Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro ★ Ana Konu (216. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.513
Cevap
74
Favori
257.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AFK_is_now_AFK

Pek bilgim yok ama bazı anlamsız sorunların sebebi bilgisayar olabiliyor. 64 bit kullanmaya gayret ediyorum adb kullanacaksam.

Alıntıları Göster
    64 bit kullanıyorum.
  • İki işlemci de devamlı aktif mi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

İki işlemci de devamlı aktif mi ?
    Anlayamadım hocam
  • thewhitewolf kullanıcısına yanıt
    Çift işlemcide devamlı çalışıyor mu ? Note 5 var bende çift işlemcili değil mi bunlar.

• Erdalx47 E kullanıcısına yanıt
    Rom flashlayamadım. Hata veriyordu. Sonra mi flash üzerinden global rom yüklerken yanlışlıkla clean and lock seçeneğini seçmişim. Ve brick oldu cihaz. Sadece Fastboot ve Recovery giriyor. Ne yapabilirim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aschil kullanıcısına yanıt
    o konuda bilgim yok hocam
  • EXcom_Zkko kullanıcısına yanıt
    Benim de merak ettiğim bir konu var. Bu recoveryi kurarsam ve telefonu sıfırlarsam, sonrasında güncellemeleri alıyorum, güzel. Peki root + magisk ikilisini kurarsam ota güncellemelerini alabiliyor muyum? Alıyorsam da sonrasında gelen güncelleme ile root + magisk siliniyor mu?

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KKullanıcı Adı

Rom flashlayamadım. Hata veriyordu. Sonra mi flash üzerinden global rom yüklerken yanlışlıkla clean and lock seçeneğini seçmişim. Ve brick oldu cihaz. Sadece Fastboot ve Recovery giriyor. Ne yapabilirim?
    https://forum.miuiturkiye.net/konu/redmi-note-5-pro-rom-sorunu.34216/ Buradan bir bak. Üye olup durumunu anlat yardımcı olurlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Türk Telekom kullanıyorum. VoLTE'yi aktif hâle getirdim. Ancak şöyle bir problemim var;

444'lü numaraları arayamıyor, *952#'yi tuşlayamıyorum. Sebebi sizce ne olabilir?

• efekcr kullanıcısına yanıt
    Magisk+root güncellemeye engel değil. Ama küçük güncellemeler yüklendiğinde root ve camera2api devre dışı kalıyor. Tabi recovery yerinde durduğu için, oradan iki tıkla hem magisk hem de camera2api'yi kolayca yükleyebiliyorsunuz. (Orangefox'ta gömülü olarak Magisk yükleme desteği var. Tekrar zip indirmenize gerek yok.)

Sadece o ilk full rom'u yükledikten sonra telefonda oluşacak Fox isimli klasörü silmemeniz lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXcom_Zkko -- 2 Ocak 2019; 19:53:41 >
    Volteyi nasıl aktifleştirdiniz ?
  • Tam 1 aydır note 5 kullanıyorum. Oyun oynamadığım için 3/32 almıştım. Yaptığım işler açısından hiç sıkıntı yaşamadım şu ana kadar. Geldiğinde Android 8.1.0 ve MIUI Global 9.6 | Kararlı 9.6.3.0 vardı. Hiç güncelleme yapmadım. Pilinden son derece memnunum. Isınma sorunu hiç yaşamadım. Ön kamerası oldukça başarılı. Biraz fazla beyaz yapsa da çekerken ekranda beyaz olan bölgeyi netlemesini sağlayarak kullanıyorum ve fotolardan memnunum. Videolar gece fena değil, gündüz son derece iyi. Gece fotoğraf çekimi bu fiyatta bir telefon için son derece başarılı. Sanıyorum tek sorunum ekranın sol tarafında ufak bir dokunmatik kayma sorunu var ama ekrandan değil benim sol elle kullanmamdan da olabilir. Bir de cüzdanlı bir kapak bulsam uzun süre buraları meşgul etmem gibi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zwanzig

Volteyi nasıl aktifleştirdiniz ?
    Önceki sayfalarda anlattık.

Bu arada pasaport kaydına yine zam gelmiş. Yeni 500 olduydu 618 olmuş 😠😠😠

• quote:

Orijinalden alıntı: KKullanıcı Adı

Eğer fastboota giriyorsa şu adımşarı takip ederek telefonu eski haline çevirebilirsiniz.
    Bugun benim cihazda brick oldu, bu yontem sayesinde geri döndüm ve şuan pixel romdayım.

https://forum.miuiturkiye.net/konu/redmi-note-5-icin-ozel-rom-kurulumu.29420/

• EXcom_Zkko kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. Deneyeceğim..

• zwanzig kullanıcısına yanıt
    Hattımı iPhone 6s'e takıp müşteri hizmetlerini arayarak VoLTE servisini aktif ettim. Ardından hattı kendi cihazıma taktım ve arama kısmından *#*#86583#*#*'ı çevirerek VoLTE arayüzünü aktifleştirdim. Sim kart ayarlarına eklenen VoLTE bölümünü aktifleştirip cihazı yeniden başlattım.

Türk Telekom kullanıyorum. Faturasızda VoLTE çalışmıyor. Bilgilerinize..

Teşekkürler

• 4.5g destekliyor ama 4g yazıyor. O buçuk ne oluyor anlamadım. Lte seçili 4.5 yazmıyor. Vodafone hattım.

• arkadaşlar merhaba
    üstte bildirim alanında "temalar çalışıyor" yazıyor....
    tıklayınca da..depolama , veri kullanımı , pil....durmaya zorla , güncellemeleri kaldır , verileri temizle.. sayfası açılıyor...
    hiç olmamıştı bu.. üstte hep duruyor.... :(:(

nedir bu ve çözümünü bilen var mı....teşekkürler...
  • volie82 kullanıcısına yanıt
    güncelleyince bende de çıktı. durdur diyerek kurtuldum. mi cihazlarda en üstte kayan bildirim neden yok çözemedim. bazıları çekince gözüken bildirimlerde sabit kalıyor. durdurmadan gitmiyor. bildirim ayarlarını kapayınca uykuda kapanıyor falan, 4.4 androidin gözünü seveyim.

• 
Sayfa: önceki 214215216217218
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.