Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 6 Pro Ana Konu (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.449
Cevap
62
Favori
259.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    imei durumuna baktiniz mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gelecek3535

Evet 3 /32 olani 1385 tl aldim garantili bugun bayagi bir cihazla ugrastim guzel isimi gorur,saglam cihaz,dolar yuksek olmasa degeri 1100 tl olurdu bence,suan icin dusunulurse telefona 2000 tl ustu vermek mantiksiz geliyor bana ayrica 1000 tl altida dusuk performans verebilir bana gore 1000/1500 arasi telefon almak mantikli ve gerisi sans meselesi bu telefonda bu aralikta ve guncel bir cihaz.Almayi dusunenler gonul rahatligi ile alabilir.
    Ben de sizin gibi düşünüyorum. 2000 TL üstü vermek gerçekten israf. İnsanlar 5000-10000 TL aralığı bütçe ile telefon alıyorlar, yaptıkları instagram/facebook/whatsapp + tel görüşmesi belki banka uygulamaları , iki üç de kıytırık oyun. Bunları zaten 1000-1500 TL aralığı telefonlar ile rahatlıkla yapabilirsiniz. Amaç masada marka ispatı sanırım.

Dediğiniz gibi dolar biraz daha düşük olsaydı 1100 tl civarı rahatlıkla alınabilirdi. Bu arada 3gb ram in sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum, şu an halen 2gb ramli telefonlar bile işlemcileri çok eski değilse gayet iş yapıyor hatta huwaei p smart 2018 gibi guncel sayılır cihazlar zaten 3gb ramle satışa çıkıyor.

Siz hangi satıcıdan aldınız imei sorunu yaşadınız ?

• brave34 kullanıcısına yanıt
    Aynisini ayni saticidan bende aldim. Kvk garantili. Sizede hayirli olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gelecek3535 kullanıcısına yanıt
    Ben imei durumuna baktim. Hepsi orjinal.

• unpop kullanıcısına yanıt
    hepsiburada estekno

• tassio27 T kullanıcısına yanıt
    masallah diyelim.

• brave34 kullanıcısına yanıt
    Merhaba. 1563 - 50 (world puan) olarak mı aldınız? Şu an fiyatı 1629 tl görünüyor. Siz aldığınızda fiyatı ne kadardı?
  • Bende iki gün önce migros tan aldım 4/64 olan modeli 1649 liraya. Daha önce a2 lite, redmi note 5, note 3 ve redmi 5 plus kullandım fiyatına göre harika bir cihaz.

• evet 1629 du..sepete ekleyınce ındırım oldu 1563 tl..sanırım anlık bi indirim..bende aldım eşıme bugun gelecek ınş
  • fifa ve instagram uygulamasını indirmek istediğimde mevcut sürüm uyumlu değildir hatası veriyor?
    bunun sebebi nedir?
  • Evet arkadaslar bugun itibariyle İmei kaydi yapilmis.Ayrica delta servis kaydi da olmus volteyi aktif edemedim turk telekom ayarlarda telefonun ismide cikmiyor. sizde nasil

• dgo_cr7 kullanıcısına yanıt
    Google Play Store güncel olmayabilir.
    Gózúnúz aydín)

• tassio27 T kullanıcısına yanıt
    tesekkur ederim.insallah sorunsuz kullaniriz..

Başka telefonda aktif edip ondan sonra kullanacaksınız. Ama volteyi de sonra aktif etmeyi unutmayın.

• serkanky kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba A2 Lite'ye göre eksilerini ve artılarını merak ediyorum açıkçası. A2 Lite ile kıyaslayıp detaylı bir yorum yapabilir misiniz ? Teşekkürler.
  • “”MiRoom is conducting a survey, which will add support for one of the following devices:
    Redmi Note 6 Pro, Mi8 Lite, Mi8 EE.

Vote in the survey for Redmi Note 6 Pro by clicking on the following link so that our device will receive the support of this developer:
    http://portal.mi-room.ru/kakoj-smartfon-dobavit-v-podderzhku-miui-mirum-sledujushhim-opros-2/

The results of the survey on Monday, February 18.””

Linkten bu cihaZ desteklensin diye oy verebiliriz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefonun siparişini verdim yarın elimde olur bir aksilik olmazsa :) Satıcı arkadaş miui 9 sürümüyle gelecek istediğiniz sürüme güncellersiniz dedi. Şuan sıkıntısız olan sürüm nedir acaba? Hangi sürüme güncellememi tavsiye edersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanky

Bende iki gün önce migros tan aldım 4/64 olan modeli 1649 liraya. Daha önce a2 lite, redmi note 5, note 3 ve redmi 5 plus kullandım fiyatına göre harika bir cihaz.
    Migrostan aldığınız cihaz ne garantili? Bende redmi note 6 Pro almayı düşünüyorum ancak konuşurken ahizeden gelen cızırtı sesi varmış, işlemci kaynaklı yazmışlar

• Coilover kullanıcısına yanıt
    Peki konuşurken ahizeden gelen cızırtı sesi mevcut mu?

Video çekimi nasıl? Hafif loş ortam çekimi?

• 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.