Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro ★ Ana Konu (315. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.514
Cevap
74
Favori
257.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 313314315316317
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bence rom yükleme işinde fikir edinin. Çünkü onun dışında kalıcı bir çözüm yok.

Rom yüklemek istemiyorsaniz fabrika ayarlarına geri dönersiniz ama zamanla tekrardan ağırlaşacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon gün geçtikçe ağırlaşacak tabi, yeni donanımlar neden çıkıyor.

• Bütün rom be root olayını öğrenebilecegim bi başlık var mı hocam

• mr.sleeping M kullanıcısına yanıt
    şurda detaylı bir şekilde anlatmış
    https://forum.miuiturkiye.net/konu/note-5-ai-pro-kalici-twrp-kurma-yontemi-whyred.27906/
  • arkadaşlar bu note 5 proda 3gb ram modeli var mı?

telefon aldık da bugün aceleye geldi ama adam note 5 pro dedi, kutuda note 5 yazıyor. baktım incelemelerde de aynı şekilde note 5 yazan kutu var ama ram 4 gb demiş bizim ram de 3 gb ?

kandırıldık mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

arkadaşlar bu note 5 proda 3gb ram modeli var mı?

telefon aldık da bugün aceleye geldi ama adam note 5 pro dedi, kutuda note 5 yazıyor. baktım incelemelerde de aynı şekilde note 5 yazan kutu var ama ram 4 gb demiş bizim ram de 3 gb ?

kandırıldık mı ?
    evet kandırılmışsınız gibi, bendeki de 3gb ram, zaten çoğu note 5 3GB ramlidir. pro modelinin rami 6GB olması lazım. note 5'in de 3 ve 4 gb modelleri var. yapabiliyorsanız gidin iade edin
  • MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    3/4/6 gb ram secenekleri var
    Model numaraları ve özellikleri ilk mesajda mevcut.

• Miui 12 de almayacak sanırım

• Masik 8.5 kullanıyorum. 7 ay felandir bu rom dayimw başka rom kullanmadım. Hala ilk günkü gibi bende. Bilemiyorum artık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar selam...

bugün hatta az önce ...usb den şarj olsun diye telefonu pc bağladım .. usb seçenekleri için dokunun mesajı geldi .. hep de geliyor zaten ..

sonra hiç bir şeye dokunmamama rağmen , şu an o seçenekler yok . usb çıkar/tak yapıyorum , yine gelmiyor .. pc den telefona dosya atacağım , yapamıyorum...

noldu durduk yere anlamadım. usb hata ayıklama denedim.. olmadı..(daha detaylı bir şey ise cevap verin :):)

ne olmuş olabilir acaba ... teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

evet kandırılmışsınız gibi, bendeki de 3gb ram, zaten çoğu note 5 3GB ramlidir. pro modelinin rami 6GB olması lazım. note 5'in de 3 ve 4 gb modelleri var. yapabiliyorsanız gidin iade edin

Alıntıları Göster
    Benimki note 5, 6 gb ram.

• Arkadaşlar, Google play uygulamalar güncelleme olmuyor, indirme bekleniyor yazıp kalıyor... Ne yapmalıyım..

• volie82 kullanıcısına yanıt
    Uygulamaya gir şimdi indir de o zaman indiyor . Ben de şu an otomatik güncelleme açık ancak Google play biriken uygulamaları ben girmeden güncelle demeden yapmıyor ne yapacağız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim otomatik güncelleme kapalı, tek tek deneyeyim diyorsun ok hocam

• 4.17.1870 sistem başlatıcı launcher ana ekranı kitliyor bende. zor bela 4.14 e döndüm. 1 saat uğraştım eski düzene getirene kadar ikonları sakın güncellemeyin.
    yedekten sadece ana ekran düzenini restore etmek mümkünmü? nova launcher da vardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi codred -- 15 Mayıs 2020; 1:2:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: codred

4.17.1870 sistem başlatıcı launcher ana ekranı kitliyor bende. zor bela 4.14 e döndüm. 1 saat uğraştım eski düzene getirene kadar ikonları sakın güncellemeyin.
    yedekten sadece ana ekran düzenini restore etmek mümkünmü? nova launcher da vardı
    bende de son launcher güncellemesine bağlıyorum bu durumu, bir şey açıyorsun , bir yere tıklayınca komple kapatıyor uygulamayı. ama bugün yeni bir system laucnher güncellemesi daha çıkmış. hemen güncelledim. sanırım hatanın farkına varılıp düzeltildi

• arkadaşlar bir şey soracağım. standart miui kullanıyorum. üstteki durum çubuğunda, saatin yanında saniyenin de görünmesini istiyorum. bunun bir ayarı falan var mı? root yapmadan saniyeyi göstermemiz mümkün mü?
    mümkün değilse, root ile nasıl yapabiliriz? yardımcı olabilirseniz sevinirim. (bazı custom romlarda bu özellik oluyor, saniyeyi göster seçeneğini tıklayınca açıyor ya da root ile bunu eski telefonumda xposed modülleri yükleyerek yapabiliyordum. )
  • eranyumm kullanıcısına yanıt
    bende güncelleme kalkmış gibi. yeni bişey çıkmıyor. olacak iş değil ama ana ekrana döndüğünde ne ikonlar tıklanıyordu ne sağa sola pencere geçişi vardı. bildiğin kilit ve hafızada ayarlar olupta silemesem güncellemeyi ne yapardım bilmiyorum. hiç anlamayan için telefon tam kilit demek. navigasyon 3 tuş dışında tepkisizdi telefon
    note 5 4/64 global 8.1 android cihaz.
    hep güncelleme sonrası sapıtırsa diye çekinip güncelleme yapardım. hala güncelliyorlar maşallah çok görünen bi fark görmesemde takdir ederdim. sonunda güncelleme işini artık pas geçeceğim hata geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: codred

bende güncelleme kalkmış gibi. yeni bişey çıkmıyor. olacak iş değil ama ana ekrana döndüğünde ne ikonlar tıklanıyordu ne sağa sola pencere geçişi vardı. bildiğin kilit ve hafızada ayarlar olupta silemesem güncellemeyi ne yapardım bilmiyorum. hiç anlamayan için telefon tam kilit demek. navigasyon 3 tuş dışında tepkisizdi telefon
    note 5 4/64 global 8.1 android cihaz.
    hep güncelleme sonrası sapıtırsa diye çekinip güncelleme yapardım. hala güncelliyorlar maşallah çok görünen bi fark görmesemde takdir ederdim. sonunda güncelleme işini artık pas geçeceğim hata geldi.
    bende android 9 yüklü şu anda. siz sanırım o sistem güncellemesini kurmamışsınız.

• eranyumm kullanıcısına yanıt
    8.1 de bıraktım. pil, yavaşlama muhabbeti çoktu. gereklilik görmüyorum update için. varsa önemli bir katkı söyleyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 313314315316317
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.