Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 6 Pro Ana Konu (152. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.449
Cevap
62
Favori
259.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aranıza katılmış bulunmaktayım.siparişi verdik bakalım nasıl çıkacak.
    samsung galaxy note 4 kullanıyorum. umarım daha kaliteli bir cihaza geçiş yaptığımı hissettirir.
  • baykuş® kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun normal bi kullanıcının gündelik işlerin işini çok rahat görecek bir cihaz. 2 aydır kullanıyorum gayet memnunum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kanaat34 kullanıcısına yanıt
    yorum için teşekkürler...ozaman kendimizi yormaya gerek yok en yakın zamanda takas ile yada satarak kurtulmalı...
    google cam uygulaması ile fotolar harbi çok degişiyor...
  • aviregal kullanıcısına yanıt
    doğrudur incelemelere bakıldığında gündüz fotolarında çok bir değişiklik yok deniyor ancak gece fotolari çok fark eder derecede deniyor. sizin deneyiminiz nasıl. ben özellikle ön kamera da bir değişim oluyor mu onu merak ediyorum. çünkü benim anlayamadigim şekilde ön kamera çok garip çekiyor. ışık dengesini sürekli değiştiriyor ve ışıkları patlatıyor bazen. o yüzden odaklamayi ve pozlamayi sabitleyip çekim yapıyorum on kamera ile

• Ghost screen yaşayan var mı, ne yapmak gerekir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Multe

Hayırlı olsun normal bi kullanıcının gündelik işlerin işini çok rahat görecek bir cihaz. 2 aydır kullanıyorum gayet memnunum.
    Oyun falan oynamıyorum hocam zaten. Whatsapp face youtube idare etsin yeterli. Bu arada xioami cihazlarda ghost screen diye bir problem çıkıyormuş bazen var mı aslı? Ekran kendi kendine dokunuyormuş sanırım.

• baykuş® kullanıcısına yanıt
    Ben 2 aylık süreçte öyle bir durumla karşılaşmadım hocam. Elektronik işi biraz şans işi çıkarsa da yollarım artık garantiye yapacak birşey yok.
  • Kanaat34 kullanıcısına yanıt
    gündüz insan çekimlerinde çok fark var..
    kapalı alan da insan yada hayvan cekiminde yine daglar kadar fark var şu an telefon öbür odada üsendim getirip foto paylaşmaya (gece 3.00) yarın paylaşırım...
    8 gün sonra 5 günlüğüne amerikaya gidiyorum google pixel 4 cıkacagı için pixel 3 ler 900 dolardan 500 dolara düşmüş
    büyük ihtimal alıcagım sebebıde foto cekimi harbi tatminkar...
  • aviregal kullanıcısına yanıt
    anladım teşekkürler. şimdiden hayırlı olsun iyi yolculuklar

• Eski kullanıcılar bir değerlendirme yapabilir mi? 2019 Ekim bu telefon(xiaomi redmi note 6 pro) alınır mı? Yoksa başka bir cihaza mı bakalım? Ben uzun süre kullanmak için bakıyorum. Kamera bana çok iyi geldi yabancı test videolarında. Tabi bilemiyoruz taraflı mı çekiliyor. Malüm Türkiye'de de artık bazı teknoloji kanalları markaların tasmasını takmış. Sony Z2 mi 4 yıldır kullanıyordum. Hiç bir sıkıntısı da yok sadece ekranda artık çok çizgiler var ve arka ışık çok gel-git yapıyor göz bozuyor. Tamiri de dandik yan sanayi ekran takıyorlar 300 lira. E görüntü çakma olunca ne yapayım Sony z2'yi? Yine dursun belki ekranı sağlam başka yerleri bozuk parça niyetine orjinal bir Z2 bulurum o ekranı buna takarım (bu bir ilandır :) ) Kamerası (video çekimi) iyi diyorlar bu note 6 pro için titreme çok az görünüyor tanıtım videolarında öyle mi hakikaten? Vlog çekebilir miyim?

• imei flaslı cihazlarda güncelleme de sorun oluyor mu acaba bu cihaz da hala alınacak bir cihaz mı kullananlar biraz bilgi verirse sevinirim.
  • hocam ben 8 aydir kullaniyorum fiyat bayagi dustu iyi telefon ama almazdim guncelleri var note 8 ,mi9 se,mi9 t vb bunlara bakin derim daha guncel telefonlar

• gelecek3535 kullanıcısına yanıt
    hocam ben note 6 pro alacağım ikinci el yarın imei flashlanmış üzerine ne kadar eder ki şuan piyasası 6/64
  • mujdat42 kullanıcısına yanıt
    6/64 yok 4/64 var hayirli olsun diyelim piyasasi garantili 1100 civari imei atilan en fazla 900 tl olmali cunku 1100 tl orjinal garantili var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gelecek3535 -- 15 Ekim 2019; 19:12:58 >
  • İyi günler sabah telefonumun alarmı çaldı uyandım sonra telefon u aldım hiç tepki yok şu an açma tuşuna bastığımda bildirim ışığı beyaz yanıp sönüyor açma ve ses tuşlarına bastığımda ve şarta taktığımda da aynı sorun nedir acaba

• gelecek3535 kullanıcısına yanıt
    Evet yanlış yazmışım 4/64 ben 600 e alacağım o yüzden fiyat cazip geldi ama cihaz stabil mı onu merak ediyorum

• mujdat42 kullanıcısına yanıt
    600 gayet cazip fiyat siz almassanız ben alayım o fiyata.
  • arkadaşlar cihaz bugün elime geçti. güncellemeleri yaptım sorun yok gibi.
    fakat orijinal şarj kablosu acayip sert takılıyor ve çok çok zor çıkıyor.
    başka bir kablo mu alayım?

• quote:

Orijinalden alıntı: mujdat42

imei flaslı cihazlarda güncelleme de sorun oluyor mu acaba bu cihaz da hala alınacak bir cihaz mı kullananlar biraz bilgi verirse sevinirim.
    sorun yok.

bende hem imei flashlı hemde faturalı olmak üzere 2 tane var. ikiside aynı. bir sorun yok

ben çift hat olayı için bunu seçtim. normalde note 7 yada note 8 alacaktım malum sitelerden. fakat onlar tek hat kayıtlı oluyor. çift hat kullanamıyorsun.
    bazı modellerde ise imei flashlayınca 4g sorunları band sorunları vs okudum. maceraya girmek istemedim. o sebepten 2. teli de note 6 pro aldım.
  • Bildirimler için hangi uygulamayı kullanıyorsunuz çözüm nedir

• 
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.