Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro ★ Ana Konu (289. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.514
Cevap
74
Favori
257.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EIS mevcut bu cihazda. Ve şaşırtıcı derecede iyi çalışıyor... 60fps'te de çalışıyordu hatta ama son bir iki güncellemede ne yazık ki çalışmaz oldu, yazılım ekibi düzeltemedi henüz.

Google Cam 6.2 sürümlerinde ön kamerada da 1080p + EIS çekimleri yapılabiliyor. Ayrıca Night Sight çekimleri ile düşük ışıkta tek kelimeyle inanılmaz fotoğraflar çekebiliyorsunuz.

Snap Camera adlı uygulamada 4K + EIS çekimi yapmak da mümkün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eranyumm kullanıcısına yanıt
    Yanlışınız var arka kapak tak-çıkar olmasa da aparat yardımıyla kolaylıkla çıkartılabilir.

• Arkadaşlar halen kullanan var mı? 3/32 1000 tl satılıyor. Ebeveyn birey kullanacak Whatsapp Youtube Facebook genel sosyal ağlar icin kısa birkaç yorumunuzu bekliyorum kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

• cayadüsensinek kullanıcısına yanıt
    4 gb yok mu bu fiyata

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ugur_Akd kullanıcısına yanıt
    bende pil değişimi için ön ekran mı çıkacak yani diye düşünmeye başlamıştım arka kapak çıkmazmı yahu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alt kenardan çok ince tornavidayla girince kasa ile kapak ayrılmaya başlıyor ama girdiğin yer çiziliyor. Aparat dedikleri plastik bir şey çizmiyor. Çizilmesini istemiyorsan telefoncuya götür 5 dakikada halleder.

• quote:

Orijinalden alıntı: codred

bende pil değişimi için ön ekran mı çıkacak yani diye düşünmeye başlamıştım arka kapak çıkmazmı yahu.
    ben ekran sökülecek derken biraz ezbere konuşmuştum, bizim telefonun kapağını çıkarılabilir yapmışlar, kasa üzerinde birleşim yerleri var. ama normalde yeni nesil birçok telefonda ekranın sökülmesi gerekiyor. elimde huawei , leeco telefonlar var kasası ile ekranı yapışık. bunu da öğrenmiş oldum bu vesile ile.

• cayadüsensinek kullanıcısına yanıt
    3/32, 4/64 iki modeli de çok uzun süre kullanan biri olarak kesinlikle 4/64 alınmalı diyorum, oyun açık olmasa bile multitasking konusunda üç kat fark var.

• Gece loş ortamda restoranda ön kamera çok iyi çekti. Mi A2 lite arka kamera çok iyiydi, benim arka kamera berbattı!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakgibiyim -- 22 Temmuz 2019; 0:17:15 >
  • Galeriden resim silemiyorum, daha doğrusu siliyorum ertesi gün tekrar geliyor. Mi cloud ile eşleştirme de yapmadım hani ordan geri çekiyor diyeyim. Sebebini bilen var mı ?

• Arkadaşlar bu magisk twrp nasıl kullanılıyor neler yapılabilir. Ben daha yeniyim. Birde bu Google camera yükledim manuel ayar yok Google camerada

• selam arkadaslar..sıyah note 5 global almak ıstıyorum ve pek kalmamıs pıyasada satan,olanlar da ya kazık ya da guvenılır gelmedı bana..son gunlerde alan oldu mu? nereyı tavsıye edersınız? ıthalatcı ya da tr garantı olması farketmez,yasal ve sıfır olsun ıstıyorum..redmı note 7 almıstım 2 hafta once ama centıkten nefret edıyorum,bunu elden cıkarıp note 5 e gecmek ıstıyorum..1 yıl kullanıp ılerde cıkacak buyuk ekran ve bataryalı bır modele gecıs yapmayı dusunuyorum..
  • sub182 S kullanıcısına yanıt
    Benim aldigim bir yer var zeytinburnunda.Tum renkleri vardi.Asya elektronik.4/64 olan,1095tl.Yilbasinda aldim.Sorunsuz kullaniyorum umarim kullanirim.Global olan .Guncellemeler geliyor.İme garantisi verdi.Bir bakin isterseniz.Sahibindende.

• froster2006 kullanıcısına yanıt
    imei cakilmis cihaz bana uymaz hocam..sorun cikarsa ugrasamam.. o satıcıların hiçbirine güvenmiyorum ayrıca.. garantili ve yasal cihaz ariyorum..

• sub182 S kullanıcısına yanıt
    Piyasada pek kalmamış, olanlarda fahiş fiyat çekiyor. Mecbur imei kayıtlı alacaksın. Note 7 nin üst tarafını düz yap kullan hocam sende neden dert ediyosun ki?

• burakgibiyim B kullanıcısına yanıt
    çentik sevmediğim için dert ediyorum hocam.. çentikli cihaz alıp çentigi kapatmak pek akıl karı değil..ayrica note 7nin ekran koselerindeki kavisler epey büyük..2.el note 5 veya redmi 5 plus alip rahat edecem büyük ihtimal..

• Arkadaşlar dün 10.3.1 güncellemesini yaptım Android 9 olanı memnun kalmadım tekrar android 8 e düşürmek istiyorum miui 10.2.1.0 sürümünü tekrar nasıl yüklerim sizce?

• Arkadaşlar 3/32 modeline sahibim. Önceden pubg kasmiyordu ancak şuan kasıyor. Sizce yazılım i mi değiştireyim

• dj_citax kullanıcısına yanıt
    Millete düşük ram telefon almayın derken ahkam kesenler bi cevap versin bakalım!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakgibiyim -- 27 Temmuz 2019; 22:37:49 >
  • burakgibiyim B kullanıcısına yanıt
    4/64 iyidir

• 
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.