Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro ★ Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı
5.767
Cevap
114
Favori
192.772
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> ★ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro ★ Ana Konu
Giriş
    822 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: shadowofsun

Henüz yüklemedim hocam, daha doğrusu indiremedim çünkü sadece mobil internetim var.
    Malum 1.6gb çok yüksek mobil için. Fırsat bulduğumda indireceğim ama.
    Tamamdır teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: genclik17

Yüklediniz mi hocam güncellemeyi nasıl iyi mi??

Alıntıları Göster
    Bir çok bug var. İlk yüklediğimde telefon sürekli kendi kendine restart atıyordu. O geçti. Şimdi örneğin personel hotspot açıyorum, cihaz restart atıyor. Nasıl bir önceki sürüme dönebileceğimle ilgili bir fikri olan var mı? Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    324 Mesaj

Android 9 içermemektedir

|
    |
    genclik17 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dün itibariyle dosyayı bir tanıdıktan indirdim. Telefona atıp güncellemeyi yaptım.
    Telefon o kadar yavaşladı ki hayal kırıklığına uğradım. Çok canım sıkıldı. Sonra android 8'den 9'a geçtik diye uygulamalarımın ve oyunlarımın uyumsuzluğu olabileceği düşüncesiyle verilerimi yedekleyerek telefonu recovery bölümünden wipe all data yaparak sıfırladım. Uygulamalarımı ve oyunlarımı tekrar kurdum. Şuan sorunsuz, eski haliyle aynı hızda hatta ram kabiliyeti biraz daha iyi diyebilirim.

Değişiklik olarak fark ettiklerim;
    Ekran için siyah mod
    Şarj animasyonu
    Mayıs ayı güvenlik yaması

Hotspot ben de sorunsuz çalışmakta ama sadece mobil veride. Eğer wifi ile bağlanıp hotspot ile yaymak istiyorsanız bu özelliği kaldırmışlar android 9 sürümünde.

Android 9 içermeyen arkadaşım zannedersem yanlış güncellemeyi yüklemişsiniz. Çünkü an itibariyle miui 10.3.1'in hem android 8 hem de android 9 romları var.

Özetle sürüm 8'den 9'a yükseldiğinden telefonun randımanlı çalışması için kuracak arkadaşlara tavsiyem telefonu sıfırlamalarıdır.

|
    |
    Bahsedilenler: genclik17 , erenqfb , pasa king

• Binbaşı
    1825 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: shadowofsun

Dün itibariyle dosyayı bir tanıdıktan indirdim. Telefona atıp güncellemeyi yaptım.
    Telefon o kadar yavaşladı ki hayal kırıklığına uğradım. Çok canım sıkıldı. Sonra android 8'den 9'a geçtik diye uygulamalarımın ve oyunlarımın uyumsuzluğu olabileceği düşüncesiyle verilerimi yedekleyerek telefonu recovery bölümünden wipe all data yaparak sıfırladım. Uygulamalarımı ve oyunlarımı tekrar kurdum. Şuan sorunsuz, eski haliyle aynı hızda hatta ram kabiliyeti biraz daha iyi diyebilirim.

Değişiklik olarak fark ettiklerim;
    Ekran için siyah mod
    Şarj animasyonu
    Mayıs ayı güvenlik yaması

Hotspot ben de sorunsuz çalışmakta ama sadece mobil veride. Eğer wifi ile bağlanıp hotspot ile yaymak istiyorsanız bu özelliği kaldırmışlar android 9 sürümünde.

Android 9 içermeyen arkadaşım zannedersem yanlış güncellemeyi yüklemişsiniz. Çünkü an itibariyle miui 10.3.1'in hem android 8 hem de android 9 romları var.

Özetle sürüm 8'den 9'a yükseldiğinden telefonun randımanlı çalışması için kuracak arkadaşlara tavsiyem telefonu sıfırlamalarıdır.

Wifi ile alıp hotspot yaymanın amacı nedir? Zaten wifi varaa herkes bağlanır. Bi esprisi var mı? Bilmediğim için soruyorum.

• Er
    6 Mesaj

Yabancı bir forumda denk gelmeseydim hiç fark etmezdim çünkü bu özelliği daha önce hiç kullanmadım şimdiden sonra da kullanacağımı sanmıyorum.

Ama amaç router gibi kullanarak mesafeyi arttırmak olabilir. Veyahut asıl kaynağın şifresini paylaşmak yerine telefonun hotspot şifresini geçici olarak paylaşmak olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowofsun -- 2 Haziran 2019; 18:27:38 >
    |
    |
    burakgibiyim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: pasa king

Android 9 içermemektedir
    Yeni cikti hocam 10.3.1 sürümünün hem android 8 i var gem android 9 u. Şu an geri çekildi ztn güncelleme

Fabrika ayarlarına geri döndürmedim güncelleme yi kurduktan sonra ondan da böyle gösterebilir.

|
    |
    burakgibiyim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

&#128077;

|
    |
    genclik17 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

?

|
    |
    pasa king kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1661 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: messevim

Arkadaşlar bu ufak eklenti ile ahize yi hoparlör olarak kullanıyor. Böylece store hoparlör deneyimi sunuyor. Benim hoşuma gitti.

Dosyayı indirip telefona flashlayın.. Aradaki farka değecek..

https://dosya.co/icwjfavk838m/cfe7bf5d-1020-4a82-a46f-864276389fd7.zip.html
    Arkadaşlar bunu yükleyeniniz oldu mu? Ben geri kaldırmak zorunda kaldım. Görüşme esnasında sıkıntı çıkarıyor. Haberiniz olsun

|
    |
    https://en.miui.com/download-342.html#508

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowofsun -- 5 Haziran 2019; 12:55:5 >
    |
    |

|
    |
    biraz önce güncelledim programları açarken biraz yavaşlık var ama daha sonra fabrika ayarlarına döndürüp yeniden kurulum yaparım artık şimdilik fark ettiğim değişiklikler karanlık mod gelmiş şarj animasyonu değişmiş güvenlik yaması mayıs ayı olmuş

Orijinalden alıntı: fairtail

biraz önce güncelledim programları açarken biraz yavaşlık var ama daha sonra fabrika ayarlarına döndürüp yeniden kurulum yaparım artık şimdilik fark ettiğim değişiklikler karanlık mod gelmiş şarj animasyonu değişmiş güvenlik yaması mayıs ayı olmuş
    Karanlık mod nerede ?

ayarlar/ekran
    |
    |
    die_caprio kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Hocam başka farkettiğiniz bi şey var mı ben pek göremedim yenilik

|
    |
    mustafaokeer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
SEO
web tasarım
son dakika
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.