Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro ★ Ana Konu (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.514
Cevap
74
Favori
257.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bella Ciao

S2 ye geçtim kamera mükemmel
    S2 nin kamerası redmi note 5 aiden daha mi güzel hocam??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogan337

Biri bakabilir mi lütfen
    Hocam bende yeni aldım çok fikrim yok. Kendi deneyimlerimi hatırladığım kadarıyla yazayım.

İlk şarj da 8-9 saat gitti(%0 a kadar kullandım.) , ikinci şarj da %20 ye kadar kullanıp şarja taktım ve %20 de 9 saate yakın ekran süresi aldım. Bana çok iyi geldi bu süre.

Bugün %20 de şarja taktım dışarı çıktım 4G-Wifi karışık kullandım 1 buçuk saatte %85'e düştü.

Seninkisi çok kötü gelmedi bana hocam. %20'ye kadar düşürüp şarj fullle-sıfırla bakalım ne yanıt verecek. Dediğim gibi yeni aldım çok bilgim malesef şuan mevcut değil.
  • S.a dostlar mee7s cin versiyonunun kamerasi iyi olan mı bilgidi olan var mi ? Band20 durjmundan vazgcetim ama diyafram acikligi iyi olan hangisi bilgisi olan var mi

• tanjugunduz kullanıcısına yanıt
    Mee7s kamerası iyi olan versiyon ve çin versiyonu, ben kullanıyorum şu an. Band 20 de sorun yok hocam 4g sorunsuz.

*Türk Telekom hattım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-58AB85600 -- 16 Ağustos 2018; 11:32:52 >
  • Teşekkürler

• genclik17 kullanıcısına yanıt
    Ön kamera kesinlikle evet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tanjugunduz kullanıcısına yanıt
    Aynen kamerası iyi, band 20 si eksik olan model. Vodafone harici pek eksikliğini hissetmezsin. Kaldı ki band 20 hız olarak 3g ye yakındır. Türkçesi band 20 nin adı 4g, hızı değil...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 680 mb lık 9.6.3.0 güncellemesi geldi. Yapan var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herhangi biri güncelleme görünmüyor bende global 9.5.19 yüklü

• fairtail F kullanıcısına yanıt
    Yok artık kaybolmuş
    İyice kafayı yedim herhalde ben. Şizofrene bağladım.
    Ama eminim ya gelmişti.

Bildirim de vardı

• Ai ile global sürümü farklı model mi arkadaşlar. Arasındaki fark çok mu?

• Geri çekmiş olabilirler

• quote:

Orijinalden alıntı: KKullanıcı Adı

Yok artık kaybolmuş
    İyice kafayı yedim herhalde ben. Şizofrene bağladım.
    Ama eminim ya gelmişti.

Bildirim de vardı
    evet gelmişhttp://en.miui.com/thread-3559464-1-1.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7143B012D -- 16 Ağustos 2018; 21:52:17 >
  • Bu xiaomi neyin kafasini yasiyo betayada guncelleme geldi gecen hafta onuda geri aldi simdide bunda yapiyo ne yapiyo bu

• dogan337 kullanıcısına yanıt
    Bence sıkıntılı bir durum yok. Bende dün aldım 6 saat civarı ekran süresi verdi kutudan çıktığı haliyle.
    PUBG nasıl yüklediniz acaba hocam ? Ben indirmeyi başlatıyorum ama ya bir yerde kesilip baştan başlıyor yada hata veriyor anlamadım gitti.

• Arkadaşlar Red mi note 5 pro telefonum var miui 9.6.3.0 güncelleme geldi fakat ben telefonu başkası yoluyla yurtdışından getirttim.İmei olayları falan yapıldı sanırım. Güncelleme yapmayın dendi rollback kilit olur diye söylendi. Nedir bu rollback? güncelleme yapsam ne olur acaba? Yapmalı mıyım güncelleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naegleria_Fowleri -- 17 Ağustos 2018; 16:30:58 >
  • Arkadaşlar bu telefonun kendi mail uygulaması yok mu ? Siz ne kullanıyorsunuz ?
  • AI modelini kullanıyorum. 4G'de 60Mbit gördüm, band 20 konusunu görmüştüm almadan önce, tedirginliğim boşa çıktı.

Ama her ithalat bu şekilde midir, emin değilim.

• system electronıc kullanıcısına yanıt
    Gmail

Sadece Gmail istemiyorsan bluemail de güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: Naegleria_Fowleri

Arkadaşlar Red mi note 5 pro telefonum var miui 9.6.3.0 güncelleme geldi fakat ben telefonu başkası yoluyla yurtdışından getirttim.İmei olayları falan yapıldı sanırım. Güncelleme yapmayın dendi rollback kilit olur diye söylendi. Nedir bu rollback? güncelleme yapsam ne olur acaba? Yapmalı mıyım güncelleme

Kardeş aldığın yere sor onu. Yurtdışından telefon getirtip kayıdını yasal yapmayanlar benim gözümde hırsızdır. Adama soruyorum nasıl kapanmama garantisi veriyosun diye? Ben yardım ederim diyo. Sanki arkadaş kurumsal firma. Cimer şikayet yazdım özellikle sahibinden com.

• 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.