Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU] (438. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.233
Cevap
132
Favori
557.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 436437438439440
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ucuzlukavcisimezarciamca

Beyler bu telefonun orjinal yedek bataryasini nerden bulabilirim ben acaba???

Malum şu anda telefonda kullandiğim batarya 5 sene sonra çöp olacak

Yedek alıp kullanmadığın bataryadan 5 sene sonra performans alabilecek misin?

• Az gitmeye başlayınca şarj almak gerekir pili yedekte dursun. Arkadaşın dediği gibi pil bayatlar 5 senede.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şarj durumu hem iyi hem kötü bu ekran görüntülerini yarım saat oyun var gerisi full youtube tarayıcı üzerinden film, sadece wifi %50 civarı parlaklık ile kullanıldı. Ama bu süre aynı kullanıma olmasına rağmen 6 7 saat veriyor garip bir şekilde cihaz 1 yıllık aktif kullanılıyor 12.0.3 sürümü yüklü.
    12.0.2 güncellemesinde hiç bir şey yapmama rağmen yarım saat içerisinde %100'den 95-96 ya düşüyordu. 12.0.3 güncellemesi sonrası %100 olduktan sonra 92-93'e düşmeye başladı.
    (Alttaki fotolar telefon kapanana kadar %100-0 kullanım süreleri)
    Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU] Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xMiRLiVAx -- 31 Ocak 2021; 14:51:13 >
  • Yattığı yerde %9 şarj yemiş.
    Garantisi olmasa basacağım romu kerneli...
  • mehmettech. kullanıcısına yanıt
    Ben bastım bile hocam. Garantiyi pek önemsemiyorum artık. Hatta şu an için telefon ihtiyacım olsa yurt dışı garantisiz alırım. 1 yıl geçti alalı bir şey olmadı zaten, olsa da garanti bir şeyler uyduracak çevremden gördüğüm kadarıyla.

Ben 1600 tl ye almıştım, yurt dışı satanlar 1200e satıyordu çok bir fark yok diye almamıştım.

Şu an alacak olsam garantisiz alır keyfime bakarım.

EU rom kullanıyorum, smaug hocamın tavsiyesiyle de ryzen kernel yükledim. Gece gitse gitse en fazla 2 gittiğini gördüm şarjın.
  • BorazanPower kullanıcısına yanıt
    Hocam bu gidişle bende yapacağım birşeyler.
    Telefon kendine göre iyi ama daha iyi olabilir.
  • Arka kameraya koruyucu cam buldum bi tane ama 20tl internetten.daha ucuza yer bilen var mi internette.dogubank diyenin kafasini kirarim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.trendyol.com/mopal/xiaomi-redmi-note-8-siyah-june-silikon-p-57061017?boutiqueId=538044&merchantId=206401

şöyle bi şey al bence hocam aynı fiyata hem kameran korunur hem telefonun. Ben telefoncudan almaya gitmiştim ona 25 tl verme boşver diye zorla satmamıştı adam. Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU] 

Şöyle bir şey de güzel hocam:

https://m.n11.com/telefon-ve-aksesuarlari/cep-telefonu-aksesuarlari/cep-telefonu-kiliflari

Ben normal ince mat kılıfın kamera korumalısını buldum, enişteme aldım. Keşke kendime de alsaydım dedim sonra. Bir daha da bulamadım öylesini. Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU] 

• Smaug kullanıcısına yanıt

Sipariş vereceğim ama renginde karar veremedim bir tüelü hocam. Günlerdir böyle bir şey arıyodum, telefoncularda yokru. Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU] 

Mavi telefona mavi, siyaha siyah, beyaza hepsi gider hocam. İstediğini al. Gelince haber verirsin, belki ben de alırım. Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU] 

Düzenleme: Mavisi yokmuş, yeşil varmış. Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smaug -- 2 Şubat 2021; 0:14:16 >
  • Aha aradığımı buldum, hem de aynı satıcı:
    https://m.n11.com/xiaomi-redmi-note-8-lansman-kilif-ici-kadife-logosuz-P468622732

Obaaaaa, maaşım yatsın da ikisini de alayım.

Hocam renkler güzel de, tuş renkleri ve genel renkleri uyumsuz geliyor bana, o yüzden arada kaldım. 2. Linktekiler de güzel ama sanki siyah olmayanları kir tutar mı acaba

Tuşlar dikkat çeksin diye öyle zaten hocam. Pixel cihazlarının kendi tuşlarının rengi farklıydı bir ara. Kılıfı güzel gösteren bence bu. Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU] 

İkincisi lansman kılıf hocam. Peçete veya ıslak mendil ile 2-3 günde bir, hatta haftada bir temizlerseniz yeni gibi görünür hep. Ama temizliği aksatmamak lazım. Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU] 

12 tl kargo nedir ya. Sırf kargo yüzünden alasım gelmiyor. 30 TL kargo dahil dese daha cazip gelecek aslında.
    Bu da hem şık hem korunaklı duruyor aslında

https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/xiaomi-redmi-note-8-parfe-kamera-korumali-mat-pastel-kilif-kapak-P466692699

Bunun kamera korumasızı ve arkası buzlu olanını kullanıyorum. Maalesef yüksek kalitede değiller. Kenarlarda plastik parçaların küçük çıkıntıları oluyor ve elime geçiyor. Şarj girişinin de oyuk kısmı biraz keskin. Silikon kılıf kadar rahat ettirmiyor maalesef. Kötü kılıf değil ama ben oyuk kısmını ve kenarları törpülememe rağmen arada rahatsız ediyor.

O çok kötü bir şey zaten hocam. Kutudan çıkanda şarj girişi kapanıyordu çok rahattı meslea. Bunlar ister istemez acıtıyor.

Ablama ve kız arkadaşıma verdim aldığım lansman kılıfları, onlarda böyle bir sorun olmuyor. Bu nedenle çerçevesi tamamen silikon bir kılıf almak çok mantıklı hocam. Telefon 196 gram olunca ister istemez parmağa yük biniyor. Keskinlik can acıtıyor. Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU] 

İkincisi çok aklıma yattı, 2 tane alacağım galiba. Diğer buzlu olan da güzel gibi ama ürün ekledikçe kargo fiyatı 1'er lira arttı. Keşke telefoncuda bulabilsem. Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU] 

İkincisi benim de hoşuma gitti. Tek sıkıntısı temiz tutmak. Bir de ne renk alsam acaba düşüncesi.
  • 
Sayfa: önceki 436437438439440
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.