Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro ★ Ana Konu (218. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.514
Cevap
74
Favori
257.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben daha 6 saati görmedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Son uygulamaları görüntülemede de değişiklik var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: klpszkrll

Ben daha 6 saati görmedim
    Hocam sorun vardır cihazda.en az 8 saat alman lazim

• nazaman kullanıcısına yanıt
    Yaşadığım yerde 4g çekmiyor 3g bile zor çekiyor. Sürekli şebek aramasından dolayı ve 3g de daha fazla şarj yediği için bu şekilde diye tahmin ediyorum

• Güncellemeyi geri çekmişler

• quote:

Orijinalden alıntı: klpszkrll

Yaşadığım yerde 4g çekmiyor 3g bile zor çekiyor. Sürekli şebek aramasından dolayı ve 3g de daha fazla şarj yediği için bu şekilde diye tahmin ediyorum
    Sizinle aynı fikirdeyim.3g de ve 4g de denedim.4g de şarjı daha iyi gidiyor bariz.

• Telefona Samsung romu portlanmış.

https://forum.xda-developers.com/redmi-note-5-pro/development/rom-samsung-experience-9-5-whyred-t3885068

• quote:

Orijinalden alıntı: nazaman

Valla hocam değişiklik görmedim.kamerayla pek işim olmuyor.guncelleyin yinede zararı yok.

Alıntıları Göster
    Hadi ya :( halâ wb ve iso ayarı var demek sadece

• nazaman kullanıcısına yanıt
    Aşırı fark var. Bazen il e veya ilçeye gidiyorum orada İnternete gidiyorum şarj hiç gitmiyor gibi ama burada şarj dayanmıyor

• Arkadaşlar bu güncellemedeki yenilikler zaten masik 17 romunda var. Bahsedilmedi ama aşağdan yukarı doğru parmağınızla kaydırırsanız ekran kilitleniyor. Ekranın herhangi bir yerinden aşağı çekerseniz bildirim çubuğu aşağı iniyor (orijinal miui de parmağınızı en üstten çekmeniz gerekiyor)
  • thewhitewolf kullanıcısına yanıt
    masik 2.0 bekliyorum gelse masikten başkası yalan ama o gelene kadar eu 10.2.1.0 denesem mi? deneyen var mıdır acaba
  • Kararlı kendisi ne zaman verir.

• Masik 1.8 bir ihtimal 7 ocakta çıkacak, xda forumunda geliştirici oyle yazmış konusunda. Bana göre custom romların arasında en iyisi bu. Hiç bir sorunu yok bal kaymak gibi akıyor. Bataryayı daha test etmedim, 8 saat üstü verirse şahsen başka roma bakmam.
  • Merhaba arkadaşlar, Xiaomi Redmi Note 5 4/64 telefonumun ekranına görüntü gelmediğini/çizgiler çıktığını yazmıştım. Telefonu yurtdışından resmi değil ithalatçı garantili almıştım, aynı şehre gitmediğim içimaldığım firmaya götüremedim fakat Mi Store'un yönlendirdiği Xiaomi resmi servisinde baktırdım, içini açmadan teste soktular sorunun ekran değil anakartta olduğunu, değişimin de yaklaşık 750 T'ye denk geleceğini söylediler yaptırmadım. Daha sonra fırsat olursa aldığım yere götüreceğim, anakart değişirse de IMEI kaydıyla uğraşmam gerekecek gerçi. Telefon şu an evde yatıyor.

Yurtdışında olduğum sürede eski iPhone 6'yı yanıma almıştım, batarya ve hafıza yetersizliği sinir edince ve kampanyada 1395 TL'ye bulunca Honor 8X aldım, gayet memnunum. Eşimde de Note 5 olduğu için kıyaslayabiliyorum, almayı düşünenlere önereceğim bir telefon 8X, ekran, performans, 2 sim + hafıza kartı (toplam 3 slot) gibi güzel artıları var, tasarım çok şık. Tabii fiyat konusu önemli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• thewhitewolf kullanıcısına yanıt
    1.8 çıkmayacak direk 2.0 verecek. aynen en iyisi masik 7 ocak mı bilemiyorum ama bence daha 2 hafta felan var
  • HuNTeR_1907 kullanıcısına yanıt
    Pil nasıl? O ekrana pil dayanıyor mu? Pocofone alsaydınız keşke. 2500 ün altına geliiyo puanlarla.

• quote:

Orijinalden alıntı: burakgibiyim

Pil nasıl? O ekrana pil dayanıyor mu? Pocofone alsaydınız keşke. 2500 ün altına geliiyo puanlarla.
    6.5" ekran ve 3750 mAh pil olduğu için şarjın az gideceği düşünülebilir ama pil performansı gayet iyi. Almadan önce detaylı incelemelerine de bakmıştım. Gsmarena incelemesinde de belirtildiği gibi Kirin 710'un verimliliği çok iyi, beklemede daha üzün süre dayanıyor. Güç tasarruf modu falan kullanmadan 10 saatten fazla ekran süresi alıyorum, Note 5'e yakın bu yönden de, onda da 11'i gördüğüm oluyordu. Genel olarak batarya konusunda pek bir fark yok benim açımdan. Gsmarena testinde aynı koşullarda 92 saat dayanmış Note 5, bu telefon 96 zaten.

Ben bu telefonu başta tasarımı için aldım, ekran kasa oranı muazzam, arkada çift tonlu cam ve yanda alüminyum çerçeve ile çoğu amiral gemisinden şık, görüp de beğenmeyen olmadı. Pocophone plastik kasası ve kalın çerçeveleriyle fazla ilgimi çeken bir telefon değil, Snapdragpn 845 ile özellikle oyun ağırlıklı kullanım için fiyatına göre çok performanslı bir telefon ama herkesin beklentisi farklı tabii. Benim için Honor 8X'in oyun performansı da gayet yeterli ki Note 5'ten iyi grafik/performans alınabiliyor, çok oyun oynayan biri olsam zaten Honor Play de tercih edebilirdim. Ben hoşuma giden telefonu aldım, memnunum, keyifle kullanıyorum. 1395 TL'ye aldım bu arada yurtdışından.

• HuNTeR_1907 kullanıcısına yanıt
    benim eski asus telefonda aynı sizin telefon gibi olmuştu ekrana görüntü gelmiyordu, telefonu servise verdim 4 yıl önce sıfırını 700 e aldığım telefon için 1300 lira anakart değişim ücreti istediler, bende aldım telefonu başka bir tamirciye götürdüm izmir-çankayada, adam ekran gitmiş dedi istersen bi deneyelim dedi. Söktü telefonu taktı başka bir ekranı telefon mis gibi çalıştı. 120 yada 150 liraya ekranı değiştirdi adam 4-5 ay kullandım telefonu sonra da değiştirdim. Demek istediğim emin olun anakartın arızalı olduğundan servisler fazla para almak için direkt anakart arızası diyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: pislick0

benim eski asus telefonda aynı sizin telefon gibi olmuştu ekrana görüntü gelmiyordu, telefonu servise verdim 4 yıl önce sıfırını 700 e aldığım telefon için 1300 lira anakart değişim ücreti istediler, bende aldım telefonu başka bir tamirciye götürdüm izmir-çankayada, adam ekran gitmiş dedi istersen bi deneyelim dedi. Söktü telefonu taktı başka bir ekranı telefon mis gibi çalıştı. 120 yada 150 liraya ekranı değiştirdi adam 4-5 ay kullandım telefonu sonra da değiştirdim. Demek istediğim emin olun anakartın arızalı olduğundan servisler fazla para almak için direkt anakart arızası diyorlar
    Dediğiniz gibi olma ihtimali yüksek, fırsat bulursam aldığım yere götüreceğim telefonu.

• quote:

Orijinalden alıntı: HuNTeR_1907

Merhaba arkadaşlar, Xiaomi Redmi Note 5 4/64 telefonumun ekranına görüntü gelmediğini/çizgiler çıktığını yazmıştım. Telefonu yurtdışından resmi değil ithalatçı garantili almıştım, aynı şehre gitmediğim içimaldığım firmaya götüremedim fakat Mi Store'un yönlendirdiği Xiaomi resmi servisinde baktırdım, içini açmadan teste soktular sorunun ekran değil anakartta olduğunu, değişimin de yaklaşık 750 T'ye denk geleceğini söylediler yaptırmadım. Daha sonra fırsat olursa aldığım yere götüreceğim, anakart değişirse de IMEI kaydıyla uğraşmam gerekecek gerçi. Telefon şu an evde yatıyor.

Yurtdışında olduğum sürede eski iPhone 6'yı yanıma almıştım, batarya ve hafıza yetersizliği sinir edince ve kampanyada 1395 TL'ye bulunca Honor 8X aldım, gayet memnunum. Eşimde de Note 5 olduğu için kıyaslayabiliyorum, almayı düşünenlere önereceğim bir telefon 8X, ekran, performans, 2 sim + hafıza kartı (toplam 3 slot) gibi güzel artıları var, tasarım çok şık. Tabii fiyat konusu önemli.
    Önceki telefonum Honor 8 idi. Güncelleme geldikçe telefon yavaşlamaya ve kamerası daha kötü olmaya başladı. Size tavsiyem, telefonu güncellemeyin, özellikle honor serisi güncelleme ile daha kötü bir hal alıyor. Aynı şikayeti yabancı forumlarda da okumuştum.

• 
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.