Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro ★ Ana Konu (281. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.514
Cevap
74
Favori
257.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O kadarcık takılma hiç. Sorun değil. Güncelleme sonrası hard reset falan attınız mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • klpszkrll K kullanıcısına yanıt
    Atmadım, çok fazla program filan var yedekleme ile uğraşacak vaktim yok bu aralar. Ancak ona rağmen şuan sorunsuz gibi. Belki 2 3 hafta sonra temiz kurulum yaparım ama şuan için ihtiyaç yok gibi

• pislick0 kullanıcısına yanıt
    İyi gunler.Sarj suresi ile ilgili yorumlari gorunce bende yuklemedim.Hard reset ve temiz kurulum denilen uygulamayida yapamayacagimdan tereddutte kalmistim ama sizin gibi normal update ile sonuc iyi olmuski banada sevk geldi konu ile ilgili.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Batarya sağlığını nasıl öğrenebilirim? Accubattery de bilgi çıkmadı ne yaptıysam. Başka application var mı acaba?

• gsserhat kullanıcısına yanıt
    CPU - X: System /Hardware info veya cpu-z ile de öğrenebilirsiniz.
  • Arkadaşlar elimde 6/64 note 5 var kırmızı kutu. İmei kayıtlı. Kaça satabilirim bunu acaba.

• froster2006 kullanıcısına yanıt
    Bende şarj süresi kötü diyenleri gördüm o yüzden yüklemekte tereddüt ettim ama bildirim çıkıp durunca sinir oldum biraz, o yüzden yükledim. Şimdilik memnunum pil performansından
    ★ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro ★ Ana Konu

• pislick0 kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler.İyi aksamlar.

• arkadaşlar.. bahsettiğimiz güncelleme miui 10 3 1 0 / PEIMIXM / 1.6gb olan değil mi???

ben de batarya performansını olumsuz etkilerse diye endişeliydim...yüklüyorum o zaman :)
  • ★ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro ★ Ana Konu

• zamanı müsait olan bir arkadaşım google kamera yüklememe yardımcı olabilir mi?
    anroid 9 sürümü kilit açık
  • volie82 kullanıcısına yanıt
    Bende endiseli idim ama cikan uyari yanlislikla yuklendi.Su an icin sorun yok.

• Son güncellemeyi yaptım. Telefonu yeniden başlatınca unlocked yazan ekranda takılı kaldı yani açılmıyor.
    Videodaki işlemleri yapıyorum. Yinede açılmıyor.
    "Redmi Note 5 Pro Latest Global Stable Version Fastboot File Download" yazan romu indiriyorum. Yoksa yanlış mı indiriyorum.
    Telefonum 3/32 lık çin versiyonu, satıcıdan pro diye satın almıştım.
    Nerede hata yapıyorum yada başka yol var mı.
    https://www.youtube.com/watch?v=xDjF9430hVw
  • Kardeşimin telefona güncellemeden sonra ne yaparsak yapalım bir türlü netflix'i kuramadık... Playstore harici sitelerden indirdiğimiz versiyonlar da olmadı, önerisi olan varsa memnun olurum...(not:
    delirmek üzereyiz :))) )

• ONALTIKIRKALTI O kullanıcısına yanıt
    Buradaki talimatları uyguladınız mı ? Çokta bişey yok aslında, android 8 ve üzeri olduğu için üreticiye başvurun diyor
    https://help.netflix.com/tr/node/12983

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pislick0 -- 10 Haziran 2019; 21:36:20 >
  • son güncellemeden sonra bugün ekran süresi gösterme ile ilgili problem var bugün ekran süresi kendini yenilemiyor aynı kalıyor yeniden başlatma yaptım düzelir gibi oldu şimdi gene aynı dünden beri kullanıyorum ekran süresi 2.30 saat gösteriyor şuan bile telefonu kurcalıyorum ekran süresi değişmiyor

• Hızlı cevabınız için teşekkürler ama bunları ve diğer yazılanların hepsi yaptık, cihazınız bu sürümle uyumlu değildir diyor. Programın verilerini temizledik. Eski yeni onlarca versiyon denedik ve sonuç hep aynı :(

• klpszkrll K kullanıcısına yanıt
    güncellemeden sonra abartmıyorum klasik cevap tabiri caizse pil su gibi bitiyor ortalama kullanımda 2 günü rahat görürdüm şimdi diğer günün başlangıcında şarj makinesi aramaya başladım 7 8 saat görürken 5 6 düştü
  • saint42 kullanıcısına yanıt
    Bende bundan korkuyordum hocam çok teşekkür ederim. Ben hala güncellemedim bekliyorum. Bu yorumlardan sonra da güncellemem. Çoğu kişinin telefon açılış ekranında kalmış.

• fairtail F kullanıcısına yanıt
    Aç kapa

• 
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.