Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro ★ Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı
6.055
Cevap
112
Favori
216.122
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> ★ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro ★ Ana Konu
Giriş
    544 Mesaj

Musicolet i denedinizmi yükledikten sonra yine olmazsa uygulama izinlerini kontrol edip gerekli izinleri verin.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=in.krosbits.musicolet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Ohol Oula kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: centilmen55

Hocam paylaşım içşn teşekkürler öncelikle. Zipin içerisindeki kernel ve ddc dosyakarı ne işe yarıyor peki
    Ben de tam bilmiyorum. İnternete yazılanı kopyaladım.
    "Viper-DDC

Etkinleştirin. Ve dinleme cihazından kulaklığınız neyse onu seçin. Eğer bu uzun listede yoksa ona en yakınını seçin. Sesi acayip güzelleştiriyor. Sennheiser cx300 kullandığım halde beats seçtiğimde mesela bassları daha bi basslı duydum."

Kernelin açıklaması;
    "Convolver.
    Burası karışık.Öncelikle verdiğim blog sayfasında veya xdada bulabileceği etki tepki denen irs dosyaları var. Nedir bunlar. Ses kalitesini değiştiren sanki hazır ekolayzır ayarları gibi. Ha sadece bu açık diğerleri kapalı olmasın. Gene çalışıyor bunlar.Sony clear audiodan htc boomsounda beats audioya apple earpoda dolby hdye dts sounda kadar bir sürü irs var. Kimileri ücretli bile. "

İngilizce açıklaması (Türkçe'ye çevirecek kadar İngilizcem yok ) ;
    What is Impulse Response Sample (IRS)?
    When an IRS is loaded, V4A will process the sound to show the same exact characteristics as the loaded sample. Through Convolution, samples with effects such as equalizer, surround, reverberation, tube etc can be simulated or in short, “copied”.

However, for simulated effects such as MP3 player effects, Dolby, Beats Audio, Sony Ericsson Mega Bass etc, how close the IRS compare to real effects depends on the skills and techniques the individual IRS producer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mura2163 -- 21 Mayıs 2019; 3:32:13 >

• Yarbay
    2632 Mesaj

Teşekkürler, deneyeceğim. Bahsettiğiniz izin konusunu daha evvel denedim ama işe yaramadı.

|
    |
    digitech kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Seste ne sıkıntı var ki? Ben samsung u level bluetooth ile kullanıyorum çok iyi ses.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Binbaşı
    1645 Mesaj

Bu ayarı Telefon haporlörü için mi kullanıyorsunuz yoksa kulaklık ayarları için mi ? Ben dediğin ayarları iki seçeneğede uyguladım. Kulaklık yanımda olmadığı için kulaklıkla deneyemedim ama hoparlörde kalite bir tık arttı sayılır.
    |
    |
    mura2163 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Müzik kulağı hassas olanlar bu telefonun sesini beğenmiyorlar. Htcden veya Lgnin yüksek model telefonlarından bu telefona geçince kalitesizlik gerçekten farkediliyor. Özellikle kulaklıkta.
    |
    |
    burakgibiyim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Son güncellemeden sonra (MIUI Flobal 10.3 Kararlı 10.3.1.0(OEIMEXM)) telefon yatay moda geçmiyor. Sanki portre modunda kilitli kaldı. Youtube izliyorum telefonu yan çeviriyorum tam ekran olmuyor, fotoğraf bakıyorum yan çeviriyorum yine dönmüyor. Sinir oldum. Başka bu sorunu yaşayan var mı ?

• Yüzbaşı
    503 Mesaj

Güncellemeyi dün yaptım bende böyle sorunlar oluşmadı

|
    |
    zwanzig kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şimdi güncelleyiciden son sürümü indir dedim yatay moda geçmeme sorunu çözüldü ama telefonu masadan kaldırınca ekranın uyandırılması seçeneği gitti. Ayarı açmıştım denemek için öyle kaldı

|
    |
    fairtail kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1922 Mesaj

Htc ve lg nin yüksek model telefonu mu varmış? Piyaaada yok neredeyse ikisi de. Bu kadar hassas olanlar o zaman paraya kıyıp stereo ıvır zıvır olan bi telefon almalı. Bu paraya da çok abartmamak lazım. Arkadaş 1.5 2 metre ötede oruruyo kulakloktan sesi duyuyorum. Daha iyi nasıl olabilir çok merak ettim şimdi.

|
    |
    messevim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1645 Mesaj

Htc nin m9 ve sonrası cihazların hepsinin kulaklık sesi bu telefondan iyidir.

Lg v20 v30 g6 g7 vs kulaklık sesi bu cihazdan üstündür.

Üstünlük, kalite deyince sen ses yüksekliği mi anlıyorsun? Eğer öyle anlıyorsan çokta merak etme bu konuyu. Memnunsan kullanmaya devam et.

|
    |

Güncelledim ama benim arayüz beyaz kaldı nedense. Anladığım kadarıyla herkese gelmemiş siyah arayüz. Acil durum eklentisi gelmiş, artık 4.5g yazıyor bağlantıda ve titreşim değişmiş. Titreşimin değişimi hoşuma gitmedi benim, çirkin bir ses çıkartıyor masanın üstündeyken telefon.

|
    |
    Curb kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bilgi için teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Ama benim canımı sıkan, Google Asistan'ı Türkçe kullanamamak. Ses tanıma İngilizce istiyor. Basit bir yolu yok mu bunun?
    |
    |

Memnunum macera aramıyorum. Dediğin telefonların satış fiyatlarını da bi yazda ondan sonra kıyasla.

|
    |
  • Binbaşı
    1645 Mesaj

Konuyu takip ediyorum da sen sürekli bir tartışma ortamı oluşturmaya çalışıyorsun. Anlamış değilim senin niyetini.

Ben telefonları kıyaslamıyorum . İlk mesajıma bakarsan dedim ki, Htc ve Lg telefonlardan note 5 e geçen kişiler kulaklık kalitesini arıyor.

Ben bu yorumu yaptım sonra sen değişik değişik konuştun. Yaşın kaç bilmiyorum ama ne yazdığını bil.
    |
    |

Çin'den aldığım 10 dolarlık radyolara ve MP4 Player'lara da kulaklık takıp son ses açıp 3 metreden duyuyorum. Bu durumda 10 dolarlık radyo daha mı kaliteli 200 dolarlık telefondan?
    Bu konuda bilgisizsiniz ve gereksiz yere konuya atılıp saçmalamışsınız.
    Kulaklık takınca çok şey değişiyor ama bunu herkes fark edemez tabii.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: digitech

Musicolet i denedinizmi yükledikten sonra yine olmazsa uygulama izinlerini kontrol edip gerekli izinleri verin.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=in.krosbits.musicolet
    Tam istediğim gibi olmasa da bunu kullanırım.

• Yarbay
    2022 Mesaj

Asıl değişen yer kulaklık hocam. Ayarları hoparlör ve Bluetooth için de açabilirsiniz. Ayrıca sorunlu kişiyi görmezden gelin. Bu konunun atarlı ergen gerisi sefilidir kendisi. Kendiyle alakalı olmayan konulara atlayıp saçma yorumlar yazmaya bayılıyor.

|
    |

Aynen görmezden geliyorum.

Ama şaka maka ses kalitesi kulaklıkta baya düzeldi.

|
    |
haberler
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.