Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (204. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.329
Cevap
182
Favori
930.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 128MilyarDolar

48 tane foto sildim 1 saniye surmedi bile aninda sile basmamla hepsini silmesi bir oldu.

Eu beta 9.6.5

Alıntıları Göster
    Aynı romu kullanıyorum bende. Ben anlamadım bunun sebebini. Dün 200 resim sildim galeriden herhalde yarım saat sürdü. Dosya yöneticisi değil ama galeri. Sizinkide mi galeri?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • By_EKReM kullanıcısına yanıt
    Daha çok kalite olarak bir fark var mı demek istemiştim hocam

• Şu anda piyasada olanlar ilk sürüm sanırım. Genelde ilk sürüm ürünlerde sıkıntı oluyor olmalı ki bazı arkadaşlar sıkıntılardan bahsetmiş. Ben 2014'te LG G3 almıştım o zaman için amiral gemisiydi ama ilk sürüm olduğu için sıkıntılıydı.

Bugün içerisinde de bu telefonu almayı düşünüyorum ama karar veremedim. Dünden önce telefonum bozuldu, bir an önce yeni bir tane almam gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_EKReM

Aynı romu kullanıyorum bende. Ben anlamadım bunun sebebini. Dün 200 resim sildim galeriden herhalde yarım saat sürdü. Dosya yöneticisi değil ama galeri. Sizinkide mi galeri?

Alıntıları Göster
    Galeriden sildim bende. 200 foto için yarım saati bırak 30 saniye bile çok çok fazla bir süre. Bu cihazda SD660 var bu tür işlemler çocuk oyuncağı çok basit şeyler.
  • Rajeesh kullanıcısına yanıt
    Hocam hangisini indirmek daha iyi bsg demişsiniz ama bir sürü var ? Bilginiz var mı acaba ?

• Merhabalar bugün elime ulaşan 64/4 Siyah Note 7'imle aranıza katılmış bulunuyorum. Telefonu cepport'tan Genpa garantili (Xiaomi TR Garantili olarak geçiyor) olarak aldım. İlk izlenimlerim çok iyi sizlere de birkaç konuda fikir danışmak istiyorum.

1) Telefona Gcam kurunca garantiyi bozmuş olmuyorum değil mi?

2) BL kilidini açmak-EU Rom-TWRP kurmak ile bozuluyor mu acaba? Bunları yapmak root atmakla aynı şey sayılmıyor değil mi?

3)Telefonu MIUI 10.3.5 sürümüne güncelledim, bölgeyi de Türkiye seçtim. Önerilerileriniz var ise dinlemeye hazırım.

Telefon oldukça büyük. Ekran parlaklığı gayet iyi. Bundan önceki telefonum Galaxy A5 2016 idi, o da orta segment bir telefondu ama onun Amoled ekranından daha parlak bir IPS ekranı var Note 7'nin. Çentiğin çevresinde bahsedildiği üzere hafif bir karartı mevcut ama bu çentikli telefonlarda genel olarak olan bir durummuş zaten gözü de rahatsız etmiyor. Daha sonra, ses çıkışını yetersiz bulanlar olmuştu daha önce okuduğum yorumlara göre; yine eski telefonumla kıyaslarsam çok daha güçlü sesi. Şöyle söyleyeyim en yüksekten 3 kademe eksiği A5'in en yükseğine denk sayılır. Ama maximuma alınca seste hafif bozulma oluyor, rahatsız edici değil. Yine yorumlardan okuduğum kadarı ile kulaklık ses seviyesini düşük bulanlar vardı; bende Bluedio T2S kulak üstü kulaklık var ve resmen titriyor en yüksekte, kulaklık sesi aşırı yüksek. Maximumda hiçbir şekilde kullanmam. Kamerası bu haliyle bile fiyat segmentinde cidden iyi, Gcam ile daha da iyi olduğu herkesin malumu. Kumanda özelliğini bu kadar seveceğimi düşünmezdim minik ama güzel bir detay olmuş. Ekran süresini yavaş yavaş bakacağım daha şarjını bitirebilmiş değilim. Sim kartını da henüz takmadığım için bildirim vs sorunları hakkında bir fikrim yok kullandıkça tecrübelerimi aktaracağım. İçinden çıkan kılıfı taktım ama pek yetersiz şuan Spiegen almayı düşünüyorum, sonrasında zevkime göre seçeceğim kılıflardan aliexpress'ten sipariş etmeyi düşünüyorum sizle de paylaşırım bulduğum zaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: Atanamayan Dr. Strange

Hocam hangisini indirmek daha iyi bsg demişsiniz ama bir sürü var ? Bilginiz var mı acaba ?
    https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-bsg/#apk827

Hocam ben henüz denemedim ama en son sürümü linkte yukardan 3. olan.
    "MGC_6.2.030_RN7_V1a_FINAL.apk"
  • Atanamayan Dr. Strange kullanıcısına yanıt
    xda developers da araştırdım biraz, BSG en iyisi diyorlar.
    bulkin var bi de ama fazla detaylıymış o.

sürüm olarak soruyorsan, yayınlanma tarihine bakarak en güncel olanı indir
    MGC_6.2.030_RN7_V1a_FINAL.apk (BSG, 2019-06-05, changelog)

RN7, note 7 ın kodu. mi9se falan da var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rajeesh -- 15 Haziran 2019; 14:3:55 >
  • Arkadaslar Mi 8 Lite mi yoksa redmi note 7 mi alinmali?
  • quote:

Orijinalden alıntı: piluthh

Birisini aradığınızda telefon "dıııt" diye çalışıyor ya kulağınızda.

İste orda yazan 3 kez çaldı 5 kez çaldı sizi arayan kişinin kaç defa çaldırdığını belirtiyor.
    Teşekkürler

• Eveeeeet ilk sıkıntım başgösterdi. Yakınlık sensörü. Düne kadar bir şey yoktu. Ama bugün çlışmıyor. Root attım ondan mı acaba.

• piluthh P kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var sms gelince yukarıdaki bildirimde yanıtla var oraya basarsan alttan açılıyor. Şimdilik bu şekilde problemi çözdüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: bongo47

Merhabalar bugün elime ulaşan 64/4 Siyah Note 7'imle aranıza katılmış bulunuyorum. Telefonu cepport'tan Genpa garantili (Xiaomi TR Garantili olarak geçiyor) olarak aldım. İlk izlenimlerim çok iyi sizlere de birkaç konuda fikir danışmak istiyorum.

1) Telefona Gcam kurunca garantiyi bozmuş olmuyorum değil mi?

2) BL kilidini açmak-EU Rom-TWRP kurmak ile bozuluyor mu acaba? Bunları yapmak root atmakla aynı şey sayılmıyor değil mi?

3)Telefonu MIUI 10.3.5 sürümüne güncelledim, bölgeyi de Türkiye seçtim. Önerilerileriniz var ise dinlemeye hazırım.

Telefon oldukça büyük. Ekran parlaklığı gayet iyi. Bundan önceki telefonum Galaxy A5 2016 idi, o da orta segment bir telefondu ama onun Amoled ekranından daha parlak bir IPS ekranı var Note 7'nin. Çentiğin çevresinde bahsedildiği üzere hafif bir karartı mevcut ama bu çentikli telefonlarda genel olarak olan bir durummuş zaten gözü de rahatsız etmiyor. Daha sonra, ses çıkışını yetersiz bulanlar olmuştu daha önce okuduğum yorumlara göre; yine eski telefonumla kıyaslarsam çok daha güçlü sesi. Şöyle söyleyeyim en yüksekten 3 kademe eksiği A5'in en yükseğine denk sayılır. Ama maximuma alınca seste hafif bozulma oluyor, rahatsız edici değil. Yine yorumlardan okuduğum kadarı ile kulaklık ses seviyesini düşük bulanlar vardı; bende Bluedio T2S kulak üstü kulaklık var ve resmen titriyor en yüksekte, kulaklık sesi aşırı yüksek. Maximumda hiçbir şekilde kullanmam. Kamerası bu haliyle bile fiyat segmentinde cidden iyi, Gcam ile daha da iyi olduğu herkesin malumu. Kumanda özelliğini bu kadar seveceğimi düşünmezdim minik ama güzel bir detay olmuş. Ekran süresini yavaş yavaş bakacağım daha şarjını bitirebilmiş değilim. Sim kartını da henüz takmadığım için bildirim vs sorunları hakkında bir fikrim yok kullandıkça tecrübelerimi aktaracağım. İçinden çıkan kılıfı taktım ama pek yetersiz şuan Spiegen almayı düşünüyorum, sonrasında zevkime göre seçeceğim kılıflardan aliexpress'ten sipariş etmeyi düşünüyorum sizle de paylaşırım bulduğum zaman.
    Sim kart takmama sebebi nedir?

• tsmsk kullanıcısına yanıt
    Cidden mi 😁😁 yahu bunu nasıl denemedim ben.
    Peki alttan açıldığında uygulamadan seni atmıyor digmi? Pencere olarak aciliyorsa şahane

Eyw hocam valla. Dediğim gibi ise hayat kurtardın. İlk fırsatta deniyeceğim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dr. Ferhat D kullanıcısına yanıt
    Henüz takmadım hocam bir sebebi yok. Takacağız elbet
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_EKReM

Eveeeeet ilk sıkıntım başgösterdi. Yakınlık sensörü. Düne kadar bir şey yoktu. Ama bugün çlışmıyor. Root attım ondan mı acaba.
    Geçen durup durmadık yerde bende de oldu. Yakınlık sensörü kalibrasyonu yapmak için ayarlara girdim baktım orada da çalışmıyor 1-2 kere res attım cihaza falan sonra kalibre edip yine res atınca düzeldi.
  • Az önce GittiGidiyor üzerinden siparişimi verdim.
  • 
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.