Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU] (260. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.237
Cevap
129
Favori
557.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mi Note serisi için yeni seri çıkacağını sanmıyorum. Mi Note 10 öncesindeki cihaz Mi Note 3 çok önceden çıkmıştı, bir sonraki cihazı da çok sonra çıkar diye düşünüyorum.

Ama Mi Note 10, dediğim gibi, garantisizi 3000₺ üstünde bir cihaz. Redmi Note 8 ile karşılaştırma yapılabilecek bir cihaz değil.

Bu arada Mi Note 10 premium malzeme, kamera ve pil yönünden öne çıkıyor. Performans isterseniz sizi o kadar doyurmaz. Ona göre tercih yapın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GoXVII G kullanıcısına yanıt
    Xiaomi Türkiye sitesinde sadece Mi Store'lar bulunuyor ama Xiaomi'nin birden çok distribütörü var. TürkMi bunlardan biri. PTT'lerde kiosk açıp ürün satışı yapıyorlar genelde. İnternetten araştırabilirsiniz.

Keza Instagram'da Xiaomi Türkiye resmi hesabı TürkMi ilk satış yapmaya başladığında reklamını yapmaya başladı. Resmi olmasa böyle bir şey yapamazlar.

Bu arada distribütörlerin dışında preferred partnerleri de var. İl il kendi başına mağaza açan kişiler bunlar. Gaziantep'te ilk gördüğümde sahte adla açılan mağaza sanmıştım ama meğerse adam direkt Çin'e bağlı preferred partnermiş.

Xiaomi çok garip bir işleyiş güdüyor. TürkMi, Evo, Genpa, Cepport, Dragon gibi resmi distribütörlerin yanında bir de böyle direkt Xiaomi Çin'e bağlı küçük mağazalar da açıyor (preferred partner). %100 emin değilim ama KVK garantisi dışındakiler genellikle resmi garanti oluyor.

• Telefon çok toz oluyor.
    Köşelere toz giriyor bazen.
    Kırılmaz cam taktırsam işe yarar mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar son zamanlarda bunu yasamaya basladim var mı yasayan. bildirim cubugunu indirince bu sekilde gozukuyor dışarı taşıyor ekran. boyut uyumsuzlugu var.
    Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wasmachstdulan -- 4 Nisan 2020; 13:34:55 >
  • Smaug kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle detaylı bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.

Yine donanımhaberde bununla alakalı geçmiş zamanlarda açılan bir konuda gördüğümden yola çıkarak böyle intiba oluştu.

Bir de dediğim gibi kardeşime aldığım cihaz direk Genpa garantili ve EU standart bilgilendirici sticker ve Xiomi Türkiye Resmi Garanti yazısı gelince :

bunda ise sadece ithalatçı firma garantisi yazan garanti gelince sormak istedim

Donanımhaberde gördüğüm konu ise şu:

https://forum.donanimhaber.com/gercek-xiaomi-turkiye-distributor-garantisi-nasil-anlasilir-in-cevabi-burada--138641019

• Selamlar Ben 2.5 aydır redmi note 8 kullanıyorum, cihazı sıfır bi telefoncudan aldım ve kutusunun içinde sadece xiaomi garanti belgesi adlı küçücük bi kitapçık var genpa vs kitapçığı yok. benim cihazım ne garantili oluyor o kitapçığın içinde genpa ve ouono servislerin adresi var ama genpanın sitesinden sorgulayınca cihazınız genpa satışlı değildir diyor ?
  • GoXVII G kullanıcısına yanıt
    Verdiğiniz bağlantıda sadece Evofone garantisi için yazılmış ama 4-5 farklı resmi garanti var.

Başka biri TR garantili diye almış, Dora garantili çıkmış. Evofone'u aramışlar, onlar da IMEI ile kontrol etmişler ve ürünün kendi garantileri altında da olduğunu söylemiş. İçiniz rahat etmiyorsa Evofone'u arayın, siz de sorun.

Ama dediğim gibi, Türkiye'de birden fazla resmi distribütör var.

• batum06 kullanıcısına yanıt
    Genpa'yı arayın, bir de öyle sorun, bir de Ouono'yu arayın. Jelatinini siz söktüyseniz sorun yok da telefoncu kazık atmış da olabilir.

• Kullandığınız bir uygulama yapıyor olabilir. Hiç olmazsa format atın derim.

Teşekkür ederim bilgiler için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    hocam telefoncu 20 yıldır felan yerinde ve baya tanınmış birisi hani kutunun jelatininide ben söktüm bu küçük garanti kitapçığının üstünde hologram var türkiye garantisi diye içindede genpa ve ouono nun adresleri var ama neden genpadan sorgulayınca genpa satışlı değildir dedi anlamadım teşekkürler bilgi için :))
  • batum06 kullanıcısına yanıt
    Genpa ve Ouono'yu aramanız daha mantıki olacaktır o zaman. Onlar da aynı şeyi söylerse aldığınız yere gidin, garantiyi başlatmamış olabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smaug -- 4 Nisan 2020; 16:33:52 >
  • Lincoln Burrows. kullanıcısına yanıt
    Telefon tozu çekiyor resmen zaten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • merhabalar ben huawei p30 lite(64 gb olanı) ile redmi note 8 arasında kaldım. sizce hangisini almalıyım? note 8 çok iyi, onu al diyor musunuz? ikisi arasında 150 lira fark var bu arada.(huawei daha pahalı)
  • Arkadaşlar ana ekranın soluna nasıl boş sayfa açabilirim? Hep sağ tarafa açılıyor.

• Obsessive* kullanıcısına yanıt
    Boş sayfa açamıyorsun hocam. Tek bir widget koyarsan ve bir sonraki sayfayı varsayılan sayfa olarak ayarlarsan boş gibi olur.

• lg degilim ayakciyim L kullanıcısına yanıt
    P30 Lite da alınabilir bir cihaz ama çok az daha ekleyip Realme 5 Pro alın derim. Şu an 1940₺. Kesinlikle öneririm. Pil konusunda da, kamera konusunda da daha iyidir. Hem de 128 gb hafızaya sahip.

Hocam 4 sayfa uygulama var bende. İkisini ana ekranın sağına, ikisini de soluna almak istiyorum. Aslında daha önce yapmıştım. Format atınca gitti yine.

• quote:

Orijinalden alıntı: BorazanPower

Hocam ana ekranda boş bir yere basılı tutun, ayarlara girin, daha fazla deyin, uygulama kasasını kapatın.
    Teşekkür ederim
  • resmi garantisi genpa evofone ve OUNO diye biliyorum

nerden alırsanız alın imei genppa ve evofone OUNO sorgulattırın türkiye garantilimi diye

bende aldım kvk çıktı ama genpa yıda evofone arayıp imei üzeirnden sorgulatınca türkiye resmi garantili dediler o zaman sorun yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derya78 -- 4 Nisan 2020; 21:8:26 >
  • 
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.