Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro ★ Ana Konu (219. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.514
Cevap
74
Favori
257.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: volie82

eyvallah hocam....durdur değil de bildirimi kapat yapayım istedim...ama dedim..1 gün bekleyeyim...daha 1 gün olmadan akşam gitmişti bildirim..
    niye geldi.nasıl geldi..niye gitti..hiç bir şey anlamadım :):) cevap için sağol...

bir de yeri burası değil ama...wifi repeater kullananınız var mı (memnun mu cihazdan)...xiaomi olsun..başka marka olsun...
    forumda 3 5 sayfaya baktım...şudur denen bir şeye denk gelmedim.. dark öneren de var...asus da....
    1 odada wifi çekim çok düşük...o oda için düşünüyorum... teşekkürler...

şunu tavsiye ederim. çok güzel alet.ana modemden 10mt öteye koy,10mt ötesine eksiksiz taşıyor 5 ghz ile.
    US $26.56 34%OFF | Wavlink wireless wifi extender 750mbps Wifi Repeater/router Dual Band 2.4
    https://s.click.aliexpress.com/e/c9CaGlfF

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: thewhitewolf

Masik 1.8 bir ihtimal 7 ocakta çıkacak, xda forumunda geliştirici oyle yazmış konusunda. Bana göre custom romların arasında en iyisi bu. Hiç bir sorunu yok bal kaymak gibi akıyor. Bataryayı daha test etmedim, 8 saat üstü verirse şahsen başka roma bakmam.
    Pozlama süresi masik'te min-max kaç oluyor hocam bilginiz var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • thewhitewolf kullanıcısına yanıt
    Hocam ben telefonu güncelledim ama aşağıdan yukarı çekilince ekran kapatma özelliği nasıl aktif ediliyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AFK_is_now_AFK

Pozlama süresi masik'te min-max kaç oluyor hocam bilginiz var mı?

Alıntıları Göster
    Valla hocam o konuda pek bilgim yok. Xda sitesindeki ana konuya sorun isterseniz.
  • Blade3444 B kullanıcısına yanıt
    Hocam ayarlar - Ana ekran - en alt sekmede ayarı var, istediğin işlemi atayabiliyorsun. İngilizce olduğuna göre büyük ihtimalle romun bir özelliği bu. Bu s arada ben stock kullanmıyorum, Masik

★ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro ★ Ana Konu 17 kullanıyorum.

• Hocam mee7s versiyon telefonun güncellemeyi almadı alternatif yoldan nasıl yükleyebilirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yldrm.recepsahin Y kullanıcısına yanıt
    linklerden manuel olarak indirip güncelleyiciden yüklersin. pazartesi salı verirler muhtemelen zaten
  • Eyvallah usta

1 ayı bulur.. TR sitelerden bakayım..

Önerdiğin cihaz iyiymiş. Kullanıcı yorumları güzel.. Sağol..

• volie82 kullanıcısına yanıt
    cihazın artısı senin 300 mbps modemden aldığı sinyali 433 mbps 5ghz bandından neredeyse kayıpsız aktarması. yoksa 2.4ghz den aynı verimi alamazsın çünkü heryer 2.4 ve gürültü çok, verim düşüyor 1/3 e.

• Arkadaşlar geceden telefonu bıraktığınızda sabah yüzde kaç şarj düşüyor?

Redmi Note 5'i Tavsiye eder misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: hepsi manyak bunların

Arkadaşlar geceden telefonu bıraktığınızda sabah yüzde kaç şarj düşüyor?

2 veya 3. Bu fiyata daha iyisi yok.

• burakgibiyim B kullanıcısına yanıt
    Yüzde 5 gidiyor sanırım.

• burakgibiyim B kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Bir incelemede %8 düştüğünü söyleyince korkmuştum. İçimi rahatlattın.
  • 12 den sabah 7.15 7.30 arası en fazla 3

• bende lte seçiliyken %10 daha fazladır. keza 1gün anca gidiyor lte de pil. ancak wcdma da 3 gün gidiyor, o yüzden böyle kullanıyorum global note5. Bluetooth performansı da iyi değil. arka cepte önde sarkan kulaklık sesi kesiliyor. elimi cebime koyayım tamamen gidiyor. 2 kulaklıkta aynı. eski plastik gövdeli lenovo da olmuyordu. bunun kasası engelliyor olmalı.
    cihazın normal tükettiğini şöyle anlarsın. accubattery kur, parlaklık %40 larda tüketim 250 300ma ise ok. uykuda ~30ma. bende yalnız 4g de bu ~500 ma lere çıkıyor, uykuda ~250 olunca 1günde bitiriyor. ben 3g de ilk yazdığım değerleri alırken 4g de pili 2 3 gün giden çok burda. ben hala stok 9.6.4 kullanıyorum. 10.0.20 gelmişti kurmadım, sanmıyorum ama kursam düzelir belki bilmiyorum.
    sen alacağın cihazda 4g de ~250ma görürsen sıkıntı yok demektir. pil aslında uykuda gitmemesi lazım. lgg2 de 0 tüketim mesela. samsung iPhone böylemi uykuda araştırmak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: hepsi manyak bunların

Arkadaşlar geceden telefonu bıraktığınızda sabah yüzde kaç şarj düşüyor?

yuzde 2 dusuyor bende.
  • codred kullanıcısına yanıt
    Bende bluetooth kulaklık ile kullanıyorum, spotify ile 1 saat dinleme %2 şarj yiyor ve bağlantı hiçbir şekilde kopmuyor hocam. Siz hangi kulaklık ile denediniz. Hatta telefonu odada bırakıp evde dolaşıyorum yine de kopmuyor.

• bu telefonun çekim gücü ve gps performansı nasıl? alt katlarda iyi çekiyor mu? Ahize sesi nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kumdanşato -- 8 Ocak 2019; 1:55:26 >
  • Arkadaslar bende var bu telefondan ena ekrqn sürekli donuyor basmalarimi algilamiyor sadece son kullanilan uygulamalardan görebiliyorum uygulamalarimi falan, yazilim pek stabil degil ai global rom var ne yapmalıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: kumdanşato

bu telefonun çekim gücü ve gps performansı nasıl? alt katlarda iyi çekiyor mu? Ahize sesi nasıl?
    Ahizeden gelen ses iyi, hatta çift hoparlör olarak kullanabilecek kadar iyi, xda bunun için modlar var

• 
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.