Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 6 Pro Ana Konu (163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.449
Cevap
62
Favori
259.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet format çözüm olabilir. Bir araştırayım nasıl yapılır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • valla 1 yildir kullaniyorum catir catir calisiyor memnunum.alirsam redmi note serisi yada realme serisi alirim bundan sonra ama en az 1 yil daha kullanirim nasipse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2,5 senelik Note 6 Pro serüvenimi Mi 9 alarak kapatmış bulunuyorum. Gerçekten f/p olarak kullandığın en sağlam cihazdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neto_ -- 18 Nisan 2020; 13:3:35 >
  • neto_ kullanıcısına yanıt
    Cihaz çıkalı 1,5 sene oldu hocam,siz nasıl 2,5 sene kullandınız ?

• Safsata60 S kullanıcısına yanıt
    Yanlış yazmışım hocam pardon :)
  • Note 6 promun arka kamera camı kırıldı. halbuki bariz hiç bir darbede almadı. Gittim kendi hatamdan dolayı kırıldı garantiye girmiyor diye kamera camını değiştirdim. 50 tl verdim. Bir hafta sonra oda kırıldı ki tekrar kırılmasın diye çok dikkat ettim.
  • Arkadaşlar telefonun kendi başlatıcısı durmadan sol tarafa kaydırıyor ve sonra hata uyarısı çıkıyor. Ayarlardan durdurdum, aç kapa yaptım hiçbir işe yaramadı. Bilgisayardan Google Play'e girip Poco Launcher yüklemesem bildiğiniz hiçbir işlem yapamayacaktım. Bilginiz var mı bununla ilgili?

• The Conqueror kullanıcısına yanıt
    dun guncelleme geldi hocam

• dün ekran üstü yarım metre kadar yerden düştü telefonum.😔 çok korktum dedim gitti ekran.Sonra aldım ekrandaki koruyucu cam çizilmiş.( telefoncuların sattıkları gerçekten güzel oluyor nedense Internetten alıp kendim taktıklarım da kalite bulamıyorum). Neyse kendi orijinal silikon kılıfta güzelmiş kasa da ekran kenarlarında zerre çizik olmadı , baskıyla ekranda kırılır dedim ama şase de çerçeve de sağlammış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar global son sürümdeyim. Telefondaki tüm animasyonları iptal etmek istiyorum. Nereden yapabilirim

• helluri kullanıcısına yanıt
    ayarlar >ek ayarlar>erişebilirlik>ekran sekmesinde , animasyonları kaldır.

yada geliştirici gizli menüsünden animasyon, süre, efekt bazında değiştirebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: meeb

ayarlar >ek ayarlar>erişebilirlik>ekran sekmesinde , animasyonları kaldır.

yada geliştirici gizli menüsünden animasyon, süre, efekt bazında değiştirebilirsin.
    Tşkler, geliştirici seçenekleri içinde sadece çizim kısmında animasyon seçenekleri var onlar da etki etmiyor. Geliştricide başka bir animasyon ayarı var mı acaba

• helluri kullanıcısına yanıt
    bende ortada ki kapalı ,diğerleri 0.5 ayarlı hızlandığı bariz belli bende.

• yeni guncelleme geldi,telefonun hizinda bariz bir artis oldu suan icin cok guzel

• gelecek3535 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler.xaomi ye helal olsun bırakmıyor eski modelleri.Birde son kez android güncelleme verse güzel olacak 😁

• meeb kullanıcısına yanıt
    mi modelleri 2 ,redmi modelleri 1 ust surum aliyor diyorlar biz de 8 den android 9 a gectik,en fazla android 9 ile ilgili guncellemeler gelir bence bu telefon bizi Gelecek sene yaza kadar goturur. .

• gelecek3535 kullanıcısına yanıt
    ara ara kasıp donmalar olmasa süper ama ben format istiyor diyorum, telefon çok dolu 1 gb boş yer kaldı😁

• Bu telefon beni en az 1 sene daha rahat götürür diye düşünüyorum. Güncelleme ile on numero oldu. Monochrome_mod diye bir tema da yükledim miiis
  • Çentik düzelmiştir belki diye bir umut yükledim güncellemeyi ama aynı tas aynı hamam yine

• 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.