Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU] (189. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.233
Cevap
132
Favori
557.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Doğrudur, çok fazla ara şarj ederseniz 24 saati yine görürsünüz. Bataryayı %90'a kadar şarj etmedikçe süre sıfırlanmıyor diye biliyorum (%95 de olabilir). 0 ile 90 arasında tutarsan bataryayı muazzam süreler görürsün ama 1 şarj döngüsü süresi değildir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba. Hepsiburadadan bu telefonu almak istiyorum. Xiaomi Türkiye garantili yazıyor ve satıcısı Hepsiburada. Telefonun garantisi hangi firmaya ait. Hepsiburadadan satın alan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: s-adebisi

Merhaba. Hepsiburadadan bu telefonu almak istiyorum. Xiaomi Türkiye garantili yazıyor ve satıcısı Hepsiburada. Telefonun garantisi hangi firmaya ait. Hepsiburadadan satın alan var mı?
    Hepsiburada'nın kendisinin sattığı telefonlar Xiaomi Türkiye Garantili mi bilmiyorum.

Hepsiburada'dan aldınız diyelim. Kutunun jelatini açmadan GENPA ve Evofone'u arayıp IMEI numarasını söyleyip garantisinin olup olmadığını sorun. GENPA ve Evofone garantisi yoksa ithalat garantilidir. Çünkü Xiaomi Türkiye Garantili telefonların hepsinin GENPA garantisi oluyor.

Jelatini açarsanız iade almazlar telefonu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilexsamet -- 12 Şubat 2020; 12:14:28 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bilexsamet kullanıcısına yanıt
    Tamamdır teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: s-adebisi

Tamamdır teşekkürler.
    Sorunuzuna forumdaki diğer arkadaşlardan tecrübesi olan varsa cevap vereceğini umuyorum.

Xiaomi Türkiye Garantisi konusunda aşağıdaki konuya da bir göz atmanızı tavsiye ederim. Ama o konudaki sadece ilk mesaja değil, son mesaja kadar göz atın derim:

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/138641019

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilexsamet -- 12 Şubat 2020; 12:27:8 >
  • Arkadaşlar bı problem var başka yaşayan var mı bilmiyorum ama telefon redmi note 8 konuşma sırasında karşı tarafın sesi kesiliyor 2 defa yaşadım nedeni nedir başka yaşayan var mı?

• System launcher güncellemesi geldi.Artik simge boyu ayarlanabiliyor.

• GnCfNrLi kullanıcısına yanıt
    Facebook'ta Xiaomi gruplarında uzaktan IMEI kaydı yapanlar var. Onlara ulaşırsan hallederler.

Şu ayarları yapmanı tavsiye ederim ama MIUI 11 ile bazılarının yolu değişti, ayarlardan arama kısmına yazıp arat.

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/2480774/90f108a2-0ec8-4417-b41b-1e29b2d2c02c.jpeg
    https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/2480774/42015489-79e3-4350-9f3a-0829020666a4.jpeg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smaug -- 12 Şubat 2020; 17:29:39 >
    Ben yalan derim. Ne demek sağlıklı olmuyor. Benimki gayet sağlıklı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    telini bırakma öyle merdivenaltı yerlere . başında dur
  • 128 gb, Redmi Note 8, evefon garantili, 25 günlük nokta kusuru olmayan cihazımi ne kadara ilana koyabilirim, acil satmam gerekiyor... Burada herkes az çok piyasadan haberdar... Yardımcı olur musunuz arkadaşlar?

• efekcr kullanıcısına yanıt
    Yukarıda bir arkadaş cevap vermişti. Geliştirici seçeneklerini açıp, pencere geçiş animasyonunu ve diğer geçişleri 0.5 yaptım şimdilik gölgeler çıkmıyor.

Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU]

• Red86 kullanıcısına yanıt
    Ama genelde ghost durumu geçişlerle alakalı değil de uzun bir muhlet aynı ekranda kalmakla alakalı gibi bir sanki. Olmayabilir de tabi, deneyeceğim yaptığınızı. Teşekkürler.

• Telefonda bir türlü çözemediğim 2 sorun var.

1- arama ekranında tam ekran değil de küçük yuvarlak bir daire şeklinde çıkıyor arama sayfası, mesela diyelimki ben o esnada galerideyim, arama galerinin üzerinde1 cm lik bir daire şeklinde, yani tam ekran değil...

2- üst menü çubuğunu aşağıya çekerken ikide bir kulaklık sensörünü kapatmayın vs gibi bir uyarı çıkıyor...

başına bu iki olay gelen var mı ? nasıl çözebilirim?
  • eL_TuRCo kullanıcısına yanıt
    birinci durum arama uygulamasinin izinlerinde "uygulamalarin uzerinde goster" seklinde izin verilmesinden dolayi.

ikinci durum telefon cepteyken dokunmalarin onunegecmek isteyen "cep modu" özelliğinin acik olmasından dolayı.kapatilabilir bu.
    demekki kameranın hemen yanındaki sensor alanından aşağı çekiyorsun hocam. centige o kadar yakin alandan cekmezsen de sorunu cozersin.

ikisi de iptal edilebilir seyler yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bandogge -- 12 Şubat 2020; 21:24:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • efekcr kullanıcısına yanıt
    Bende öyle düşündüm, bir deneyeyim dedim belki geçişlerle alakali problem olabilir diye. Şu an gayet normal. 2 aylık cihazın ekranın yanması normal değil :(

• 
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.