Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (383. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.329
Cevap
182
Favori
930.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İthalatçı garantili olanlar tianma çıkıyor genelde. Sensör sorunu yaşamadım ama başınıza gelirse kalibrasyon yaparak sorunu kolayca ortadan kaldırabiliyorsunuz. Mi 8 Lite pil ve güncellik bakımından geride bu yüzden ben tercih etmezdim. 100 tl daha koyabilirim diyorsanız Realme 3 Pro'ya bakabilirsiniz, bu telefonu almamış olsaydım kesinlikle Realme 3 Pro alırdım. Eğer kararınızı değiştirip Realme 3 Pro almak isterseniz 1-2 hafta bekleyin, kullanıcı yorumlarına bakın (kronik sorunu vb. var mı diye).
  • byorkandal B kullanıcısına yanıt
    Açıkçası simgelerin gözükmemesi benim için sorun değil bu yüzden uygulamayı kullanmıyorum. Bu konudaki bazı üyeler uygulamanın sorunu çözdüğüne dair geri bildirimde bulundu, ben de bundan dolayı uygulamayı size tavsiye ettim. Uygulama ile ilgili bazı ayarlar yapmak lazım sanırım, en iyisi ben uygulamayı deneyip size geri bildirimde bulunayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 13th Patronus -- 13 Eylül 2019; 19:15:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 13th Patronus

İthalatçı garantili olanlar tianma çıkıyor genelde. Sensör sorunu yaşamadım ama başınıza gelirse kalibrasyon yaparak sorunu kolayca ortadan kaldırabiliyorsunuz. Mi 8 Lite pil ve güncellik bakımından geride bu yüzden ben tercih etmezdim. 100 tl daha koyabilirim diyorsanız Realme 3 Pro'ya bakabilirsiniz, bu telefonu almamış olsaydım kesinlikle Realme 3 Pro alırdım. Eğer kararınızı değiştirip Realme 3 Pro almak isterseniz 1-2 hafta bekleyin, kullanıcı yorumlarına bakın (kronik sorunu vb. var mı diye).
    Hocam tavsiyeleriniz için teşekkür ederim , realme işlemci ve ekran kartıyla note 7 den daha iyi duruyor , 100 TL fark için değer gibi ama xiaomi sanki biraz daha sağlam firma realme de muhattap , destek sorunu yaşanabilir gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Realme ithalatçı garantili olarak geldiği için garanti konusunda çok bir şey beklemenizi tavsiye etmem. Bir de Realme piyasaya yeni girdiği için Türkiye'deki kullanıcı sayısı az bundan dolayı yazılımsal vb. sorun yaşadığında dili İngilizce vb. olan forumlara bakmak zorunda kalırsın. Bu dediklerim dışında kağıt üstünde güzel bir cihaz, kullanıcı yorumu olmadığı için kronik sorun vb. var mı bilemiyorum.
  • Merhaba bende 1340 tl ye 32 gb note 7 aldım.Note 6 pro alacakken son anda buna karar kıldım.Sensör sorunu bir kaç sefer oldu.İphone 6 sonra hızlı geldi fakat telefon büyük
  • erkanuzum E kullanıcısına yanıt
    Sensör sorunundan kasıt yakınlık sensörünün menzili ise şu videoyu izleyip kalibrasyon yap:https://www.youtube.com/watch?v=VUfNg4TFnXA
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkanuzum

Merhaba bende 1340 tl ye 32 gb note 7 aldım.Note 6 pro alacakken son anda buna karar kıldım.Sensör sorunu bir kaç sefer oldu.İphone 6 sonra hızlı geldi fakat telefon büyük
    merhabalar nereden aldınız ?

ben de xiaomi redmi note 7 düşünüyorum saihibndne de yurtdısı 1.200 tl y fılan vaarsa saglam mıdır acaba ?

birde note 8 cıkacak acaba fıyatlar düşer mi şuan 1.700 lerde

yada note 8 in fyatı belli mi ?
  • Xiaomi kullananlar yardımlaşma grubu
    https://chat.whatsapp.com/invite/DoXbOOwcRdo0ONLDrV7fZa

Dell Cihazı Kullanıcıları Yardımlaşma grubu
    https://chat.whatsapp.com/invite/FYzwp9JjuDjFMXJ6JM18tB
    Yardımlaşma

• Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

Google play hizmetlerinin bu kadar sarz yemesi normalmi hiç bişi yapmiyorum onla alakli??

• bugra-1597 B kullanıcısına yanıt
    Hocam nelerden kısıyorsunuz

• 12galatasaray12 kullanıcısına yanıt
    Hiçbir uygulama kısıtlaması yok, sevmiyorum da öyle kısıtlamayı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]
    Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

Ekranın bu kadar çok olması normal mi :D. Nelerden kısabilirim önerilere açığım

• Kaç saat süre alıyorsunuz ? Ekran kısmına tıklayınca yazar.

Teşekkür ederim hocam. Bende de hiç bir kısıtlama yok fakat ekran %54 götürüyor :/

• devrim_768 D kullanıcısına yanıt
    Bugün bende de fazla gözüküyor kullanımı...

Hocam telefon kapanmıştı :D açık zaman gözüküyor sadece 16 dk . Ama normalde de en aşağı %35 küsür alıyorum. Süreyi bilmiyorum

• 12galatasaray12 kullanıcısına yanıt
    Hocam % hesabı yapmadım hiç iyi mi kötümü bilemiyorum fakat şuan şarjım %43 Ekran sürem 4 saat 27 dakika yüzdelik olarak ise %21 kullanılmış. Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

• 13th Patronus kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

• ugurcanaydogdu kullanıcısına yanıt
    Aynen kardes kullanıcı iyi takamadığı için koruyucu oturmamış kargo geldi açıp itinayla telefoncuya yapıştırdım on numara oldu. Uzun zamandır bakamadığım için cevap veremedim. Bilgi için teşekkkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dhtekno -- 14 Eylül 2019; 12:37:21 >
  • Dhtekno D kullanıcısına yanıt
    Ekran koruyucunun görünüşünü çekme şansınız var mı?

• 
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.