısı
    |
    |

• Yarbay
    2413 Mesaj

Ben 11 kasımı bekliyorum.N11 esnafı zam yapmasa 1600 lira civarına almış olacağız

|
    |
    Advocate54 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Orjinal Laptop Yedek Parça
SEO
Bey Azura
üniversite
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.