Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU] (261. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.237
Cevap
129
Favori
557.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonda ki game turbo uygulaması resmen adamı kanser eder. Bi çalışıyor Bi ben beyaz ekran olarak kalıyor.. Böyle dengesiz uygulama yok yani

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hepsiburada satışlı 1650 tl alınır mi ? Akabinde alınan arıza olayları hakkında ne düşünüyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dgkn7 D kullanıcısına yanıt
    N11'de 1614₺+kargo fiyatından alabiliyorsunuz. Daha ucuza almak varken.

Arıza olaylarından kastınız nedir?

• Smaug kullanıcısına yanıt
    Hocam hepsiburada mağazası satışlı olduğu için onu düşündüm. Arızadan kastim hayalet ekran ve sensor hatalarıdır.

Nereden aldığınız çok da önemli değil. Xiaomi Türkiye garantili her ürün aynıdır.

Hayalet ekran sorunu var ama Tianma panelli modellerde oluyor. Gerçi çoğu Tianma panelli ama. Uzun kullanımda ortaya çıkıyor ama cihazın içindeki okuma modunu açık kullanırsanız olmuyor (ama ekran sarımtırak oluyor).

Sensör sorunu yok. Yakınlık sensörü köşeye çok yakın ve ışığa çok duyarlı olduğu için düzgün kapatılmayınca ekran açılıyor. En başta sorun var sanıldı ama sonradan kullanımla çözüldüğünü gördük.

Bunun dışında ufak tefek yazılımsal buglar dışında bir sorunu yok cihazın.

Teşekkür ederim hocam. Ben de arayacağım soracağım. Teşekkürler.

Edit : Genpa siteden IMEI çıkışlı olarak tarattım bizden değil dediler :)

Hayalet ekran problemi çıkar ise servisin bu duruma bakış acısı nedir ?

• Arkadaşlar aranızda cihaza IMEI repair yapma konusunda bana yardımcı olabilecek birisi var mı? Özellikle cihaz Global olduğu için Band20 bozulmadan IMEI atılması gerekiyor. Deneyimli arkadaşlardan PM bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

• Aynen katılıyorum. Aşırı sinir bozucu bir durum ekrandan yemesi. Bu sebepten bir daha 6D yada 9D almıyorum.

Bence şu an piyasada satılan en iyi kırılmaz nano cam BlitzPower markası. Ekrana tam oturuyor ve camın kaliteli olduğunu kullanırken anlıyorsunuz.

Daha önce tıraş olurken tıraş makinesinin üstündeki çıkan kısım fırlayarak telefona isabet etti. Ve baya da hasar verme ihtimali yüksek bir hızda. Ağırlığından bahsetmiyorum bile.

Telefonun yalnızca kenarında minicik bir çatlama meydana geldi. Eğer kırılmaz cam olmasaydı kesin orijinal ekranı çatlamıştı. Lafın kısası BlitzPower'ı öneriyorum.

Buradan satın aldım, kampanyası var;

https://www.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-redmi-note-8-2-adet-9h-nano-ekran-koruyucu-blitzpower_pdp_522653679

Edit: Dönüp okudum da reklamını yapıyor gibi olmuşum 😂 Firma ile alâkam yok arkadaşlar, yalnızca paramın karşılığını aldığım için tavsiye etmek istedim.

• GoXVII G kullanıcısına yanıt
    Sitesinden ziyade aramanız daha mantıklı sizin için. Ama dediğim gibi, garantiyi başlatmamış olabilirler de.

Ücretsiz ekran değişimi yapan var ama biliyorsunuz ki ülkemizde pek iyi durumda değil garanti servisleri. Eğer sıkıntı çıkartırlarsa THH'ye şikayet ederseniz lehinize sonuç çıkar.

İlginiz için çok tesekkur ediyorum. Rahatsızlık verdim kusura bakmayın.

Estağfurullah, ne rahatsızlığı.

• Herkese merhaba,

Redmi Note 8 almayı düşünüyordum fakat kronik bir ghost screen sorunu var sanırım telefonda. Uzak mı durayım yoksa alayım mı bilemedim.
  • s.a arkadaşlar babama yeni telefon almayı düşünüyorum redmi düşünüyorum da note 8 pahalı daha uygun fiyatlı redmi nodelleri varmı özellikleri bu şekilde olabilir

4000 mah pil + 32 gb hafıza + 5 / 6 inç ekran arasında
  • DeadMaster35 kullanıcısına yanıt
    Tianma panelli modellerde ghost screen uzun kullanımda oluyor ama cihazın içindeki okuma modunu (diğer adıyla mavi ışık filtresi) sürekli açık kullanırsanız ghost screen olmuyor.

Bu fiyatta özellikleriyle en iyi cihazlardan. Mi A3'e de bakabilirsiniz. Pil çok önemliyse sizin için Galaxy M30s'ye de bakabilirsiniz.

• derya78 kullanıcısına yanıt
    Redmi değil de Realme 5i modeline bakabilirsiniz.

• Selam arkadaşlar bende redmi note 8 64 gb alarak aranıza katıldım 2 haftadır cihazı kullanıyorum bir sorunum var bazen cihaz bildirim sesi veriyor ancak cihazda bildirim gelmemiş bu neden olur cihazda bir arızamı var acaba
  • Bir arkadaş Evofone ithalatı Xiaomi Türkiye Garantili Redmi Note 8 128Gb almış. Kutunun altındaki etikette şöyle yazıyormuş:

"Bu cihaz 5150-5350 Mhz frekans aralığında kullanıldığında sadece kapalı kullanımda sınırlıdır."

Bu ibarenin ne olduğunu bilen var mı? Benim 3 ay önce aldığım telefonların kutusunda böyle bir ibare yoktu.
    Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilexsamet -- 6 Nisan 2020; 14:29:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: wasmachstdulan

arkadaşlar son zamanlarda bunu yasamaya basladim var mı yasayan. bildirim cubugunu indirince bu sekilde gozukuyor dışarı taşıyor ekran. boyut uyumsuzlugu var.
    Bende bildirim çubuğunda/panelinde yan yana 5 uygulama kısayolu var. Sizde yan yana 6 tane görünüyor.
    Orijinalden farklı bir tema/luncher mı kullanıyorsunuz?

Benim bildirim panelinin ekran alıntısı:

Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.