Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro ★ Ana Konu (210. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.514
Cevap
74
Favori
257.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: burakgibiyim

Arkadaş imei kendi imei diyor. Ankarada uygur kazak öğrenciler yapıyor dediğinizi
    Imei kendi Imei si dememiş hocam. Cihazdaki İmei sistemde kayıtlı diyor. Fakat Cihaz kutusundaki Imei ile, Cihazdaki Imei farklı benim anladığım kadarı ile. Bu da İmei işlemleri halledilmis cihaz oluyor, babama aldığımız cihaz gibi.

Imei kayıtlı mi, kayıtlı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vc1903 kullanıcısına yanıt
    Google camerayı kuramaz hocam o öyle apk kurmakla olmuyor

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Tamam işte ona çakma imei denir. Başka telefonun imei çakılır. Ya arkadaş anlamadı...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fatih_-_ F kullanıcısına yanıt
    Kutudaki imei ile telefondaki imei aynı mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vjdrsjejv

Google camerayı kuramaz hocam o öyle apk kurmakla olmuyor
    Aynen hocam detaylı imiş baya
  • Arkadaşlar anlayan biri cevaplarsa memnun olurum.

Telefonum rootlu ve twrp yüklü. Telefona güncelleme geldi. Güncelle deyince telefon twrp modunda açılıyor.

Şimdi ben bu güncellemeyi nasıl yapabilirim, installden vs yapsam twrp ve telefonun içindeki bilgiler silinir mi?

Teşekkürler.

• dostlar bursada imei kaydı yapacak biyer biliyormusunuz 80 tl imei kaydı için nasıl bir fiyat imeiler benden olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: iquique

Note 5 Pro'nun ses kalitesi nasıl arkadaşlar? Kamera çekimi çok iyi değil sanırım
    Daha once hamgi telefonu kullandigina da bagli. Ben sennheiser mx475 kulaklikla kullaniyorum, telefonun kendi ses efekt ayarlariyla yeterli sesi ve kaliteyi elde ediyorum, memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mekaniktr

dostlar bursada imei kaydı yapacak biyer biliyormusunuz 80 tl imei kaydı için nasıl bir fiyat imeiler benden olacak
    IMEI kaydını kendiniz de yaparsiniz. İnternette bir sürü anlatım var bu konuda. Ben sürenin dolmasını bekliyorum bootloader kilidi açmak icin.

• quote:

Orijinalden alıntı: heamvivna

Arkadaşlar anlayan biri cevaplarsa memnun olurum.

Telefonum rootlu ve twrp yüklü. Telefona güncelleme geldi. Güncelle deyince telefon twrp modunda açılıyor.

Şimdi ben bu güncellemeyi nasıl yapabilirim, installden vs yapsam twrp ve telefonun içindeki bilgiler silinir mi?

Teşekkürler.
    Orangefox recovery kuracaksın güncellemeleri düzgün yüklemek için.

Bir kereye mahsus telefonu sıfırlayıp Orangefox üzerinden baştan kur (wipe yaparak), sonrasında güncellemeleri otomatik yükleyebiliyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXcom_Zkko -- 20 Aralık 2018; 13:57:29 >
  • Sızan bilgilere göre 2019 ilk çeyreğinde Android 9 Pie güncellemesinin çıkması muhtemel.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • EXcom_Zkko kullanıcısına yanıt
    Kurulu bir düzen var şimdi telefonda. Sıfırlayacaksam güncellemeler kalsın sonra güncellerim artık toplu bir şekilde
  • Cihaz Qualcomm quick charge 2.0 destekliyor. Benim elimde quickcharge 3.0 var herhangi bir zarari olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: mr.sleeping

Cihaz Qualcomm quick charge 2.0 destekliyor. Benim elimde quickcharge 3.0 var herhangi bir zarari olur mu?
    Bu konuyu bende merak ediyorum. Ama bi forumda okumuştum, hızlı şarj yapanlarin pili daha çabuk bitiyor

Tam verim alinamiyormus pilden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thewhitewolf -- 21 Aralık 2018; 12:18:29 >
  • mr.sleeping M kullanıcısına yanıt
    Elbette zararı olmaz. Zaten telefon kesin olarak QC 3.0 destekliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fnldstntn

Sızan bilgilere göre 2019 ilk çeyreğinde Android 9 Pie güncellemesinin çıkması muhtemel.
    Bu bilgiyi nerden aldınız acaba kaynak var mı?

bu mithiş birşey olur, zira custom pie rom'lar hala ram optimizasyonunu doğru düzgün yapamıyor, arkaya attığı uygulamalar yeninde başlıyor.

Oreo kullanırken sorun yaşamıyorum
  • EXcom_Zkko kullanıcısına yanıt
    Hocam epey.com'da 2.0 destekliyor görünüyor o yüzden emin olamadim kullanmakta

• Ben de okudum sanırım webteknoda veya ona benzer bi sitede. Bi aksilik olmazsa ocakta gelebilir

• Nerde okuduğumu hatırlamıyorum.

Ben Nitrogen Os pie kullanıyorm ve gayet memnunum optimizasyondan. Arka plandaki uygulamaları kapatmıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fnldstntn

Nerde okuduğumu hatırlamıyorum.

Ben Nitrogen Os pie kullanıyorm ve gayet memnunum optimizasyondan. Arka plandaki uygulamaları kapatmıyor.
    3GB ramli model mi yoksa 4GB mı?

4Gb sorun çıkartmıyor ama 3GB sanırım tam optimize değil. Tahminimce Aynı işlemci ailesinden olan A2 modelinden port yapıyorlar, onda da 4GB ram var
  • 
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.