Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU] (407. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.237
Cevap
129
Favori
557.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 405406407408409
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Telegram grubunda bir arkadaş sattı 1900₺'ye. 2000₺ güzel para 1 yıl kullanılmış cihaz için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • winneras kullanıcısına yanıt

11.0.11.0 sürümü zaten sorunlu. Kaç haftadır bundan bahsediyoruz. 11.0.11.0 sürümünden MIUI 12'ye OTA yoluyla geçen cihazlar çökme sorunu yaşadı. 1 haftaya 12.0.2.0 sürümü yayınlanacak (rom hazırmış), o zaman 11.0.11.0 sürümündekiler de geçebilecek.

• .montana. kullanıcısına yanıt

Büyük güncellemelerden sonra format önerilir. Temiz şekilde bir sıfırlayın cihazı.

• ysn332121 Y kullanıcısına yanıt

Sıkıntı olmaz ama sürekli iğne kullanmayın, sim aparatını kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Smaug

11.0.11.0 sürümü zaten sorunlu. Kaç haftadır bundan bahsediyoruz. 11.0.11.0 sürümünden MIUI 12'ye OTA yoluyla geçen cihazlar çökme sorunu yaşadı. 1 haftaya 12.0.2.0 sürümü yayınlanacak (rom hazırmış), o zaman 11.0.11.0 sürümündekiler de geçebilecek.

merhaba hocam nasılıznı

miui 12 güncelledim ota ile sonrada batarya sorunu yaşamaya başladım çabuk gidiyor batarya

ne yapmam lazım ayarlar telefon fabrika ayarlarına sıfırlamaya gerek varmı yoks yeni güncelleme miui 12.0.2 bizede gelecekmi miui 12 güncellenmiş telefonlara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derya78 -- 19 Kasım 2020; 11:40:49 >
  • Smaug kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim. Nakitte 1900 e de verebilirim o zaman. İphone se 2020 almayı düşünüyorum. Büyük ekrandan telefonun cebe ele sığmamasından sıkıldım artık.

• derya78 kullanıcısına yanıt

12.0.2.0 tüm Note 8'lere gelecek.

Büyük güncellemelerden sonra telefonu sıfırlamak önerilir. Sıfırlamadıysanız sıfırlayın ama MIUI 11 pil performansını alamayacaksınız yine de.

• quote:

Büyük güncellemelerden sonra telefonu sıfırlamak önerilir. Sıfırlamadıysanız sıfırlayın ama MIUI 11 pil performansını alamayacaksınız yine de.

telefon fabrika ayarlarından sıfırlama yapsam sorun olmuyıor değil mi

bu kadar batarya kötüleşti gece fulluyorum internet kapalı iken sabah 95 iniyor

sence sıfırlama yapma pil için az da olsa farkediyor mu

• Mesala bu yazıyı yazarken donuyor gboard mu sorunlu ki bilemedim sıfırlasam tum bilgiler silinecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .montana. -- 19 Kasım 2020; 13:47:28 >
  • derya78 kullanıcısına yanıt

IMEI atılan cihazlarda TWRP'den format atmak öneriliyor. Garantili cihazlarda sorunsuz sıfırlama yapabilirsiniz cihaz içinden.

Sıfırlama tabi ki de aşırı fark ediyor.

• .montana. kullanıcısına yanıt

Sıfırlamazsanız da böyle takılmaya devam edecek hocam. Verileri yedek alıp sıfırlamak çok zor değil bence. Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: ysn332121

Selam beyler bugün sim değiştirmem gerekiyordu ancak sim kart iğnesi olmadığından toplu iğne ile biraz zorladım sonradan ataç ile kolayca açtım fakat toplu iğne ile zorlamanın zararı olur mu

oradaki deliği genişletirsin dikkatli bakınca deliğin çevresi bozuk gözükür ufak bir estetik problem olusur yani iğne sim aparatından kalın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortune 4 -- 19 Kasım 2020; 14:55:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreaplk

Teşekkür ederim. Nakitte 1900 e de verebilirim o zaman. İphone se 2020 almayı düşünüyorum. Büyük ekrandan telefonun cebe ele sığmamasından sıkıldım artık.

Bu sefer telefonla beraber şarj aleti de taşımanız gerekecek. Almayı düşündüğünüz telefonda 1.821mah batarya var.

• quote:

telefonu sıfırladım herşey silindi yüklüyorum programları

batarya bakalım nasıl olacak deneyince haber veririm fark edip etmediğini

• Kayrabey kullanıcısına yanıt

Haklısınız illaki ilerleyen dönemler de ihtiyacım olacak 4000 den 1800 e düşünce ama boyutu ve yazılımı konusunda çok daha rahat edeceğimi düşünüyorum. Çok yoğun kullanan biriside olmadığım için pek şarjı önemsemedim. Henüz kararımı vermedim araştırma aşamasındayim.

• Hint romuna miui 12 geldi. Şimdilik telefon Bi serileşti. Özellikle uygulama geçişleri baya hızlı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mi.12 kararlı olan son sürümü yaptıktan sonra batarya süresi gerçekten çok azaldı gün içinde 2 kere şarja takmaya başladım. Ekran süresi 5 saati biraz geçiyor. Sizde böyle mi arkadaşlar?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cerkes555

Mi.12 kararlı olan son sürümü yaptıktan sonra batarya süresi gerçekten çok azaldı gün içinde 2 kere şarja takmaya başladım. Ekran süresi 5 saati biraz geçiyor. Sizde böyle mi arkadaşlar?

aynen bende de bu şekilde dün telefonumu fabrika ayarlarına sıfırlama yaptım bakalım fark edecek mi batarya

smaug hocam fark eder diyor sıfırlamak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derya78 -- 20 Kasım 2020; 12:43:57 >
  • 
Sayfa: önceki 405406407408409
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.