Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (4 Mobil) - 3 Masaüstü4 Mobil
5 sn
10.816
Cevap
240
Favori
829.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1217
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 27
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 30 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 16
  • Favoriye Eklediklerim 240
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • 13th Patronus (503 mesaj) Arisaka (308 mesaj) scorpion20 (276 mesaj) RoNNiE- (190 mesaj) agritux (176 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3888 mesaj) Mobil (4763 mesaj) Tablet (1 mesaj) Mini (484 mesaj) Uygulama (1680 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]
Giriş
    88 Mesaj

Hayır söz konusu kayda değer bir değişiklik yok. Bazı kısımlarda ki menüler değişmiş sadece. En azından gözlemlediğim bu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    radtv213 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    279 Mesaj

Bilgi için teşekkür ederim o zaman güncelleyelim bakalım. ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    SincapReyiz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Rica ederim

|
    |
    radtv213 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    617 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: REDMİNOTES

-VOLTE KAPALI İSE *#*#86583#*#* VOLTEYİ AÇIN
    -Ayarlar
    -Telefon hakkında
    -Tüm özellikler
    -Dahili depolama'ya 5 kez tıklıyoruz
    -Hangi SİM için aktive edecekseniz farzedin Telefon bilgileri 1'e tıklıyorsunuz
    -Mobil Radyo Gücü KAPALI'nın üzerine tıklıyorsunuz AÇIK yazacak
    -Aynı olayı çift sim kullanıyorsanız Telefon bilgileri 2 içinde yapıyorsunuz.
    -Sim kart ve mobl ağlara girip sim 1 veya 2 ye girip Wi-fi aramalarını etkin yapıp Ağ tercihlerini Wi-fi tercih et yapıyorsunuz.

Güle güle kullanın...
    ?????????

• Onbaşı
    30 Mesaj

👍

|
    |
    chatlax67 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    617 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: REDMİNOTES

👍
    Yinede çalışmıyor.https://www.android-hilfe.de/forum/xiaomi-redmi-note-5.3331/unterstuetzung-fuer-volte-und-wifi-call.877720-page-13.html#post-11962694 rn7 için burda klavuz var ama türkçe ye çevirecek biri lazım

|
    |

|
    |
    Ryzen 2700 4.0GHZ(OC)/ MSI B450 TOMAHAWK/ 8GB*2 CORSAİR RBG PRO VENGEANCE/ MSİ GTX 1660 Tİ GAMİNG X/ AEROCOLL 800 KASA /JAMESDONKEY 512 GB M2 SSD/ 2*2TB SEAGATE BARRACUDA HDD /750 WATT XİGMATEK MODULER TAURO PSU/AOC 27" C27G1 144 Hz 1080P MONİTÖR
  • Çavuş
    56 Mesaj

Türk Telekom da iPhone cihazda aktif etmeme rağmen çalışmıyor vodofone hat taktım direk geldi vo wifi kullanmak isterseniz Vodafone kullanın

|
    |
    gorkem414 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çin de dağıtıldı bu ay sonuna doğru gelir tahminen.. (Global)

|
    |
    Power7Gear kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    42 Mesaj
    Google camera ile gece görüşü modunda çektiğim fotoğraflar sağ alttaki son çekilenler kısmını açtığımda kayboluyor. Google fotoğraflarda da görülmüyor ancak telefonun kendi galeri uygulaması ve dosya yöneticisinde görünüyor. Telefonu yeniden başlatınca gcam son çekilenler ve google fotoğraflar uygulamasında görünmeye başlıyorlar. Birçok gcam sürümü denedim sonuç değişmedi. Aynı sorunu yaşayan ya da bu sorunun çözümünü bilen var mı? (Android 10'a geçtikten sonra bu sorunu yaşamaya başladım)

Fotoğraflar çekildikten sonra +hdr işleniyor diyor, ondan geç düşüyor galeriye, biraz bekleyip denediniz mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    MGK76 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Benim G Cam ayarlarım bu şekilde bir sorun yaşamıyorum. Google fotoğraflar ve stok galeri uygulamam da görebiliyorum.Kontrol edin istiyorsanız..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sounderland -- 17 Ağustos 2020; 13:12:55 >
    |
    |
    MGK76 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    42 Mesaj

Biliyorum onu da, hdr+ bittikten sonra kayboluyor ama sadece gece görüşü modunda çekilenler. Normal ya da diğer modlarda çektiğim fotoğraflar duruyor. Restart yapınca geliyorlar.

|
    |
    Kobarsterm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu ayarları da denemiştim ama düzelmedi. Farklı bir gcam sürümü buldum, 6.2... olan. Bu sürümde bu sorunlar yok. Ancak telefonda bir anormallik var. Nasıl oldu bilmiyorum. Çekilen fotoğrafları google fotoğraflar üzerinden silince tüm galeri uygulamalarından siliyordu ama şimdi restart sonrası diğerlerinden kaldırıyor. Sorunun google fotoğraflar uygulaması ile alakalı olabileceğini düşünüyorum. Çünkü hala buluttaki fotoğraflarımı eşitlemedi, sürekli yedekleme için hazırlanıyorda dönüyor.

|
    |
    sounderland kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Telefonu fabrika ayarlarına sıfırlamak için hazırlık yapıyordum ki,google hesabını şimdi yedekle seçeneğini kullanınca google fotoğraflar uygulaması düzeldi. Şu an için gcam de düzeldi. Yedekleme yapamaması sorun yapıyordu belki de. Şunu da fark ettim farklı galeri uygulamaları üzerinden silinen fotoğraflar-videolar telefonun kendi uygulamasında bir süre daha kaldıktan sonra siliniyor, sanırım uygulama kendini geç güncelliyor. Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MGK76 -- 17 Ağustos 2020; 15:41:12 >
    |
    |
    Beyler telefonun ahizesi ile sorun yaşıyorum.ses çatallı ve kısık geliyor.evde tamam da dışarda duyulmuyor kısık geliyor.ritzy garantisi vardı verdim 10 gün oyaladilar temizlik yapıp verdik dediler ama hikaye sorun aynı.gozden cikardim gibi bu yüzden .mate 20 lite var bunu satıp mate 20 lite geçilir mi pişman olur muyum?

|
    |

|
    |
  • Yüzbaşı
    819 Mesaj
    Duyduğuma göre Redmi Note 8'lerde bluetooth kulaklık ve wifi aynı anda çalışmıyormuş. Bunda da öyle bir şey var mı?

Bluetooth kulaklıkların çalışma frekansı ile WiFi'nin çalışma frekansı aynı olduğu için bluetooth kulaklık telefona bağlıyken internet yavaşlıyor. Bu sorun telefon modeli fark etmeksizin her telefonda olur. Redmi Airdots kullanıyorum iPhone, Huawei, Xiaomi ve Samsung markalı telefonlarda bu durumu hep yaşadım. Mobil veri ile bağlanınca sıkıntı yaşamazsın frekans farklı çünkü. Bunun yaşanmaması için WiFi'nin çalışma frekansını 5 GHz yapmak lazım sanırım.

|
    |
    YeşilOk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Radyo Dinle
kripto para haberleri
Canlı Tv izle
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.