Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (3 Mobil) - 2 Masaüstü3 Mobil
10.478
Cevap
243
Favori
787.287
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]
Giriş
    32 Mesaj

bende note 7 mi 9 se ve a70 arasında dolanıyorum kararsız kaldım siz ne yaptınız
    |
    |
    YeşilOk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ayarlar izinlerden otomatik başlmadaki bütün programları kapatsak bi faydası olur mu ?hızlanma ve batarya açısından.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Önceki sayfalarda yazmıştım. Aldım ama pil sorunlu çıktı, 2 aya yakındır servisi bekliyorum.

|
    |
    eerdoan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: termometre

Merhaba, Ürün %100 evofone'un malı olarak gelmeyecek, adam 2 tane resmi distribütör var diyor :)))

Bence yarın kargo geldiğinde, kuryeyi bırakma, kargo poşetini yada koliyi aç, zaten kutu üzeri şeffaf naylon olduğu için
    Ürün üzerinde EVOFONE güvelik bandı yoksa, hemen iade et, teslim alma...

Eğer o jelatini açarsan iade hakkın biter, sakın kutu içine bakayım mi bandrolü varmı falan deme, bunlar çindeki fabrikadan ambalajlı geliyor.

Evet bahsettiğim firma o... mi store... resmi satış sayfasıymış... Bende 6 taksit oradan alacağım. Sana yarın gelecek olan telefon TURKMI diye bi dükkanın getirdiği telefon olacak, yani ithalat ürünü...

1.989,99 TL ye orijinal garantili telefonu vermezler yani... aynı fiyata 6-7 mağaza var dürüstçe yazmışlar delta garantili, deniz garantili diye...

Yarın sonuçtan haberdar ederseniz sevinirim,
    İyi akşamlar.Ürün evofone çıkışlı ve genpa garantili geldi.Ayrıca teyit etmek için genpa ve evofone u aradım.
    |
    |

• Yarbay
    12083 Mesaj

bir rehber varmı ilk mesaja ekleyim isteyem yüklesin.
    |
    |
    Arisaka kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel Core i7 6700T 3.4GHZ // MSI H110M PRO // MSI RX 470 GAMING X 8G // HI-LEVEL 8x2 GB 2133MHz DDR4 // WD 3.5 1TB // Aerocool V2X 500W ////SAMSUNG 750 EVO 250GB // HyperX Cloud II Origin İD: PatrenTR
  • Yarbay
    3706 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: By_EKReM

Ayarlar izinlerden otomatik başlmadaki bütün programları kapatsak bi faydası olur mu ?hızlanma ve batarya açısından.
    Global romda tum uygulamalarin otomatik baslatmalari kapali isterseniz kendiniz aciyorsunuz. EU romda da tam tersi hepsi acik geliyor hatta sonradan yuklediginiz uygulamalarda da direk otomatik baslatma acik oluyor.

Bana sorarsan otomatik baslatmanim sarja hic bir etkisi yok. Bende oyunlar dahil telefonda ne var ne yok hepsi otomatik baslatma acik.

@patren

Musait bir zamanimda rehber hazirlayip buraya aticam. İlk sayfaya koyarsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arisaka -- 17 Haziran 2019; 5:10:41 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Patren
    ❖ Ryzen 5 3600 @4.2ghz ❖ XFX RX5600 XT Thicc II Pro ❖ ASUS B350 Prime Plus ❖ Gskill Ripjaws V 16GB 3333mhz ❖ ACER XF240H 144Hz Freesync ❖ XPG XS8200 Pro 512GB ❖ Crucial BX100 240GB ❖ WD 2TB Blue ❖ Corsair 300R ❖ Corsair VS650 80+ ❖ Asus TUF M3 7000DPI ❖ Hyper X Cloud II ❖ Razer Goliathus XXL ❖

• Binbaşı
    1859 Mesaj
    Arkadaşlar bir siyah oluyor bir beyaz acaba bunu nasıl ayarlayacağız ? Ben sadece beyaz olsun istiyorum.

• Yüzbaşı
    342 Mesaj

Bildirimlerin sabit kalması için br uygulama kullanıyor musun notch test gibi yoksa eu romda fixlenmiş mi?

|
    |

Hocam ben de asgari ücretle calisiyorum ve sizi gayet iyi anlıyorum. Ben cihazdan cok memnunum bunu açıkca söyleyebilirim. Ancak 1850tlye GM9 pro var. Suan olsam GM9 pro'yi alirdim. Hem kamerasi iyi hem de daha uygun boyutlarda. Note 7 büyük v agir bir telefon :)

|
    |
    romeox87 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam aksam saatlerinde oluyorsa GECE MODU devreye giriyordur. Onu ayarlar , ek ayarlar, geliştirici seçeneklerinden kapatmalisiniz.

|
    |
    Atanamayan Dr. Strange kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Merhaba arkadaşlar bozulan telefonumun yerine yeni bir telefon almak için araştırıyorum sürekli elimde 2 seçenek var,

Bütçe 2000TL arttırabilirim.

Hepsiburada tarzı sitelerden Redmi Note 7 Pro (Xiaomi Türkiye garantili)

S***binden tarzı sitelerden garantisiz Xiaomi 9 SE

Bu 2 seçenek arasında kararsızım sizce hangisini alayım?

Garanti konusu cok önemli degilse tabiki mi 9 se. Onemliyse RN7

|
    |
    MusashimaruKoyo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: unhill

Bildirimlerin sabit kalması için br uygulama kullanıyor musun notch test gibi yoksa eu romda fixlenmiş mi?
    Eu rom da o sorunu cozduler hatta baya oldu diye biliyorum.

❖ Ryzen 5 3600 @4.2ghz ❖ XFX RX5600 XT Thicc II Pro ❖ ASUS B350 Prime Plus ❖ Gskill Ripjaws V 16GB 3333mhz ❖ ACER XF240H 144Hz Freesync ❖ XPG XS8200 Pro 512GB ❖ Crucial BX100 240GB ❖ WD 2TB Blue ❖ Corsair 300R ❖ Corsair VS650 80+ ❖ Asus TUF M3 7000DPI ❖ Hyper X Cloud II ❖ Razer Goliathus XXL ❖
  • Çavuş
    80 Mesaj
    Ben siparişi bugün vermeyi düşünüyorum.Dün arkadaşımın telefonunda denedik beyler Gcam yüklemeden bile resimleriniz doygun renklerde çıkıyor.Bunu nasıl yaptık youtube da rastgele birisi gösteriyordu.Denedik oldu bizde şaşırdık.Bildiginiz note 7 gcam olmadan gcam varmış gibi yapıyor renkleri.
    https://www.youtube.com/watch?v=h3PM7EhxMAw

Dakika 8.25 de telefonun kendi rengini nasıl yükseltilecegini acıklıyor daha net fotolar.Bende Huawei honor 7 var 2015 de almıştım.Bugün ayarlara bakayım dedim kamerada oda nedir sabitleyici diye bir işaret var tıkladım.Yürürken kamera titremiyor :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi romeox87 -- 17 Haziran 2019; 7:58:10 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Arisaka

Global romda tum uygulamalarin otomatik baslatmalari kapali isterseniz kendiniz aciyorsunuz. EU romda da tam tersi hepsi acik geliyor hatta sonradan yuklediginiz uygulamalarda da direk otomatik baslatma acik oluyor.

Bana sorarsan otomatik baslatmanim sarja hic bir etkisi yok. Bende oyunlar dahil telefonda ne var ne yok hepsi otomatik baslatma acik.

@patren

Musait bir zamanimda rehber hazirlayip buraya aticam. İlk sayfaya koyarsiniz.

Alıntıları Göster
    Aynı şeyi düşünüyordum. Bilgiler için sağol. Bu batarya müthiş oldu bence 😀.

Yorum alayım.

• Yüzbaşı
    522 Mesaj

Öyle görmedim. AE de vardır ama illaki.!
    |
    |
    bourbone kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Peki eu roma geçiş işleminde bootloader vs. Yapılıyormuş, garsnti dışına çıkarıyor mu bu işlem acaba bir de var mıdır adım adım gidebileceğimiz bir kaynak? Teşekkürler şimdiden :)

|
    |

Orijinalden alıntı: unhill

Peki eu roma geçiş işleminde bootloader vs. Yapılıyormuş, garsnti dışına çıkarıyor mu bu işlem acaba bir de var mıdır adım adım gidebileceğimiz bir kaynak? Teşekkürler şimdiden :)
    Bazi firmalae BL kilidi acik olunca garanti disi birakabiliyor am kapatmak cok zor degil garantilik bir durum olunca kapatip o sekilde gonderirsiniz.

Su aralar hic musait degilim en yakin zamanda PC ye gecip eu roma gecmek icin bir rehber hazirlicam.

|
    |
  • Binbaşı
    1655 Mesaj

Sizin kullandığınız EU mu GLOBAL mi?
    |
    |
    By_EKReM kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
emek server
192.168.1.1
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.