Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro ★ Ana Konu (228. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.514
Cevap
74
Favori
257.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bilmiyorum. Şehir merkezlerinde sıkıntı yokmuş diye duyduk.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çift tıklama ile açma kapama ve google kamera gömülü custom rom var mı kimler custom rom kullanıyor hangilerini tavsiye edersınız ayrıca euro rom OTA ile güncelleme alıyor mu yoksa her yenı surumde twrp den mı flashlamak lazım tşkler
  • quote:

Orijinalden alıntı: froster2006

Yapmanız.
    ??
  • black_fps kullanıcısına yanıt
    Merhaba bende yeni aldım telefonu.ilk gün su gibi içiyordu sarzimi.pil ve performans menüsünden uygulamaları arka planda kisitlama seçtim şimdi gayet iyi.sizde kullanmadığımız uygulamaları kısıtlayıcı deneyin. ★ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro ★ Ana Konu ★ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro ★ Ana Konu

• shareware_cun kullanıcısına yanıt
    cevabınız için teşekkürler

hocam şöyleki daha önceki cihazım redmi note 4dü aynı kullanım senaryosu ile 11-12 saat ekran süresi alıyordum

bunda neden böyle oldu anlamadım

dediğiniz şeyi deniyecem yine de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • shareware_cun kullanıcısına yanıt
    Ben de kullanmadigim uyg.kisitladim ama versiyondan versiyona guncelleme pil tuketiminde farklilik yaratiyor.

Teşekkürler.

• froster2006 kullanıcısına yanıt
    Aynen bende guncellemedim sırf sarz yüzünden ama şu an iyi gidiyor

• black_fps kullanıcısına yanıt
    lte>wcdma preferred yap bakalım artacakmı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-93911FC7B

Çift tıklama ile açma kapama ve google kamera gömülü custom rom var mı kimler custom rom kullanıyor hangilerini tavsiye edersınız ayrıca euro rom OTA ile güncelleme alıyor mu yoksa her yenı surumde twrp den mı flashlamak lazım tşkler
    Daha önce miui tabanlı miuipro ve Revolution os kullandım çift tıkla uyutma ve uyandırma var. Şimdi Aosp tabanlı aex kullanıyorum. Android pie. Özelleştirme ve stabilite çok iyi. Aex öneririm. Eu rom da özelleştirme az.

• Gcam kurmayı düşünen arkadaşlar için bir fikir vereyim. Gece çekiminde çok fark var. Gündüz çekiminde daha net çekiyor. Yüklediğim fotoğraflarda görebilirsiniz. Kullandığım rom MASİK x 1.7

Biri stock miui kamera diğeri gcam

★ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro ★ Ana Konu

★ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro ★ Ana Konu

• nediyonlasen kullanıcısına yanıt
    Kim diyo onu ya. Aynen dediğiniz gibi j7 bunun yanında çöp tenekesi kalır. Redmi 5 plus ile j7 prime karşılaştırmıştım 5 plus bile fark atıyordu o telefona. Bu telefonu j7 ile karşılaştırmak hakaret olur note 5e küser valla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • thewhitewolf kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi google camerayı kullanıyorsunuz? Ön kamera çalışıyor mu? Night sightlı olanların hiçbirinde ön kamera çalışmıyor bende.

Bir de kernel kullanıyor musunuz? Masik x2.2 için kernel arıyorum

• Hocam valla kararsız kaldım note6 pro note 5 ve mi6x üçünden birini almayı düşünüyorum. Kamerayla resim çekiniyorum onun dısında sosyal medya ağirlikli ama ileride oyun vs indirirsem sikinti cikarmasin istiyorum sizce 6x nasıl bir modeldir pili çok olumsuz yorumlar var.9

Mi 6x batarya seni üzer. Çok pişman olursun. Note 5 veya 6 pro farketmez ikisine de pişman olmazsın. 6 daha geç çıktı bi tık önde. Büyüklük olarak kasa aynı. Çentikli ekran ben sevmiyorum ama onuda düz yapabilirsin. Ben batarya konusunda çok memnunum valla note 4 ü günde 3 kere şarja takardım. Bu en yoğun günde bile 24 saati çıkarıyor. Normal kullanımda 2 gün. Kamera olarakta bence çok iyi. Ben iyi fotoğraf çeksin istiyorum derseniz 3000 bandını geçmeniz lazım. Mate 10 pro bu konuda çok iyi mesela.

• İşlemcinin 636 660 olması çok önemli değil. 636 testlerde 710 a yakın almış. Bu paraya düşünme bence hemen al.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakgibiyim -- 21 Ocak 2019; 22:45:21 >
  • Youtubta tecnobuzz kanalinda mı note 5 pro ya yuklemislerdi. Ordan indirdim kurdum. Ön kamera sorunsuz çekiyor ama portre çalışmıyor ve ara sıra cektiginizi kayıt yapmıyor(ön kamera). bu arada stock kernel kullanıyorum, MASİK x 2.2 biraz ağır çalışıyor diyorlar, siz kurdunuzmu nasil?

• thewhitewolf kullanıcısına yanıt
    Ben china miui 10 stabilden geçiş yaptım. Daha 1 gün deneyimleyebildim. Yavaş değil bence, gayet stabil ve hızlı. Ama ilerde değiştiririm herhalde. Overclock yapabileceğim bi kernel bulamadım

Sizin önceliğinize bağlı. Pil önmli değil diyorsanız mi6x alın tabii ki.

• Xiaomi Redmi Note 5 Pro sitelerde farklı fiyatlar üzerinden satılıyor kafam karıştı yardımcı olur musunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoksi -- 22 Ocak 2019; 2:46:0 >
  • 
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.