Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 6 Pro Ana Konu (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.449
Cevap
62
Favori
259.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam çok pahalı almışsınız be. 3 gb için bu para verilmez zaten. Bence hemen iade edin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • burakgibiyim B kullanıcısına yanıt
    bu fiyat iyi degil mi ki internette uygun bir fiyatti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tassio27 T kullanıcısına yanıt
    sagolun hocam ,aynen oyle yapacagim

• gelecek3535 kullanıcısına yanıt
    Aslinda faturali garantili icin normal sayılır. Diğer şekildeyse cok pahalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tassio27 -- 10 Şubat 2019; 17:0:52 >
  • 100 daha verip 4 gb alınır

• arkadaslar 3/32 gb 1400 tl,4/64 olan 1600 tl den basliyor fiyatlar

https://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-xiaomi-redmi-note-6-pro-32gb-fiyati,365674418.html

• https://www.epey.com/akilli-telefonlar/xiaomi-redmi-note-5-64gb.html

Buraya bak bide. Bazı siteler 100 lira falan puanda veriyo. Nerdeyse senin aldığına geliyo

• Gitti gidiyor mesela 75 lira worlde veriyor. 1400 lira yaklaşık!

• Pardon ya bu note 5 miş 😁

• Note 6 1500 e geliyo

aslinda aklimda gm 9 pro vardi sanirim suan 1500 tl civarina inmis ama gm sorunlu diye vazgecmistim.Artik bu telefonu aldik hayirli olsun diyelim haftaya insallah sorun cozulur.tesekkur ederim.

• Yol yakınken dön hocam

• Bu benim telefonda şebeke neden 3g görünüyor? sizde nasil?

Evet 3 /32 olani 1385 tl aldim garantili bugun bayagi bir cihazla ugrastim guzel isimi gorur,saglam cihaz,dolar yuksek olmasa degeri 1100 tl olurdu bence,suan icin dusunulurse telefona 2000 tl ustu vermek mantiksiz geliyor bana ayrica 1000 tl altida dusuk performans verebilir bana gore 1000/1500 arasi telefon almak mantikli ve gerisi sans meselesi bu telefonda bu aralikta ve guncel bir cihaz.Almayi dusunenler gonul rahatligi ile alabilir.

• Hocam 3gb günü kurtarır, 3 ay sonra kasıyo demeye başlarsınız. Uygulamalar boyut olarak teknoloji olarak büyümeye başladıkça telefonlar kasım kasım kasılıyo. Ben 3gb ramli telefonu bırakalı 1 sene oluyor sırf bu yüzden.

• cin den aldığım kılıflar boşta kaldı ilğilenen arkadaşlar mail atsın ihvetun@gmail.com
    yer istanbul fatih fiyat 15 lira kullanılmamış Xiaomi Redmi Note 6 Pro Ana Konu
  • Arkadaslar bu modelde yuz tanıma ozelligi var mı? Bunu nasil aktif edeceğiz?

haklisiniz bu arada facebook uzerinden cin pazari grubuna baktim 1585 tl ye mi 8 se var 6/64 gb vay be dedim icimden kayitli ama garanti yokmus.

• Telefonun kutusundan cıkan kılıfla sıkıntı olur mu kamerayla aynı hizada kalıyor kılıf çizilme vs olma ihtimali varmı

• Selam.bende note 5 aı var.eşımede bugun ggdan 1563 tl ye note 6 pro mavi renk 4/64 gb aldım.50 tl ykrediye world puanda hedıye var..cepport satıcı..guzel telefon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brave34 -- 11 Şubat 2019; 15:55:56 >
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.