Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU] (192. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.237
Cevap
130
Favori
557.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sistem güncellemesinde geldi hocam ekstra birşey yapmadım.İmei göre gönderiyorlar gelir sizede.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oznbzkrt

Sistem ve launcher guncelleme sonrası cihazda hızlanma oldu.
    Ben de güncellendi ama hızlanması tam fark edemedim şu an.

• bilexsamet kullanıcısına yanıt
    Şu an uygulama menüsü olarak kullanıyorum.Guncelleme öncesinden daha seri geldi bana.

• oznbzkrt O kullanıcısına yanıt
    sağ olun hocam.
  • MIUI v11.0.6.0 güncellemesi gelmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • akay635 A kullanıcısına yanıt
    Evet Ocak ayı güvenlik güncellemesi ekstra birşey barındırmiyor.Birde sistem güncellemesi olarak launcher güncellemesi geldi uygulama çekmecesi ve icon boyut ayarlama özelliği kazandı.

Bu araştırmayla sende bi distribütör olursun 😄mediamarkta turkmi bandrollü olanlarda vardı ama ben resimdeki ürünü seçtim hata etmedim umarım..koskoca mediamark yanlış yapmaz diyorum bi yandanda ya bana denk gelirse diyorum😄

• cakin kullanıcısına yanıt
    Ben onu kacırdım mediamarktan aldım kulaklık hediyeli garanti sorunu olurmu diye uğrasıyorum 2 gündür kutuyu açmadım daha😄

• quote:

Orijinalden alıntı: SERCİ38

Bu araştırmayla sende bi distribütör olursun 😄mediamarkta turkmi bandrollü olanlarda vardı ama ben resimdeki ürünü seçtim hata etmedim umarım..koskoca mediamark yanlış yapmaz diyorum bi yandanda ya bana denk gelirse diyorum😄
    Bence sıkıntı yoktur. Ama yarın görüşmeden sonra paylaşacağın sonucu bekliyorum. Valla ben de heyecanlandım doğrusu.

Nette cıkmadı ama arayınca umarım değişir birseyler .konu benim tel olunca sıkıntı olur bende bu şans varken 😂

hocam uygulama çekmecesi ve icon boyut ayarlama özelliklerine nereden ulaşabiliriz? ben de güncelledim ancak bahsettiğiniz ayarları bulamadım. Uygulama sürümü RELEASE-4.14.1379-01131133 olarak görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duru2013 -- 14 Şubat 2020; 11:58:21 >
  • duru2013 D kullanıcısına yanıt
    Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU] Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU] Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU]

Güncelleme sonrası sürüm 4.15 belki ondan göremiyorsunuz.

Üstat senin diğer forumda yazdığın 444 lü numarayımı aramam gerekli evofone için ?genpayı aradım ama o şekil bilgi alamadım 🤷‍♂️

teşekkürler hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SERCİ38

Üstat senin diğer forumda yazdığın 444 lü numarayımı aramam gerekli evofone için ?genpayı aradım ama o şekil bilgi alamadım 🤷‍♂️
    Genpa'nın 02123590359 nolu hattını arayıp 5'i ve ardından 4'ü tuşlayın. Telefonunuzun GENPA garantisi olup olmadığını sorun. Olmazsa info@genpa.com.tr adresine IMEI numaralarını yazıp e-posta ile GENPA garantisi olup olmadığını sorun ya da Genpa'nın sitesinde bir iletişim formu var, o formu doldurun ve forma IMEI numaralarını yazıp GENPA garantisi olup olmadığını sorun.

GENPA iletişim formu bağlantısı:
    https://www.genpa.com.tr/iletisim-formu

Evofone'un numarası da 444 2 118

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilexsamet -- 14 Şubat 2020; 12:38:32 >

• Güncelleme bende hâlâ gözükmüyor?

• o

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheDifference35 -- 23 Temmuz 2020; 1:59:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreaplk

Arkadaşlar uzun süredir kullanmış olduğum gcam sürümünü de paylaşayım. Gece modu, ağır çekim modu, normal mod, portre modu sorunsuz çalışıyor. Miui 10 ile sorunsuz çalışıyor. Deneyenler yorum yazabilir. Herkese iyi günler.

https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/camera/camera-7-0-009-259843690-release/google-camera-7-0-009-259843690-android-apk-download/

Örnek fotoğraf gece modu ile çekildi.
    Ön kamera çalışıyormu?

• Arkadaşlar,
    Android'de MX Player, PowerDVD Mobile ve VLC Player'dan daha iyi bir video oynatıcı var mı?

Redmi Note 8'den hafızadaki 1280x720 ve 1280x532 çözünürlükteki bazı animasyonları MX Player/MX Player Pro ve PowerDVD Mobile ile açtım ama belli bir süre sonra ses önden gitmeye video geriden gelmeye başlıyor. VLC Player ile denedim, onda da ses ve video normal, yani ses önden falan gitmiyor ama bu defa da ara ara video ve seste aynı anda yarım saniyelik takılma oluyor.

Aynı videoyu Windows 10 Tablet PC'de denedim. PC VLC Player versiyonu ile. Onda da telefondaki gibi ara ara takılıyor aynı yerlerde. Ama Aynı tablet PC'de Power DVD 16 ile açtığımda takılma veya ses ve videoda önden arkadan gitme olayı olmuyor. En iyi Power DVD 16 açtı.

Android'de PowerDVD gibi bir uygulama var mı? Ya da problem neyden kaynaklanıyordur? Donanım mı yetersiz geliyor?

Denediğim Video Bilgileri:
    Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU]
    VLC Player-Ekran Görüntüsü

MX Player Pro-Ekran Görüntüsü

VLC Player-Ekran Görüntüsü

MX Player Pro-Ekran Görüntüsü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilexsamet -- 14 Şubat 2020; 18:52:33 >

• vurucumuhammet V kullanıcısına yanıt
    Uygulamalardan sistem uygulamaları guncelleyicinin tüm verilerini silip deneyin

• 
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.