Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro ★ Ana Konu (283. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.514
Cevap
74
Favori
257.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O güncelleme değil usta bende yapmadım daha android 9 u. Sistem güncellemelerine gir orda system Launcher var onu güncelle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • klpszkrll K kullanıcısına yanıt
    Çok oldu geleli

• burakgibiyim B kullanıcısına yanıt
    Ben daha yeni gördüm

Maalesef hard reset sonrasında da pil performansı ile ilgili olumlu bir gelişme olmadı. Oreo'ya göre 2 saat ekran süresi, hatta belki de daha fazla pil harcama durumu söz konusu. Sadece pil konusunda sıkıntı söz konusu onun dışında cihazda sorun görünmüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • efekcr kullanıcısına yanıt
    Çok sıkıntı o zaman hocam ben 5 saat ekran süresini zor alıyorum zaten. Şimdi 2 saat ordan giderse şarj aleti ve Powerbank ile gezmem lazım. Çok teşekkür ederim umarım yakında güncelleme ile hallederler bu sorunu

5 saati daha fazla düşürebileceğini sanmıyorum
  • mura2163 kullanıcısına yanıt
    Bu ekran süresi bende neden düşük onu hiç anlamadım. Adamlar grupta atıyor 8 9 saat ben mümkün değil 6 saati görünce bile çok seviyorum 😂

• Bir kaç gün önce Android 9 güncellemesini yaptım ve cihaz açılmadı. Yeniden rom kurdum ve aynı şey yine oldu.
    Bu sefer custom rom yüklemeyi düşünüyorum. Hangi romu önerirsiniz. Pil konusunda iyi olsun yeterli.
  • Arkadaşlar bu telefonun bootloader kilidinin açık olup olmadığını nasıl öğrenirim. Cihaz imei malum yolla kayıtlı. Geliştirici seçeneklerinde kilit açık diyor ama telefon açılırken unlock yazmıyor

Tahminen senkronizasyon açıktır ve arka planda sürekli kendini yenilemek için telefonu uyandıran eposta uygulaması gibi uygulamalar vardır. Üstüne de oyun oynuyorsanız tamamdır
    Telefonu kullanma amacına göre değişir. 6 ile 10 saat arası. Sadece dizi izler alo der 10 saat alır. Çok oyun oynar baba oyundur 5 saat alır.

Aynen hocam senkronizasyon açık gmail var e posta uygulaması. Oyun da günde en fazla yarım saat 1 saat 😂. Artı olarak yaşadığım yerde 4g çekmiyor sürekli 3g de

• burakgibiyim B kullanıcısına yanıt
    ★ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro ★ Ana Konu

• Beta 9.6.13 geldi. Aranızda hiç stock root atılmamış, unlock olmamış orginal Beta Pie kullanan yok mu?

Tam olarak doğru tahmin etmişim. Kullanımına göre normal o süre

• Dostlar Mi 5 telefonum bozuldu, düğün arifesindeyim cok para vermek istemiyorum garantisiz alicam şuan için alınır mi ne dersiniz?

• mustafayalazı M kullanıcısına yanıt
    Ghost screen olan bir çok insan var. Bence note 5 yerine çin pazarı ve xiaomi sefa gibi yerlerden note 6 pro veya mi8se alın.

• Custom rom yüklersem imei silinir mi.
    TWRP üzerinden komple wipe (temizleme) işlemi yaparak global rom yükledim imei silinmedi.
  • viperc V kullanıcısına yanıt
    Silinmez ama siz yine de backup kısmından efs yedeğinizi alın. Bir sorun olursa direk yüklersiniz.
    Tamamdır teşekkürler hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.