Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 6 Pro Ana Konu (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.449
Cevap
62
Favori
259.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xiaomilerde genel sorun bu galiba zoom yapınca baya bi kalite düşüyor. Birçok cihazdada düşüyor ama en belirten bunu xiaomi su kamera yazılımı adam edemedi bi türlü
  • gelen telefonun global mi yoksa çin mi olduğunu nasıl anlarız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: modakartalı

Eğer yuz tanımayı aktif etmek istiyorsanız bölgeyi hong kong yapın ,sonra kilit parola kısmınına yüz tanıma ekleniyor .
    Hocam bölge Hong Kong da kalınca sıkıntı çıkar mı? Bölge değişi mi ile özellik gelmesinde garip değil mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unsp0ken -- 8 Kasım 2018; 14:46:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • unsp0ken U kullanıcısına yanıt
    sıkıntı yok 2 gündür kullanıyorum güncellemede aldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kulekule

gelen telefonun global mi yoksa çin mi olduğunu nasıl anlarız ?
    kırmızı kutu çin turuncu kutu global zaten telefon ozellikleriden de anlarsınız bakınca .
  • Bende yuz tanimayi aktif ettim ama calismiyor anlamadim

• quote:

kırmızı kutu çin turuncu kutu global zaten telefon ozellikleriden de anlarsınız bakınca .

Alıntıları Göster
    Hangisini tercih etmeliyiz. Global mi, Çin mi muhtemelen global diyeceksiniz ama emin olmak istiyorum.

• boboco B kullanıcısına yanıt
    global tabi ki cin sürümlerinde band 20 yok ayrıca onlara genelde global rom yüklüyorlar sonra sorunlar olabiliyor en doğrusu global almak.
  • CheErnesto kullanıcısına yanıt
    bende sorunsuz çalışıyor , kendiziz tanımladı iseniz calışması lazım yalnız ilk açışı degil ekran kilifini acıyor yüz tanıma
  • batarya percentage şeklinde görmek isteyenler Zikko ya da Lakes Mountain theme kullansın . aşağı çekmeden halletmenin yolu şimdilik .
  • modakartalı kullanıcısına yanıt
    Telefonun yanindaki kilit tusuna basinca aciyor oraya basmadan acmiyor normal de boylemi

• quote:

global tabi ki cin sürümlerinde band 20 yok ayrıca onlara genelde global rom yüklüyorlar sonra sorunlar olabiliyor en doğrusu global almak.
    Çok teşekkür ederim, peki Çin romlarına global rom yüklenenlerin nasıl farkına varabilirim,eli kulağında her an alabilirim bu cihazdan.2 yıldır note 3 Pro kullanıyorum.

• redmi not 6 pro global bir cihaz .
  • CheErnesto kullanıcısına yanıt
    evet once o sonra yuz tanıma
    Bu cihazın çin versiyonu yok. En kötü alacağınız cihazın adaptörü ingiliz priz uyumlu çıkar.

• quote:

Orijinalden alıntı: mmengi

Bu cihazın çin versiyonu yok. En kötü alacağınız cihazın adaptörü ingiliz priz uyumlu çıkar.
    Teşekkür ederim. Peki güvenli satıcıların bilgileri varsa paylaşabilirmisiniz.

• redmi note 5 pro kamera olarak dahamı iyi gibi geldi bana ya ? yoksa note 6 pro mu alayım 5mi alayım ne alayım yahu
    alacaksan hemen al. imei kayıt ücreti 500 tl oldu .
  • smnytmglu kullanıcısına yanıt
    arka kameralar bire bir aynı. note 6 nın ön kamerası çok daha iyi 5'e göre.
  • Telefonum elime ulaştı. Beklediğim gibi güzel bir cihaz. Bildirim görünmeme sorunu da çözülürse çok daha iyi olacak.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.