Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro ★ Ana Konu (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.514
Cevap
74
Favori
257.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kamerada opsiyonel 2x zoom felan var yazıyorlar ama ben bulamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogan337

Gmail

Sadece Gmail istemiyorsan bluemail de güzel
    Teşekkür ederim hocam.

• Arkadaşlar telefonum geldi, şuan kurulumunu yapıyorum.

• system electronıc kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam.

Hangi rengini aldınız ben altın renk kullanıyorum gerçekten çok şık bir cihaz

• quote:

Orijinalden alıntı: burakgibiyim

quote:

Orijinalden alıntı: Naegleria_Fowleri

Arkadaşlar Red mi note 5 pro telefonum var miui 9.6.3.0 güncelleme geldi fakat ben telefonu başkası yoluyla yurtdışından getirttim.İmei olayları falan yapıldı sanırım. Güncelleme yapmayın dendi rollback kilit olur diye söylendi. Nedir bu rollback? güncelleme yapsam ne olur acaba? Yapmalı mıyım güncelleme

Kardeş aldığın yere sor onu. Yurtdışından telefon getirtip kayıdını yasal yapmayanlar benim gözümde hırsızdır. Adama soruyorum nasıl kapanmama garantisi veriyosun diye? Ben yardım ederim diyo. Sanki arkadaş kurumsal firma. Cimer şikayet yazdım özellikle sahibinden com.

Alıntıları Göster
    yahu adam faturasız ürün satıyor senin takıldığın şeye bak ? evet git hepsini şikayet et, hapislerde çürüsünler. he çok içine de dert oluyorsa ver adama 400 tl pasaport kaydı da yapsın sana.

• quote:

Hayırlı olsun hocam.

Hangi rengini aldınız ben altın renk kullanıyorum gerçekten çok şık bir cihaz
    Teşekkür ederim hocam, ben mavi aldım hocam, senelerdir siyah telefon kullanıyordum, değişiklik olsun dedim ve hoşuma da gitti renk.
  • Gereksiz sistem uygulamalarını devre dışı bırakmak için öneririm. Roota gerek yok.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ceyhan.sets

• Bu telefon için kılıf ve ekran koruyucu önerebilecek var mı?

• quote:

Bu telefon için kılıf ve ekran koruyucu önerebilecek var mı?
    Ekran koruyucu aradım baya, bii normal kırılmaz var 10 tl ye satıyorlar, birde nano var 20 tl ye satıyorlar piyasada, ben geçici olarak normal kırılmaz olanından aldım ama gayet iyi oldu. Aliexpress den nano olanından sipariş verdim, 3 tanesi 10 tl, dedim burada 1 nano cam koruyucuya 20 tl vereceğime bu şekilde yapayım. Gelmesi 20 günü bulur, acelen yoksa birini sana göndereyim, işin görülsün.

• quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

Ekran koruyucu aradım baya, bii normal kırılmaz var 10 tl ye satıyorlar, birde nano var 20 tl ye satıyorlar piyasada, ben geçici olarak normal kırılmaz olanından aldım ama gayet iyi oldu. Aliexpress den nano olanından sipariş verdim, 3 tanesi 10 tl, dedim burada 1 nano cam koruyucuya 20 tl vereceğime bu şekilde yapayım. Gelmesi 20 günü bulur, acelen yoksa birini sana göndereyim, işin görülsün.

Alıntıları Göster
    Link veririmisiniz nano için..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

Link veririmisiniz nano için..

Alıntıları Göster
    Buyur hocam, daha önce de alışverişim oldu bu satıcıdan ve ürünlerinden memnun kaldım.

https://tr.aliexpress.com/item/3pcs-Screen-Protectors-for-Note-5-Pro-Clear-Matte-Nano-Anti-Explosion-Soft-Protective-Film-for/32857362493.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.75df4c4doRqYIO

• quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

Buyur hocam, daha önce de alışverişim oldu bu satıcıdan ve ürünlerinden memnun kaldım.

https://tr.aliexpress.com/item/3pcs-Screen-Protectors-for-Note-5-Pro-Clear-Matte-Nano-Anti-Explosion-Soft-Protective-Film-for/32857362493.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.75df4c4doRqYIO

Alıntıları Göster
    Teşekkürler. Sanırım nano explosion olanı seçeceğiz. Diğerleri normal ekran koruyucu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

Teşekkürler. Sanırım nano explosion olanı seçeceğiz. Diğerleri normal ekran koruyucu.

Alıntıları Göster
    Aynen hocam, daha önce de mi mix için almıştım ve çok memnun kalmıştım.
  • Arkadaşlar telefonda ki led tek renk mi acaba.
  • system electronıc kullanıcısına yanıt
    Evet tek beyaz renk

• quote:

Orijinalden alıntı: slayerxp

Evet tek beyaz renk
    Teşekkür ederim, keşke çok renkli olsaymış.
  • 9.6.3.0 kuran oldu mu

• Ben Çin romundayim. 9.6.4 güncelleme geldi, 117 MB. Kurdum bakalım, bir fark var mı anlayacağız. Haftalık güncelleme geliyor, pek bir şey değiştireceğini zannetmiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksph

Ben Çin romundayim. 9.6.4 güncelleme geldi, 117 MB. Kurdum bakalım, bir fark var mı anlayacağız. Haftalık güncelleme geliyor, pek bir şey değiştireceğini zannetmiyorum.
    Global içinde beta veriyorlar ikidir. Kursam mı acaba 9.6.3.0 link var ama otada yok

• Arkadaşlar bu telefonu nereden alabiliriz ? En uygun nerede satılıyor ? Teşekkürler..

• 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.