Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU] (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.237
Cevap
129
Favori
557.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bir kaç mesaj yukarıda video linki var
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/141048101
  • quote:

Orijinalden alıntı: SUPERMAN

Evdekilere aldığım 2 tane note 8 de kronik soru lar yani sensör problemi başladı ekran kapanmıyor konuşurken benim kendim için 22 kasımda verdiğim siparişimi de gelsin kılıfla beraber iptal edeceğim kullanmam bu şekilde telefonu tekrar v30 alırım belki
    Aşağıda ki linkte sizle aynı sorunları yaşayan arkadaşlar var. İsterseniz bir göz atın.
    https://forum.donanimhaber.com/dikkat-xiaomi-redmi-note-8-telefonunuzun-sensorleri-bozuk-olabilir-proximity-ve-accelerator--140887649

• quote:

Orijinalden alıntı: copierbond64

Aşağıda ki linkte sizle aynı sorunları yaşayan arkadaşlar var. İsterseniz bir göz atın.
    https://forum.donanimhaber.com/dikkat-xiaomi-redmi-note-8-telefonunuzun-sensorleri-bozuk-olabilir-proximity-ve-accelerator--140887649

Alıntıları Göster
    Teşekkürler evet orayı takip ediyorum ve aldığım 2 telefonda bu sorunlar başladı aynen birebir yazılan sorunlar mevcut telefonlarda şansıma 2 sindede bu problemler var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• SUPERMAN kullanıcısına yanıt
    Şansınıza artık. Geçmiş olsun diyelim.
  • Evet şanssızız sağol ben iptal edeyimde siparişi artık ya v30 yada başka birşey bu note8 de sevmediğim bir olay sd karta uygulamaların atılamaması oldu buda bu telefonu almamak için bir sebep bence 2 adet aldım ama pişman oldum gerçekten aldığıma
    @copierbond64

• Sabahleyin 'Sistem Uygulamaları Güncelleyici' launcher güncellemesi gelmiş. Kilidi açtıktan sonra ki animasyon değişmiş, güzel olmuş.
  • Druyid kullanıcısına yanıt
    bende gözükmüyor acaba herkese aynı anda gelmiyor mu?
  • Oyun oynarken falan sıkıntı olmuyor ama telefon uzun süre ekran kilitli kalmışsa , arama gelince açılmıyor motor soğuk olunca çalışmayan Anadollar gibi...
  • Telefonu alıp sorunla karşılaşan arkadaşların konumuza gelip destek çıkmasını bekliyoruz. Sessiz kalmayıp bir çözüm bulmamız lazım. Bu konuyu oluşturmamızdaki amaç; severek kullandığımız ve desteklediğimiz Xiaomi markasının yaşadığımız sorunları çözmesini sağlamak, arızalı telefonların herhangi bir donanımsal tamir işlemi görmeden sorunsuz ve sıfır Redmi Note 8 telefonlar ile değiştirilmesidir.

Konu Linki :https://forum.donanimhaber.com/dikkat-xiaomi-redmi-note-8-telefonunuzun-sensorleri-bozuk-olabilir-proximity-ve-accelerator--140887649

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi copierbond64 -- 2 Aralık 2019; 12:6:44 >

• Kurt_Kaya kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum hocam. Ben sabah kontrol ettiğimde bana gelmişti.
  • Confick3r kullanıcısına yanıt
    Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU]
  • Evet aldığım 2 telefonda bu sorunlar var bende yanınızdayım yalnız bu xiaomi maalesef gördüğüm kadarıyla hiç bir şekilde hatasını kabul etmeyen bir firma onlarca örnekleri var bakabilirsiniz insanlar telefon almışlar ve 3 ay içinde pildeki sıkıntıdan dolayı patlamış telefonlar ve bu marka hiç bir şekilde kabullenmemiş bu sorunu ben pile garanti vermiyorum diyip çıkmış işin içinden ben bir daha bu markanın birşey ini almayı düşünüyorum. @copierbond64

• Arkadaşlar telefonu sipariş verdim açıkçası siz böyle dedikten sonra korkar oldum

• Evet sorun var ve bu rahatsız edecek derecede büyük bir sorun bence düşün arama yapıyorsun ve ekran kapanmıyor sürekli nereye geliyorsa Bi ton program açılıyor telefon kapanıyor vs. Gibi ya arama yaparken ekranı kendin kapatıp açıcaksın yada bu sorunla boğulacaksın saçmalık yani
    @Onur888

• Bu sensor sorunu mi a1'de de mevcut. Telefonu kulağına götürüyorsun, ya ucak moduna aliyor ya feneri aciyor. Telefon cebinde çalarken cebinden cikartirken ya çağrıyı otomatik cevapliyor ya da meşgule atiyor...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trendyol'dan GÜncel Dijital adlı satıcıdan satın alan var mı? 29 Kasım'da satın aldım ,tedarik ediliyor statüsünde kaldı.

Ek olarak bahsedilen soruları görünce biraz işkillendim. Sizce iptal etmeli miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _conscript_ -- 2 Aralık 2019; 15:11:17 >
  • beybiger B kullanıcısına yanıt
    uyandırmak için kaldır özelliğini kullan hocam güç tuşuna basmak zorunda kalmazsın

• Bende hepsi burada dan almıştım 22 kasımda hala kargoda gözüküyor iptal edemiyorum kargoda gözüktüğünden dolayı gelsin ya teslim almıyacağım yada iptal edip kargo paketini bile açmadan geri göndereceğim. Bu telefonda bu sorunlar varken alınmaz 2 adet aldım hata yapmışım kendim kullanmam isterseniz vazgeçin size kalmış
    @_conscript_

• quote:

Orijinalden alıntı: weneorn

https://forum.donanimhaber.com/redmi-note8-telefonumdaki-sensor-hatalari--140887649

Konuyu başka yere taşımışlar, sanırım size cevap olur. Hem de bilinsin bu durum...

Alıntıları Göster
    valla şuan gittim oppo reno 2z aldım bakalım bizi neler bekliyor. o sensör olayını eşim kullanırken gözlemledim. telle konuşurken eliyle çok oynadığnda telefon anlık ekranı açılıp kapanıyor o sırada sessize alıyor telefonu. sonrada kapatıyor görüşmeyi .bence yazılımsal

• 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.