Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 6 Pro Ana Konu (162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.449
Cevap
62
Favori
259.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    realme 5 proyu incelemeni öneririm n11 çoğu zaman 200 lira indirim kuponu tanımlıyor 1700 rakmına gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Multe

realme 5 proyu incelemeni öneririm n11 çoğu zaman 200 lira indirim kuponu tanımlıyor 1700 rakmına gelir.
    Sadece whatsapp kullanım amaçlı olacağından açıkçası o kadar bütçeye çıkmak istemiyorum hocam. Note 6 Pro işimi görmez mi 1000 TL sıfırı. Eşim 1 yıldır kullanıyor çok memnun.
  • A N K A R A kullanıcısına yanıt
    note 8 seçeneğini eklediğin için önermiştim hocam bende temmuz ayında almıştım oldukça memnunum. Tüm gün bluetooth kulaklık ve bileklik bağlı ve ful mobil veriyle youtube ve netflix takılıyorum tüm gün batarya işimi görüyor. Oyun pek oynamam 1300 tl civarında baktığım kadarıyla tercih senin tabi kendi adıma biraz daha ekler daha güncel bir cihaza yönelirim daha uzun ömürlü olacaktır.
  • quote:

note 8 seçeneğini eklediğin için önermiştim hocam bende temmuz ayında almıştım oldukça memnunum. Tüm gün bluetooth kulaklık ve bileklik bağlı ve ful mobil veriyle youtube ve netflix takılıyorum tüm gün batarya işimi görüyor. Oyun pek oynamam 1300 tl civarında baktığım kadarıyla tercih senin tabi kendi adıma biraz daha ekler daha güncel bir cihaza yönelirim daha uzun ömürlü olacaktır.
    Peki Note 8 ile Note 8 Pro arasında çok fark var mı hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A N K A R A -- 21 Şubat 2020; 18:9:34 >
  • A N K A R A kullanıcısına yanıt
    kullanımlarını dikkate alırsak note 8 proya çıkmana gereken yok note 8 ile realme note 5 pro cihazları arasında seçim yapabilirsin ben yakınım için realme aldım bugün geldi cihaz açıkçası hoşuma gitti zaten epey sitesinden kıyaslama yaparsan farklılıkları görebilirsin özellikle işlemci konusunda bir iki tık ileride
  • Hocam peki note 6 pro almamı tavsiye eder misiniz? 1000 TL'ye sıfır kayıtlı global satan arkadaşlar var.
  • Cihazın özelliklerinde Micro Usb diye geçiyor ama Sandisk'in çift uçlu micro usb belleği takıyorum ama usb cihazın içini
    görmüyor... Var mı sorunun ne olduğunu bilen?
  • nodar kullanıcısına yanıt
    NTFS ise görmeyebiliyor.
  • Merhabalar redmi note 6 pro da google camerayı kurabilen telefoncu bilen var mı istanbul içinde yer farketmez
  • arkadaslar,esimin kullandigi rn 6 rpo sivi temasi nedeniyle perte cikti..arka kapagi acip kurutarak bekledim bir sure ama ekran acildigi halde guc tusu basili kaldigi icin devamli kendini acip kapatiyor..tamiriyle ugrasmak istemiyorum,yedek parca,ekran ve batarya olarak kullanilabilir..faturali ve 1 yil garanti devam etmekte..imei arayanlar icinde faydali olabilir,ustelik 2 imei birden var cihazda..almak isteyen olursa 500 e verecegim cihazi,kutu icerigini faturayla beraber..isteyen bana ulassin..(ekranda ya da kasada herhengi bir darbe ya da cizik yok,sadece sivi temasi nedeniyle arizalandi cihaz)..2 adet imei,ekran ve batarya sahibi olacak alan..anakart arizalanmistir buyuk ihtimal,tamirciye ya da servise gostermedim henuz,esime bir ust model alacagimiz icin bununla ugrasmak istemiyorum,az da olsa paraya cevirmek derdindeyim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sub182 -- 15 Mart 2020; 14:19:36 >
  • Redmi note 6 pro için şubat ayı güvenlik güncellemesini içeren güncelleme yayınlandı.Bende global rom var bu sabah geldi.Optimizayon dışında bir fark göremedim.Ama sanki ara kasmalar gitmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • meeb kullanıcısına yanıt
    aynen ama keske android 10 gelseymis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gelecek3535 kullanıcısına yanıt
    artık Android güncellemesi gelmeyecek hocam.Ancak başta mui ve android güvenlik güncellemeleri 1 sene belki 2 sene daha gelir. Bunun sebebi tüm cihazlarda aynı arayüz ve altyapı kullanıyor Xiaomi.

• Merhaba arkadaşlar konu sessizdi bayadır bende biraz canlandırayım dedim bildiğim kadarıyla gcam için hem zip flashlanıyor hem de apk ile uygulama kuruluyor. Sadece apk yı kurarak mi kamera ya göre ciddi fark elde edebiliyor muyuz yoksa cam2api flashlamadan ciddi birşey elde edemez miyim

• Globalde son sürüme güncellemeyi yapayım mı ne dersiniz

• helluri kullanıcısına yanıt
    Sürüm no nedir hocam şuan bende 11.0.3.0 var sıkıntı yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Sürüm no nedir hocam şuan bende 11.0.3.0 var sıkıntı yok
    10.2.1 var şuan

• Xiaomi redmi note6 pro telefonum var durduk yere ekran gidip geliyor titiriyor düşürmedim de ne olmuş olabilir?

• Selam. Ben de bu telefonu alalı 6 ay kadar oldu ancak hiç memnun degilim
    Çok sık takılma yapıyor arada bir de kilitleniyor. Merak edip almak üzere buraya bakanlara hiç tavsiye etmiyorum..

• tosoon T kullanıcısına yanıt
    aynı sıkıntı ben de de var format zamanı geldi diyordum.

• 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.