Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 6 Pro Ana Konu (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.449
Cevap
62
Favori
259.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birtane daha ihtiyacım var. İstanbulbilisim' de fiyat çok iyi ama güvenemiyorum. 1200tl nakitte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakkin -- 26 Ekim 2019; 20:10:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 3 gun once note 6 pro alarak araniza katildim..oncelikle 5 yillik lg g2 birlikteligim ekim basi itibariyle g2 nin olum fermanini yazmasiyla bitmis bulunuyor..kibarligi ve arayuzunun kullaniciyi rahat ettirmesi yonunde kolaylik saglamasi beni cok memnun etmisti..neden note 6 pro aldim; carsida gezerken telefon ihtiyacima hangisi cevap verir onun kamerasi guzel ekrani buyuk. Yok otekinin ekrani kibar arayuzu kotu. Beridekinin herseyi iyi fiyati sismis..derken hic aklimda olmayan şamil note 6 pro yu incelerken buldum kendimi..eleman abi bu cok iyi soyle guzel boyle guzel..bende yeni bir telefon saniyorum..megerse 1 yildir varmis bu telefon..cok arastirmadan birkac youtube vidosuna bakip dedim kafam rahatlasin artik deyip 3/32 xmi tr garantili olarak n11 den 1280 tl ye aldim..2 gun sonra yurtici kargo getirip teslim etti..hicte buyuk telefon sevmem ve buyuk telefon almayacam diye kendimi sartlandirmistim..lakin piyasaya bakinca sanki buyuk telefon almayip kucuk telefona yonlenmek eski model dusunce gibi geldi bana..madem oyle kir zincini al note6 proyu dedik isler boyle gelisti..neden tercih ettim elbette fiyat..ucuz kardesim tabi kime gore milletn cebine giren belli daha dogrusu giremeyen emek karsiligi belli..ekonomi dersen kirilgan adam bir tivit atiyor sanki deprem oluyor cebimizde..neyse siyasete girmeyek 5 yil once 1180 tl ye g2 aldik o vaktin para gucune gore bu telefon su an bedavadan az pahaliya geliyor deyip aldik..kamera felan iyi ya iste, inanirmisiniz kamera nasil diye daha dogru duzgun denemedim bile..var iste portre iyi yani..yeter..bime gidip hatuna le hatun aha bu urun var iyimi alayimmi demek icin vatsaptan fota atmaya yeterde artar yani..oyle telefonla ortam yapan bir karakterde degilimdir..istesem son seri ayfon alirim yani..ama gerek yok columa cocuguma yedirirm o parayi daha iyi..ben lg g2 yi kilifinan damperli caminan korumaya calistikki kirilmasin paylamasin catlamasin diye telefon cillop gibi 5. Seneyi bitirdi bitirdide anakart cortladi..ne analdik ekran cincik gibi duruyor..madem oyle dedim bu telefona ne kilif alacam nede cam takacam oldugu gibi kullanacam dedim..megerse icinden kilif cikiyormus..neyse ayip olmasin diye taktim..biraz eskisin atacam sade kullanacam..ha bu arada ekrana bisey takmadim..cizilirse cizilsin.2..3 seneyi cikartsim yeter..lg ile kitkat cok basitti..bunun arayuzu cok zor geliyor bana..dogru duzgun ozellestiremedim daha..
    Youtube dedik ya izlerken izlerken note7 nin dayanikliligini gordum..tam aradigim cihaz aslinda note 7 imis..sonradan gordum dayanikli cihaz olusunu.tamda aradigim mavi tonunda renge sahip..ne yapalim bizde kucuk kardesini eskitecez yapacak birsey yok..kisacasi bana bu yeterde artar..oyun oynamam etmem..hatta fazla bile bana..dun 9,5 saat wifi ile ekran suresi aldim..nerdeyse telefondan gozumu ayirmamisim..ne vardi sanki 5000 yapaydim su pili 10 saat rekoru kirardik ne guzel..alanlara cumleten iyi ve saglikli gunlerde kullanmalar temenni ederim..bu arada sistem guncellemede arayuzun Mİ 10.2 guncellemesi geldi..wifiye baglaninca indirecem..uzerindeki 10.0 galiba.

• isnuerog İ kullanıcısına yanıt
    hayırlısı olsun hocam bende alalı 6 aydan fazla olacak.g2 g4 g5 v10 v20 kullanmış her seferinde bozulmuş olan biri olarak sırf irda ve çift tık için lg alıyordum v20 den sonra macera bitti dedim araştırdım note 6 yı bulmuştum bende.

tek sıkıntı bildirimlerin sabit kalmaması ve çift tık ile ekran kapayamama olayıydı onuda programla çözdüm.

pil dediğiniz gibi lg den sonra ilaç gibi geldi.

gönül isterdi note 8 alasınız arkadaş ta benim note 6nya meraklandı ekonomi bozulunca erteledi note 7 çıktı onuda alayım derken inş 11.11 de n11 den 1600 1500 e denklersek note 8 alacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meeb

hayırlısı olsun hocam bende alalı 6 aydan fazla olacak.g2 g4 g5 v10 v20 kullanmış her seferinde bozulmuş olan biri olarak sırf irda ve çift tık için lg alıyordum v20 den sonra macera bitti dedim araştırdım note 6 yı bulmuştum bende.

tek sıkıntı bildirimlerin sabit kalmaması ve çift tık ile ekran kapayamama olayıydı onuda programla çözdüm.

pil dediğiniz gibi lg den sonra ilaç gibi geldi.

gönül isterdi note 8 alasınız arkadaş ta benim note 6nya meraklandı ekonomi bozulunca erteledi note 7 çıktı onuda alayım derken inş 11.11 de n11 den 1600 1500 e denklersek note 8 alacak.
    Cift tiklama ile kapatma olayina 5 yildir okadar cok alismisimki yandan butona basip kapatmak tuhaf geliyor..nasil bir program ismini cismini paylasirsan bende kurayim cok makbule gecer..hanim bu telefonu cok sevdi..bende indirimleri takip edecem eger uygun denk gelirse note7 alabilirim.bujuda hanima verebilirim..note7 nin saglamligi gercekten beni cezbetti..kamera ozeligi cok aramam ama bundan ustun oldugu belli..note8 telefona ayirdigim pisikolojik butceme fazla geliyor..genede inceleyecem onuda..ram 3 gb bana yetiyor..32 ile 64 luklerin arasinda 150 200 fark oluyor..ne gerek var..al 32 lik hafiza kartini 50 kagida tak mis..hayirlisi bakalim.Allah saglik versin.

bildirimlerin köşede sabit kalması için

https://play.google.com/store/apps/details?id=zanini.andrea.notchtest

çift tıkla ekran kapama için ise

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.luutinhit.smartscreenonoff

bunları buldum bunda sanırsam arka plan sabit kalıyor ama diğerleri de cihazı çok kastırıyor.bu ikisi sıkıntı yaratmıyor şimdilik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sakkin

Birtane daha ihtiyacım var. İstanbulbilisim' de fiyat çok iyi ama güvenemiyorum. 1200tl nakitte.
    Evet İstanbul Bilişim'in fiyatları iyi görünüyor ama garanti nedir bilemiyorum. Ayrıca çoğu telefon stoklarında yok. Olmayan telefonları 15 gün sonra stokta, 20 gün sonra stokta diye satıyorlar. Sanırım ön sipariş gibi bir şey yapıyorlar. Alan olursa ona göre gidip getiriyorlar. Ya da öyle bir şey. Güvenebilsem oradan alırım.
    Hayırlı olsun bende note 7 düşünüyorum ama parlak yüzey leş gibi parmak izi bırakıyor. Senin LG ye yaptığını bende Sony'ye yaptım telefon cillop gibi duruyor ama ekran içten bozuldu. Tamiri olur mu bilmiyorum piyasada hep çakma ekranları takıp 250-300 e kazıklıyorlar milleti. Bakıyorum adamlar 250 liraya komple telefonu satıyor ikinci el. Anlamadım bu işi. Telefon tamir işine mi girsek nedir?
  • 6-7 aydır kullanıyorum. Şu an piyasaya 7 ile 8 çıkmışken gidip bunu almam açıkçası.
    Programsız telefonun kendisinde bulunan uygulamayı ekrana atarsanız tek dokunuşla kapatabiiiyorsunuz. Masaüstünde parmağınızı kısa bir süre tutup açılan uygulamaların içinden seçmelisiniz.

• sakkin kullanıcısına yanıt
    Hangi program acaba o..tam bilmiyorumda.

Ana ekranda parmağınızı basılı tutun. Aşağı kısımda açılan menülerden araçlara girin, kilitle menüsünü ana ekrana taşıyın. Bu kadar.

• sakkin kullanıcısına yanıt
    Vayy..kolaymis..sagol kardesim..pek telefondan teknolojiden anlamayinca

• Ghost0791 kullanıcısına yanıt
    hocam ben olsam.mi9 t pro alirim dogubankta 2300 tl ,s10 kafa tutuyor telefon resmen tavsiyem mi9 t pro dur.

• quote:

Orijinalden alıntı: sakkin

Birtane daha ihtiyacım var. İstanbulbilisim' de fiyat çok iyi ama güvenemiyorum. 1200tl nakitte.
    Aman diyim aklın varda İstanbulBilişim'den de uzak dur! Merdiven aldı mal bir yer. Note 7 bakıyorum "stokta var" yazıyor ve ortalama kargo süresi 15 (onbeş) iş günü diyor! Alt tarafında da 14 günde kolay iade falan yazmışlar! Ben böyle saçmalık görmedim. Stoktaki ürünü kargoya vermesi 15 gün mü alıyor? Zaten telefonların çoğu stokta yok. İlanlarda 15 günde 25 günde stokta yazmışlar. Yani senden parayı şimdi alıyor bir ay sonra sana telefon geliyor! Böyle saçmalık mı olur? İade istiyorsun 10 iş gününde deyip 15 günde iade yapıyormuş paranı! Ben 6 günde İnceHesap.com dan zor aldım paramı sütten ağzım yandı şimdi yoğurdu üfleyerek yiyorum. Aman Google yorumlarını okumadan alışveriş yapmayın. İyi yorumlara aldanmayın her yerde parayla 5 yıldız yorum yapanlar var. Kötü yorumlar genellikle gerçek oluyor. Neyse senin gıyabında herkesi uyarayım dedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ghost0791

6-7 aydır kullanıyorum. Şu an piyasaya 7 ile 8 çıkmışken gidip bunu almam açıkçası.
    Örnek video incelemelerini izledim, redmi note 6 pro nun video kalitesi redmi note 7 , redmi note 8 ve mi a3 den daha iyi. Diğer üçünün de video kalitesi resmen çöp, netlenememe sorunu var. EIS de en iyi pro 6 da çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unpop

Örnek video incelemelerini izledim, redmi note 6 pro nun video kalitesi redmi note 7 , redmi note 8 ve mi a3 den daha iyi. Diğer üçünün de video kalitesi resmen çöp, netlenememe sorunu var. EIS de en iyi pro 6 da çalışıyor.

Alıntıları Göster
    Video sabitleme konusunda size kesinlikle katiliyorum..baska telefonlarda nasildir bilmemde note 6 pro gercektten cok basarili geldi gozume..biliuorsunuz kendi temasi veya su an donanim haberin site ismi yazan yerin rengi diger telefonlara gore soluk duruyor..renklerde bir solukluk varmis gibi hissettiriyor yalniz olay video cekimine geldigi zaman isler tamamen degisiyor..29 ekim Cumhuriyet bayraminda cocuklarin gosterisini cekeyim dedim.bu arada ilk video cekmemdi..bina golgesindeydi hava cam gibi acikti videoyu yer yer yakinlastirdim yer yer normal hale getirdim yakinlastirinca tabi kalite dusuyor ve titresim cok fazlalasiyor sarsmayim desemde baya sarsilma olusuyor..gosteri bitti video kotu oldu diye bakmak istemedim..eve geldim bi bakayim dedim..videoya baktikca bakasim geldi agzim acik kaldi bu videoyu benim 1300 liralik telefonmu cekti dedim..renkler muhtesem..isiktan yararlanma muhtesem..sarsinti neredeyse hic yok sanki triportun ustunde cekim yapmis gibi..kameea teoride 12 mp ama hakikaten gercek 12 mp gibi..eis mi oismi neyse artik mukemmel calisiyor..cok begendim..fotograf kisminda sanki yazilimsal bir eksiklikler var gibi..iyi pozlayamiyor..gunduzde olsa birkac yakinlastirmada kirilmalar oluveriyor..videosuna gercekten bayildim..

• Merhaba arkadaşlar xiaomi nin uygulamalarını (örneğin müzik çalar) kaldırmanın veya devre dışı bırakmanın bir yolu var mı?

Birde xiaomi hizmet çerçevesi pili vakumluyor adeta son zamanlarda bi çözüm önerisi olan var mı format dışında

• Arkadaşlar, anneme 11.11 de n11 den almayı düşünüyoruz note 6 pro yu. TR garantili olanını satan magaza varmi bildiginiz.
    Gsm ve wifi cekimi nasıldır. Ahize sesi yeterli midir.
    Sizin onereceginiz bir model varmıdır

• quote:

Orijinalden alıntı: ivirzivir35

Arkadaşlar, anneme 11.11 de n11 den almayı düşünüyoruz note 6 pro yu. TR garantili olanını satan magaza varmi bildiginiz.
    Gsm ve wifi cekimi nasıldır. Ahize sesi yeterli midir.
    Sizin onereceginiz bir model varmıdır
    bence alma ben aldım, benim aldığım cihaz ve birçok yerde okduğum kadarı ile çekim gücü vodafone hattında zayıf nedeni ise band20 olmaması özellikle hindistan üretimi cihazlarda bu sorun var note 7 sine bakın
  • Arkadaslar merhaba, redmi not6 pro telefonumu lcd televizyonun hdmi girisine baglayarak film izlemek istiyorum. Nasil bir kablo almaliyim? Deneyimli arkadaslar deneyimlerini paylasirsa memnun olurum..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.