Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
10.825
Cevap
240
Favori
830.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1218
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 27
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 30 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 16
  • Favoriye Eklediklerim 240
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • 13th Patronus (503 mesaj) Arisaka (308 mesaj) scorpion20 (276 mesaj) RoNNiE- (190 mesaj) agritux (176 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3890 mesaj) Mobil (4768 mesaj) Tablet (1 mesaj) Mini (484 mesaj) Uygulama (1682 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]
Giriş
    2398 Mesaj
    Beyler Turkcell hatta vowifi kullanabilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Geldi android 10

|
    |
    ksph kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    10 geldi performans iyice kotulesti.Bu kadar hantal telefon ilk defa goruyorum.Xiaominin ucuz olmasinin sebebi belli oldu.Bunlar yazilimdan hic anlamiyor.Arayuzde gezinme bile kasar mi ya bi tel3fonda..Teli cok seri kullanmam cok seri yazmam ama ona ragmen benim hizima yetisemiyor cihaz.Bide fiyati utanmadan 2700lere cikmis max 1000tllik cihaz.

Temiz bşr kurulum için yüklemeden sonra cihazı sıfırlayın, yedek almayı unutmayın..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Bir internet kullanıcısı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1349 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bir internet kullanıcısı

10 geldi performans iyice kotulesti.Bu kadar hantal telefon ilk defa goruyorum.Xiaominin ucuz olmasinin sebebi belli oldu.Bunlar yazilimdan hic anlamiyor.Arayuzde gezinme bile kasar mi ya bi tel3fonda..Teli cok seri kullanmam cok seri yazmam ama ona ragmen benim hizima yetisemiyor cihaz.Bide fiyati utanmadan 2700lere cikmis max 1000tllik cihaz.
    Hata sizde, dirty flash yapmışsınız. Aynı yöntemi 10000 tl lik Samsung s20 ultra ya bile yapsanız max 1000 tl bile edemeyecek telefon seviyenine gelir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Bunu kullanıyorum ve memnunum..

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/configs-parrot-03/

|
    |
    alper.3521 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    5592 Mesaj

"clean flash" nasıl yapabiliriz ? eskiden nokia xpressmusic'te bir program yoluyla flash atıyordum şimdi android'de hiç bilmiyorum bunları
    |
    |
    RoNNiE- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    88 Mesaj
    Ben global sürüme sahibim. Hâlâ Android 10 güncellemesi gelmedi... Öve öve bitiremediler markayı daha bir kere mi11 güncellemesi gördüm sadece. Oda bizim şansımıza sanırım.

• Teğmen
    209 Mesaj
    Bi benim telefona gelmedi 10

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: sounderland

Bunu kullanıyorum ve memnunum..

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/configs-parrot-03/

Teşekkür ederim hocam

|
    |

• Yüzbaşı
    329 Mesaj

Adamlar 2019 yılında piyasaya sürdükleri cihaza Miui 11 verdiler, şimdi de 12 yi gönderecekler. Sorması ayıptır 1.5 yılda kaç tane güncelleme bekliyorsun kardeşim?

Global sürüm sahibiyim ve bana 10 geldi.

|
    |
    SincapReyiz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    88 Mesaj

En basitinden Android 10 bekliyorum. Beklemekte hakkım diye düşünüyorum. Kaç ay geçti güncelleme gelmedi. Ha şu zaman ha bu zaman dene dene. Bir buçuk yılda ARAYÜZ GÜNCELLEMESİ ALMASAM DA OLUR.

|
    |
    sounderland kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    151 Mesaj
    son 1,5 aydır batarya performansı iyice düştü, oyun oynamamama rağmen eriyor resmen.

11.0.5.0(PFGMIXM) kullanıyorum, v11.0.6.0.PFGMIXM yüklemeli miyim? güncellediğime pişman oldum resmen. telefon daha 1 yılını doldurmadı ekranda ghosting oluşmaya başladı (parlaklık en fazla %60'ta kullandım, şarj ederken telefona dokunmadım)
    |
    |

Orijinalden alıntı: Bir internet kullanıcısı

Ben de android 10 kurdum performans inanılmaz düştü. Twitter'da falan sayfa akarken şimdi kasım kasım kasılıyor.
    Hard reset atamadan eski sürümün üstüne kurdum. Hard reset atsam çok fark eder mi acaba

Psn:PratikAdam, Kolbozuk-
  • Yüzbaşı
    768 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Pratik Adam

Ben de android 10 kurdum performans inanılmaz düştü. Twitter'da falan sayfa akarken şimdi kasım kasım kasılıyor.
    Hard reset atamadan eski sürümün üstüne kurdum. Hard reset atsam çok fark eder mi acaba

Alıntıları Göster
    Bana henüz gelmedi de ne tür yenilikler var acaba? Kayda değer hiç bir şey yok mu genelde şikayetler yazılmış o yüzden soruyorum olumlu bir iyileşme / değişme var mı?

Kayda değer önemli bir değişiklik yok. Menü aynı görsel aynı, çok Ufak değişiklikler gördüm ama hatırlamıyorum bile şuan.

|
    |
    aliytrklkmz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
Sohbet
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.