Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro ★ Ana Konu (282. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.513
Cevap
74
Favori
257.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben kullanıyorum. Andeoid 9 u da ilk yükleyenlerdenim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • burakgibiyim B kullanıcısına yanıt
    mesajda yazdım zaten hocam açıp kapatıyorum düzelir gibi oluyor sonra gene aynı birde bazen açıp kapamaya pil istatistiklerini sıfırlıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • klpszkrll K kullanıcısına yanıt
    Önceki sürümde çok memnundum ancak bunda bir kaç kez abuk subuk şeyler gördüm program açılmama yada tepki vermeme gibi rica ederim

• saint42 kullanıcısına yanıt
    O zaman benim bu şekilde kalsın düzeltmek için yeni Bi güncelleme verirlerse o zaman yaparım. Şimdi açılmaz cihaz 20 saatlik yolda telefonsuz kalırım

Aynen ben biraz sabırsızım dönebilrsem eskiye dönecem ama bir sürü belge program foto var birazda eriniyorum vesselam.

• fairtail F kullanıcısına yanıt
    Bi kaç kere bana da oldu düzeldi, haftalık güncelleme ile düzelir.

Normalde en son pil durumuna baktıysanız o ekranda kalıyo zaten, geri gelip tekrar girerseniz düzeliyor...

• viperc V kullanıcısına yanıt
    Pro değil de diğerini indirin

• quote:

Orijinalden alıntı: ONALTIKIRKALTI

Kardeşimin telefona güncellemeden sonra ne yaparsak yapalım bir türlü netflix'i kuramadık... Playstore harici sitelerden indirdiğimiz versiyonlar da olmadı, önerisi olan varsa memnun olurum...(not:
    delirmek üzereyiz :))) )
    Evet, sorun üstteki gibiydi... Önce nedenini anlayamadım ama araştırınca farkettim ki > çin orijinli romu silip global rom yükleyenler Google Play'den netflix'i indirirken sorun yaşıyor. Güncelleme gelince play store cihazı yeniden tanımlıyor ve netflix'in telif hakları vs hikayesi yüzünden uygulamanın bu sürümü cihazınızla uyumsuz uyarısı alıyorsunuz.
    Bl kilidini kapatırsak alet yeni güncellemeden sonra brick olur korkusuyla hiçbir şeyi değiştirmedim. (Xiaominin rom atma olaylarına samsunglar gibi aşina değilim, bir de telefon kardeşimin olunca açıkçası cesaret edemedim) :)
    Bölgeyi hindistan yaptık, mi Store'dan ulaşmaya çalıştık, play store parmak izi onayına baktık, netflix'in kendi web sayfasından programı indirdik, kurup kaldırdığımız programların verilerini temizledik, play store sertifika onayını araştırdık, oradan buradan farklı apklar indirdik hiçbiri çözüm olmadı ama en sonunda aşağıdaki linkten çıkan sayfada , sayfanın altındaki netflix eski versiyonlarından en üsttekini indirip kurunca sorun kalmadı... Aynı sorunla karşılaşan arkadaşlara yardımcı olabilir diye paylaşayım dedim... Yardımcı olmaya çalışanlara, cevap yazanlara, ilgilenen herkese teşekkür ediyorum

https://netflix.apk.cafe/xiaomi/redmi-note-5-pro-sd636-india

• quote:

Orijinalden alıntı: froster2006

Bende endiseli idim ama cikan uyari yanlislikla yuklendi.Su an icin sorun yok.
  • pininfarina kullanıcısına yanıt
    Twrp 3.3.1.1 versiyonunu deneyin pie guncellemesi sonrasi gcami ve magiski bu sekilde kurabildim. Gecen 2 sayfaya bakarsan linkinide arkadas paylasmisti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lineage os kullanıyorum en iyi rom şuan bu ram ve pil kullanımı muazzam son firmware ile birlikte uçuyor cihaz tek sıkıntı %10larda bazen kapanabiliyor o da firmware ile alakalı bir iki güncellemeye canavar gibi olur

Orangefox recovery var baya güzel öneririm stabil

• Ben oreodaki 3.1 guncellemesini kurduktan sonra tel de bazi extra degisiklikler farkettim.
    Misal,metro ile tunele girdigimizde 15 saniye kadar sonra hat kopuyordu ama bugun atakoyde zeytinburnu cikisina kadar ne net nede 4.5g kapanmadi.
    Bir baska farkta 4g artik 4.5 olarak gorunuyor.
    Com sasirdim bu duruma.

• Telefonu 6 7 aydır kullanıyorum, ilk kez video izlerken ekranda ghost screen oluştu, yeni gelen güncelleme ile alakası varmı bilmiyorum. Videonun logosu ekrana yapışıp kaldı, telefonu kapattım 3-4 dk sonra açtım hala vardı, sonra kendi kendine kayboldu yarım saat içinde. Bilginiz olsun.

Redmi note 5 pro 4/64
    Android sürümü : 9 PKQ1.180904.001
    MIUI : 10.3.1.0 (PEIMIXM)
    LMC information : tianma td4310 fhd video mode dsi panel
  • pislick0 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam parlaklık çok açıp izlediyseniz olur. Bende de telefonu aldığımdan beri var parlaklığı çok açınca oluyor

Çok da açmadım aslında parlaklığı gözümü ağrıtıyor çünkü ama ilginç geldi.

Ben 1 sene oluyor telefonu aldım. İlk hafta gördüm başta rahatsız etti ama artık çokta sorun değil. Genelde okuma modunda kullanıyorum fazla göze batmıyor

Ben de çok fazla 18+ video izlerim ama böyle bir sorunla karşılaşmadım hiç.

• Ohol Oula kullanıcısına yanıt
    Sürekli bu şekilde video izleyen sorun çıkarırsan bana neler yapmaz diye düşünüp sorun çıkarmazdır cihaz😂

• Arkadaşlar 5x6 ayarı geldi

Güncellememek için zor tutuyorum kendimi

• 
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.