Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 6 Pro Ana Konu (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.449
Cevap
62
Favori
259.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Blewus

Bu mesaj silindi.
    Cihaz 4/64 olan mı?
  • Selam arkadaşlar bu cihazı almakla mi6x almak arasında kararsız kaldım. Bütçem 1500tl mi6x kamerasi işlemcisi cok iyi dursada pili sıkıntılı duruyor bu cihazın kamerası nasıldır acaba cok büyük farklar olurmu diyafram değerlerinden dolayı? İphone 6sden geçicegim. Ayrıca iphoneden geçen arkadaşlar yorum yapabilirmi? yada 6x ile bunun arasında kalan?
  • Arkadaşlar MIUI Forum Türkiye'de Redmi Note 6 Pro hakkında daha detaylı konular yer almaktadır. İnceleyin.

https://forum.miuiturkiye.net/konu/xiaomi-redmi-note-6-pro-global-ana-konu-inceleme-ve-teknik-oezellikler.32723/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhat.yldz -- 15 Kasım 2018; 2:5:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hmtdrk44 H kullanıcısına yanıt
    o cihaz cin için üretilen cihaz global romu yok güncellemelerde sorun lur resmi olmayan romlar kullanırsınız birde band 20 de yok telefonda hattnız vodafone sa sorun yasarsınız 4,5 g de bazı yerlerde .
  • Selam bu cihazı garantisiz 1500tl satanlar var. Garantili diye 2000e almak istemiyorum cünkü 2000e poco var. sizce bu cihaz alınırmı olumlu olumsuz yorum yapacak varmı? burak hocam sizin inceleme videosunu izledim yardım edermisiniz? kameraları nasıl pubg vs oynatıyormu? Mi6xde satılıyor ama geliştirici romu mevcutmus güvenemiyom insanlara ne yapmamı önerirsiniz? Kamerasi iyi diye pilden vazgeçip 6xmi alayım sizce? Birde bu cihaza hangi cihazdan gectiniz onla karsılastırma yaparsanız + ve - nelerdir yardım edenlere sonsuz teşekkürler.
  • fikrioz61 F kullanıcısına yanıt
    Tabi yardımcı olmaya çalışayım. DH üzerinden aldım ve referansı olan bir arkadaştan aldım önceki mesajlardan söyledim. Referansı olmayan birinden almadığınız sürece sorun olacağını sanmıyorum. Elektronik şans işi ama şimdiye kadar aldığım telefonlardan birini garantiye yolladım onun dışında hiç lazım olmadı.

Kameraları güzel diyebilirim tabi yakın teknoloji bir telefon kullanmadım, değiştirdiğim telefon Huawei G7 idi. G7'den daha iyi gözüküyor ki o zamanlar G7'de gayet iyi kamerası olan bir telefondu. PUBG gayet rahat oynatıyor donma, kasma hiç yaşamadım.

Mi6X konusuna hiç sıcak bakmadım çünkü Custom Rom sonuçta güncelleme sıkıntı vs. MIUI 10'a yükseldi mesela telefonum otomatik güncelleme geldi çünkü Global Rom. Mi6X yerine A2 tercih edilebilir en azından aynı telefon Global Rom kullanıyor Android One da olsa.

Mesajda belirttim Huawei G7'den geçtim Android 6 yüklemiştim Instagram çok kasıyordu. Onun dışında hiç problem yaşamadım kamerası kötü değildi (ön kamerası yeni telefonlara göre haliyle kötüydü, arka kamera yeterliydi).

• brkprlk35 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben iphone 5sden geçicem babam diyor benim 6splusu sana verelim sence ne yapayım? A2 saf android hocam iosta yeterince sıkıldım ben saf diye
    Sizin fikriniz ama iOS alışkanlığınız varsa iOS devam edin derim ben. Windows Phone kullanıyordum ben yıllar önce Android geçtim memnunum. Standart kullanıcı için bence işletim sisteminin bir önemi yok ama.
  • brkprlk35 kullanıcısına yanıt
    Bugün ikitane telefoncu gezdim. Biri J7 Prime önerdi biri 16gb hafıza 2gb ramlı huawe y7 bu cihaz kusursuz duruyor fiyatıda uygun bildirim sorunu varmı bir ara xiaomilerde bildirim cift geliyor dye sorun vardı? Keşke cihaz söyle olsa daha yi olurdu dedgniz bi özeligi varmı?
    Ben Huawei G7 ile de gayet memnun biriydim. Kasma donma olmadığı sürece şu olsun diyeceğim ekstra bir özellik yok açıkcası
  • A2/6X mi, bu cihaz mı acaba ? Kamera önemli ve A2'nin batarya mevzu beni korkuttu
  • Gökhan G. kullanıcısına yanıt
    Kamera olarak a2 modelini öneririm. Ama dediğiniz gibi pili baya sıkıntılı 4-6 saat süre alan var. Bende sırf bu yüzden kameradan ferağat edip note 6 almayı düşünmeye başladım.
  • cayadüsensinek kullanıcısına yanıt
    Beni de endişelendiriyor, sıfır cihazda 5 saat alacaksak seneye günde 2 kez şarja kesin yol alır..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kayrabey

Doğubank... Almaya gittim ama almadım. Bu bildirim sıkıntısı düzelene kadar askıya aldım durumu. Tema ile olacak iş değil. Sanki Note 5'in yazılımını almış buna atıp bırakmışlar. Ayrıca işlemcinin uyku moduna geçememesi, gece %100 şarj ile bırakılan telefonun sabaha %80 şarja düşmesi gibi sıkıntıları var. Yazılım düzelene kadar bekleyeceğim.

Alıntıları Göster
    pm de atmıştım ama hangisini görürseniz artık. Bu telefonda işlemci uykuya geçemiyor mu bu kronik sorun mu nerden öğrendiniz bu bilgiyi paylaşırsanız çok sevinirim. Çünkü bende bu telefondan almak istiyodum.

• Dumanyack kullanıcısına yanıt
    Uykuya geçmeye engel uygulamayı bulmak lazım. Ben ilk aldığım gün ıvır zıvır google uygulamalarını kaldırdım. İlk günden beri sorun yaşamadım.

Xiaomi Redmi Note 6 Pro Ana Konu

• mmengi kullanıcısına yanıt
    Root attınız mı hocam telefona?

• kulekule kullanıcısına yanıt
    Evet unlock ve root yaptım.

• quote:

Orijinalden alıntı: mmengi

Uykuya geçmeye engel uygulamayı bulmak lazım. Ben ilk aldığım gün ıvır zıvır google uygulamalarını kaldırdım. İlk günden beri sorun yaşamadım.

Sizin bu baktiginiz deep sleep ve islemci ekrani redmi note 6 proda var mi yoksa cpu spy tarzi program mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dumanyack

pm de atmıştım ama hangisini görürseniz artık. Bu telefonda işlemci uykuya geçemiyor mu bu kronik sorun mu nerden öğrendiniz bu bilgiyi paylaşırsanız çok sevinirim. Çünkü bende bu telefondan almak istiyodum.

Alıntıları Göster
    Bu konu da ya da başka bir forumda okudum. Gece %100 ile yattım sabah kalktım %80e düşmüş diyen kullanıcı vardı ve onu destekleyen başka kullanıcılar. 7 saatten fazla ekran süresi alanda var 5 saati göremeyen de..
  • Kayrabey kullanıcısına yanıt
    Ben yaklaşık 8 saat ekran süresi alıyorum, oyun pek oynamam. 1 gün 14 saat açık kaldığında (sabah şarjdan çıkarıp ertesi gün gece taktım) 7,5 saat ekran süresi aldım
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.