Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (376. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.329
Cevap
182
Favori
930.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 374375376377378
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Garantisiz almadığınız sürece imei konusunda sıkıntı yaşamazsınız. Ben Hepsiburada üzerinden Nethouse isimli satıcıdan aldım ve imei ile ilgili sıkıntı yaşamadım. Aynı satıcı başka sitelerde daha ucuza satıyor onlara bakabilirsiniz (N11, Trendyol vb.). İlk aldığınızda elinize ağır geliyor ama sonra alışıyorsunuz, Teknosa gibi yerlere gidip bir elinize alıp bakın telefona.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 13th Patronus kullanıcısına yanıt
    Çok Teşekkürler peki İthalatçı garantili mi xiaomi Türkiye garantili mi sizin ki? İthalatçı garantili alsam sorun olur mu?
  • fhozbek F kullanıcısına yanıt
    Xiaomi Türkiye garantili benim telefonum. Genel olarak Türkiye'de garanti işleri sıkıntılı bu yüzden garanti adı çok önemli değil. Garanti işlerinde daha çok şans faktörü etkili oluyor bundan dolayı karar sizin.

• quote:

Orijinalden alıntı: fhozbek

Merhabalar arkadaşlar note 7 almak istiyorum ama sitelere güvenemiyorum imei kaydı işini halledemem ben teknosa ile internet fiyatları arasında 500 lira var sizin aldığınız imei işi olmayan önereceğiniz site var mı ?? Birde bir kadın olarak kullanıcam önerirsiniz değil mi çok büyük ağır diyenler var ?
    Eğer resmi garantili olsun isterseniz Xiaomi kendi mağazalarından alabilirsiniz. Dün ben aldım 1.750 TL idi. 380 Tl ilave ücrete +2 yıl garanti ve 1 yıl kasko yapılıyor. Yine resmi garanti ve kasko. Ben yaptırdım. Resmi alayım sorun yaşamayayım diyenler için fiyat bu şekilde..
  • quote:

Orijinalden alıntı: devrim_768

Merhaba arkadaşlar 1-2 haftadir telefonu kullaniyorum telefondan gayet memnunum ama şöyle bir durum var bildirim sorunu yaşıyorum. örneğin whatsapa gelen bildirim bazen geliyor bazdn gelmiyor. Whatspa girdiğim vakit mesajlari görebiliyorum. Sizce ne yapmaliyim.simdiden teşekkürler
    Hala cevap bekliyorum 🙄

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • devrim_768 D kullanıcısına yanıt
    Pil tasarrufunu açtığım zaman aynı durum Gmail uygulamasında oluyor. Pil tasarrufu açıksa kapat. Ayarlar/Bildirimler & Durum Çubuğu/Uygulama Bildirimleri/WhatsApp buradan bildirimler açık mı onu kontrol et. Ayarlar yerine gir ve senkronizasyon yazıp arat sonra da otomatik senkronizasyonu aç. Bunları bir dene olmazsa yine yazarsın.
    Edit: WhatsApp uygulamasından sana mesajı anında gelmeyen kişileri sessize alıp almadığını kontrol et.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 13th Patronus -- 9 Eylül 2019; 17:31:24 >
  • fhozbek F kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada üzerinden Hepsiburada satıcısı olan ürünü aldım IMEI kayıtlı geldi ama dediğim satıcı Hepsiburada'ydı.

• Imperionex kullanıcısına yanıt
    1-Darbeye Deer Bez Durumlarda Için Xiao mi mi 9SE 8 A2 Lite 6X 5X Pocophone F1 Kırmızı mi Not 7 not 6 5 pro S2 6A 5 artı 4X Kapak Coque
    2-Xiaomi Redmi için Not 7 Pro Vaka Kumaş Bez 360 Tam koruma Sert PC arka kapak Redmi Için not 7S not 8 Pro telefon kılıfı
    3-Xiaomi Redmi için Not 7 Halka Durumda XUNDD Hava Yastığı Darbeye Dayanıklı şeffaf PC TPU tampon arka kapak Redmi için Not 7 Pro Kılıf funda
    Link atınca direkt AliExpress ana sayfasına yönlendiriyor bu yüzden link atmadım. Bu yazdıklarımı AliExpress'te arat, karşına çıkar. Bu 3 kılıftan 1'ini ya da 2'sini almayı düşünüyorum, 2. ve 3. kılıfı kullanan forum üyeleri vardı.
  • Bu konu sahibi arkadaş başka bir üyeden konuyla ilgilenilmiyor diye başlığı devralmıştı. Adam değil konuya, foruma bile uğramıyor... Mi9t nin sayfasını alıp kopyala yapıştır yapsan daha faydalı olursun. Konuyla gerçekten ilgilenebilecek biri alsa başlığı güzel olacak.

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-suggested/

Buradaki google camera 6.1 arnova apk sı redmi note 7 ile uyumlu. Apk yı indirdikten sonra buradan config dosyası indirmek gerekiyor:

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/configs-arnova-01/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AİGUN -- 9 Eylül 2019; 21:16:16 >

• AİGUN kullanıcısına yanıt
    Hocam bu attığınız Gcam linki ile diğer versiyonlar arasındaki fark nedir? Bu konu devretme olayını ilk defa sizden duydum.

Ben de farkını bilmiyorum hocam anasayfada linki yok diye attım. Şahsen bsg' nin google camera sürümlerini beğenmiyorum. Bulkin yeni gcam sürümlerini kendi telegram grubundan paylaşıyormuş. Grubuna girdim rusça olduğu için birşey anlamadım ondan da. Şuan boxer'ın gcamini kullanıyorum fena değil gibi. Linkini attığım gcamide deneyecem bir ara.

Gcam indirirken changelog'a bakıp config dosyası varsa onu indirip uygylamak gerekiyormuş onu da daha yeni öğrendim ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AİGUN -- 9 Eylül 2019; 21:43:13 >
    Kullandığınız Gcam ön kamera ile çektiğiniz fotoğrafı ters mi kaydediyor? Eğer ters kaydetmiyorsa link atabilir misiniz? Bu dediğinizi ben de ilk defa duyuyorum.

Config dosyası ne ise yarıyormuş

• Merhaba

Hızlı şarj özellikli şarj aleti önerir misiniz? Hem kablo hem adaptör.

• ahcan A kullanıcısına yanıt
    Aldığınız telefonun hafızası 32 GB mı 64 GB mı acaba hocam ?
    Yok hocam benim kullandığımda da aynalıyor fotoları

• F-138 kullanıcısına yanıt
    Gcam için ayar dosyaları. BSG ve ya bulkin'in gcamini kullanıyorsanız config dosyası indirmenize gerek yok.

Cevabınız için teşekkür ederim hocam. Fotoğraf döndürmeye devam edeceğiz yani.

Önemli değil hocam. Gcam tool pro adlı programda selfie aynalamasını kapatılabiliyormuş. Programı apk olarak indirip kullanabilirsiniz

https://www.patchworkoftips.com/mirror-google-camera-selfies/8631/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AİGUN -- 9 Eylül 2019; 23:41:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurcanaydogdu

Xiaomi Redmi Note 7 5D Ekran Koruyucu Tam Kaplayan Kırılmaz Cam 50,00 TL yerine 24,98 TL
    https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/xiaomi-redmi-note-7-5d-ekran-koruyucu-tam-kaplayan-kirilmaz-cam-P332967416

Bunu kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım.

Alıntıları Göster
    Bende zaten bunu sipariş verdim koyduğum resimde kullanıcıların yorumlarından aldım yorumlarda kimse memnun değil hem cabuk kırıldıgını hemde ekranda resimdeki gibi bir durum oldugunu yszmıslar.

• 
Sayfa: önceki 374375376377378
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.