Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro ★ Ana Konu (297. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.514
Cevap
74
Favori
257.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 295296297298299
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O kadar çok ağır uygulama ve 6 saat aralıksız kullanımda bitmesi normal. Ekran parlaklığı da yüksekse tadından yenmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alimurat07 A kullanıcısına yanıt
    Aralıksız kullanımda bu kadar çabuk bitmesi normal değil. En çok pil süresini aralıksız kullanımda alıyorum ben. 2 gün kullandığımda 5-6 saat ekran süresi alırken aralıksız kullanımda 10-11 saat ekran süreleri alıyorum ben.
  • pislick0 kullanıcısına yanıt
    Bende de tam tersi oluyor. Ama sebep olarak sadece aralıksız kullanmak ya da kullanmamak değil de hangi uygulamaları kullandığın sanırım daha önemli. Mesela kamerayı kullanmak bende çok pil tüketiyor. Aynı sürede tarayıcıyı kullansam çok az pil gidiyor. Neyse çok kafaya takmamak lazım sonuçta en az 5-6 saat ekran süresi veren bir telefon bunu bulamayanlarda var

• Katılıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zwanzig kullanıcısına yanıt
    Telefonu kullanmayacaksak niye akıllı telefon alıyoruz ? 3310 alır geçerdik ozaman

• burakgibiyim B kullanıcısına yanıt
    Benim kullandığım model j7 2016 olmuştu ilk zamanlarda 14 saat ekran süresi verirken 2 senenin sonunda 9 saate düşmüştü

• Doğru yere baktığından emin misin. O kadar ekran süresi veren amiral gemisi telefon üretilmedi daha. Bahsettiğin telefon için ultra fazla oldu bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakgibiyim -- 31 Ağustos 2019; 1:42:4 >
    Ciddiyim

• Tamam

• O telefonun satış rekorları kırması lazım

Önceden belirtiyim ekran görüntüleri bana ait değil ama bende benzer süreleri alıyordum formda j7 2016 ana konusuna gidebilirsin ve tekrardan belirtiyim j7 2016 da 3300 mah batarya varken bu süreleri veriyor

• Sabrınıza hayran kaldım. Ben olsam inanmazsan inanma ****** derdim. Kimseye dediklerinizi kanıtlamak zorunda da değilsiniz. Boşverin, gülün geçin

• mura2163 kullanıcısına yanıt
    Sana g.... ç.... var mı kardeş?

• 1.14 saat oyun oynamış 74 mah gitmiş. Mümkün olabilir mi böyle bişey. Bunların arabalarıda 10 krş yakıyodur. Hangi telefonda 1.10 saat oyun oynanıpta 74 mah düşecek. Siz buna inanacak kadar saf olabilirsiniz. Ben değilim. Bende sudoku oynadığım zaman 12 saat ekran süresi alıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakgibiyim -- 31 Ağustos 2019; 21:48:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakgibiyim

1.14 saat oyun oynamış 74 mah gitmiş. Mümkün olabilir mi böyle bişey. Bunların arabalarıda 10 krş yakıyodur. Hangi telefonda 1.10 saat oyun oynanıpta 74 mah düşecek. Siz buna inanacak kadar saf olabilirsiniz. Ben değilim. Bende sudoku oynadığım zaman 12 saat ekran süresi alıyorum.
    İşte bende diyorum ki j7 3300 mah ile böyle degerler verebiliyorsa bu telefon daha da fazlasını vermesi gerek ama onun yarısı kadar olamıyor ve sende hala reddetmekte ısrarcısın bak ekran görüntülerini koydum git j7 2016 ana konusuna bak bu muhabbet cidden sıktı sorun cözmemiz gereken yerde birbirimizle kapışıyoruz

• Arkadaşlar 3/32 ithalatcı garantili cihazımı satıyorum, ilgilenenler profilimden dükkanıma bakabilirler.
  • j7 2016 yı ben de kullandım,9 saatten az ekran suresı aldıgımı hatırlamıyorum..3300mah cok buyuk pil degıl ama ekran cozunurlugu nedenıyle 3 gun sarj gerektırmıyordu neredeyse..zaten 2 tane yedek pilim vardı,7-8 gunde bir 3 pili de sarj eder rahatıma bakardım..cok basarılı bır modeldı bende..
  • Hocam 1 saat 10 dakika gagster oynayınca 70 mah mümkün mü diyorum bende. Tamm ekran süresi uzun olsun hadide 1 saatlik ne yapsan o kadar çoook az mümkün değil. Yani bu görüntü ile sürekli gangster oynasan yaklaşık 50 saat falan gitmesi lazım. Pek mantıklı gelmiyor.

• damn2u kullanıcısına yanıt
    Topraam 3 32 telefonu o fiyata satabilirsen helal olsun derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: angara06buray

Topraam 3 32 telefonu o fiyata satabilirsen helal olsun derim.
    İsteyen istediği cihazı almakta özgür, kimsenin boğazına sarılmıyoruz benim cihazımı alacaksın diye. Daha 8 aylık cihaz + garantili ve kozmetik olarak 10/10 cihazımı öldü parasına verecek değilim. Garantisiz yada hor kullanışmış, garantisi az kalmış vs gibi cihazları almak içinize siniyorsa elbette bu fiyatta daha iyi alternatifler bulabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 295296297298299
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.