Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro ★ Ana Konu (207. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.514
Cevap
74
Favori
257.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: valume

gelen aramayı kulaklıktan açamıyorum. eskiden oluyordu ama son 1-2 aydır olmuyor. illa telefonu cebimden cıkarıp açıyorum. değişik kulaklık da denedim olmadı.
    kulaklik tuslarini bastan ayarlayin, ayarlar menusunde var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hftblgc

merhaba hocam, alternatif programlar deneyin. Mikrofon hassasiyetiyle alakali sizin problem sanirim. Mesela linkini verdigim programla ayarlardan mikrofon hassasiyet ayari yapabilirsiniz. Ben örnek verdim baska progrmalari da deneyin, iki mikrofonu da kullanip stereo kayit yapan programlar da var.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.media.bestrecorder.audiorecorder

Alıntıları Göster
    Deneyeceğim teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: vjdrsjejv

Arkadaşlar yeniden rom kurduktan sonra en başta playden uygulama indirebiliyordum ancak bir anda indirmemeye başladı, Google hesabımı kaldırdım verileri temizledim wifi mobil veri denedim yeniden başlattım ancak hala düzelmedi, ne salak bir hatadır bu yıllardır aynı şey, ne yapmamız gerektiğini bile söylemiyor sadece indiriliyor diyor..
    Gmail kutuna bak, yeni cihaza giriş yapılmış diye uyarı mesajı geliyor. Giriş yapanın sen olduğuna dair onay ver. Düzelir.

• Erdalx47 E kullanıcısına yanıt
    Hocam 3.5 saat sonunda adaway'e birazcık fazla Host yazdığım için olduğunu farkettim

Teşekkür ederim cevabınız için

• Arkadaşlar son güncellemeyi yaptıktan sonra telefonu şarja koydum ama batarya 100 de 100 olduğu halde altında 16 saat yazıyordu sebebi ne olabilir ??

• Arkadaşlar gmail bildirimleri gelmiyor. Yardımcı olur musunuz arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: vjdrsjejv

Hocam 3.5 saat sonunda adaway'e birazcık fazla Host yazdığım için olduğunu farkettim

Teşekkür ederim cevabınız için
    Android pie mi yukledin. Pie yuklediysen bir modül önerecem.

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Vodafone hat taktım aynı, 4g de ekran kapalıyken bile pili sömürüyor. çin note5 alsam olmazdı ha. çin redmi5plus ta 4g de Vodafone gayet normal 3 4 gün gidiyor. ben 3g de çözüm buldum. 3 4 gün gidecek gibi değerler. pratikte sıkıntı yok zaten 3g de. ses internet gayet iyi. üst roma geçince belki düzelir de 5plus ta miui rom daha eski versiyon. miui 9.6.4 te 4g lte açık pili 2 3 gün giden global note5 kullanan var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. Klasik bir soru olacak ama, Redmi Note 5 AI satın almak istiyorum, kullanan arkadaşlar telefondan genel olarak memnun mu? Ve kronik bir sorunu var mı acaba? Telefonun bataryası ve işlemci+ram performansı önemli, kamera vb. kullanmıyorum. Redmi Note 6 Pro modelinin kamera ve çentik dışında bir farkı olmadığı hatta Xiaomi markasının çentikli modellerinde genelde yazılımsal bildirim sorunları yaşandığını bir çok yorumda okuduğum için bu modeli almak istiyorum.
    Cevaplarınız için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyibe -- 17 Aralık 2018; 13:37:59 >
  • Ana ekrandayken yukarı kaydırdığınızda internet tarayıcıya değilde google arama motoruna gitmesini nasıl ayarlarız?

Mi 8 kurcaladım biraz onda yukarı kaydırınca direk google aramaya gidiyor. Çok hojdur.
  • Arkadaşlar 1,5 aylık Redmi Not 5 4/64 kullanıcısıyım. Bugün sabahtan itibaren telefonda konuşma esnasında karşı tarafın sesi gelmiyor sadece. Müzik çalıyor karşıdaki sesimi net duyuyor teyit ettim. Hoparlörü açında da sonrun yok konuşabiliyorum. Yardım edebiirseniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyibe

Merhaba arkadaşlar. Klasik bir soru olacak ama, Redmi Note 5 AI satın almak istiyorum, kullanan arkadaşlar telefondan genel olarak memnun mu? Ve kronik bir sorunu var mı acaba? Telefonun bataryası ve işlemci+ram performansı önemli, kamera vb. kullanmıyorum. Redmi Note 6 Pro modelinin kamera ve çentik dışında bir farkı olmadığı hatta Xiaomi markasının çentikli modellerinde genelde yazılımsal bildirim sorunları yaşandığını bir çok yorumda okuduğum için bu modeli almak istiyorum.
    Cevaplarınız için teşekkür ederim.
    Bu fiyata daha iyisi yok. Pişman olmazsın. Şimdiye kadar kronik sorun çıkmadı.

• Arkadaslar merhaba,

Yeri burasi olmayabilir belki ama pubg mobilde daha yuksek ayarlari nasil aktif edebilirim?

Yakinda cihazinizda aktif diye uyari veriyor ve izin verniyor. Ama ben o seceneklerde telefonun sisteminin sorun yasayacagini düşünmüyorum

• V.Vasquez kullanıcısına yanıt
    Gfx tool uygulaması ile

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • M_tasyagan M kullanıcısına yanıt
    Takma sen ona

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kyibe kullanıcısına yanıt
    Gerçekten bir değerlendirme daha doğrusu iliğine kadar detaylı bir yazı istiyorsanız lütfen notebook beck i okuyun.Daha detaylı bir yazı olamaz herhalde.

Oradaki değerlendirmeye göre pro ve aı aynı ürün değil.

Misal aı daha parlak bir ekrana sahip ama pro daha iyi renk doğruluğu veriyor.

Pro biraz daha uzun pil ömrü sunuyor senaryolara göre 70 veya 30 dakika fazla pil ömrü sunuyor.

Wi fi indirme hizida daha iyi.

Pro açık ara daha az ısınıyor

Ama sonuçta iyisidir 86 puanla bitiriyor.

Mutlaka okuyun.

• vjdrsjejv kullanıcısına yanıt
    Evet hocam güncelliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: codred

Vodafone hat taktım aynı, 4g de ekran kapalıyken bile pili sömürüyor. çin note5 alsam olmazdı ha. çin redmi5plus ta 4g de Vodafone gayet normal 3 4 gün gidiyor. ben 3g de çözüm buldum. 3 4 gün gidecek gibi değerler. pratikte sıkıntı yok zaten 3g de. ses internet gayet iyi. üst roma geçince belki düzelir de 5plus ta miui rom daha eski versiyon. miui 9.6.4 te 4g lte açık pili 2 3 gün giden global note5 kullanan var mı?
    Hocam sizde donanımsal bir sorun var gibi duruyor.

• froster2006 kullanıcısına yanıt
    Notebook Beck dediğiniz yer neresi? İncelemek istiyorum

• DarK PaSSenGeR kullanıcısına yanıt
    https://www.notebookcheck.net/Test-Xiaomi-Redmi-Note-5-Smartphone.313368.0.html

• 
Sayfa: önceki 205206207208209
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.