Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 5 AI / Pro ★ Ana Konu (189. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.514
Cevap
74
Favori
257.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı sahneyi bir de flaş kullanmadan çeker misiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KKullanıcı Adı -- 30 Kasım 2018; 10:46:45 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fash kullanmadan çekince sorun yok ancak o zamanda bir miktar karanlık oluyor.
  • burakgibiyim B kullanıcısına yanıt
    Hahaha haklısın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlar flaşsız mı? Flaşsız bişey görmüyor ki? B6 arada open camera ile daha parlak çekiyo gibi sanki, şaşırdım!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: işleredom

Taktığınız kılıf vb şeyde kamera koruyucusu varsa flaş yansıma yapıp puslu çeker. Çıkarıp deneyin.

Onu size dememiştim hocam. Size dediğim şeyi alıntıladım.

• Sanırım büyük bir hata yapıp gg üzerinden Redmi Note 5 satın alırken ürünün "ithalatçı garantili" olduğuna dikkat etmedim. Öyle satın almış oldum. Haliyle kvk garantisi yok.

Umarım bir sorun yaşamam. 1 sene sorun çıkarmasa yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazQli -- 30 Kasım 2018; 16:28:16 >
  • lazQli kullanıcısına yanıt
    Hocam meraklanmayin kvk garantili tamamen satislari artirmak icin. Kvk garantili alan kisilerin cihazlarinin servisine kvk bakmiyor. Google ye xiaomi kvk garanti yazın göreceksiniz konulari

• fotografya kullanıcısına yanıt
    Yanlış bilgi vermeyelim lütfen. Bu cihazın kvk garintilisini ben aldım. Garanti belgeside( kvk) çıkıyor içinden. Ayrıca kendim kvk teknik servisini arayarak teyitte ettirdim. Aynı zamanda kvk teknik servisinin internet sitesinden imei no ile sorgulama yapınca da cihazın kvk garantili olduğu bilgisi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silver47 -- 30 Kasım 2018; 18:50:36 >
  • Arkadaşlar iyi günler .telefonu yeni aldım . Şimdiden kusura bakmayın belkide daha öncede sorulmuştur. telefonda ana ekrandan uygulama sayfalarına geçiş ios tarzı yana çekmeli oluyor. Bu telefonda samsung experience tarzı ana ekrandan alttan yukarı kaydırma tarzı oluyormu ,? Ayrıca diğer sorumda şu. Ekrana çift tıklayarak uyandırma özelliği mevcut ama çift tıklayarak uyutma var mı. ? Varsa ayarı nerede. Teşekkürler .

• quote:

Orijinalden alıntı: silver47

Arkadaşlar iyi günler .telefonu yeni aldım . Şimdiden kusura bakmayın belkide daha öncede sorulmuştur. telefonda ana ekrandan uygulama sayfalarına geçiş ios tarzı yana çekmeli oluyor. Bu telefonda samsung experience tarzı ana ekrandan alttan yukarı kaydırma tarzı oluyormu ,? Ayrıca diğer sorumda şu. Ekrana çift tıklayarak uyandırma özelliği mevcut ama çift tıklayarak uyutma var mı. ? Varsa ayarı nerede. Teşekkürler .
    hayırlı olsun...
    tek el kullanım modunu dene..bence seversin... alttan yukarı olmuyor diye biliyorum... çift tıklayarak kapatma değil de...widget olarak tek tıkla eklenebiliyor sayfaya..ekran tuş kilidi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volie82 -- 30 Kasım 2018; 19:20:7 >
  • silver47 kullanıcısına yanıt
    Hocam emin olmadigim konu hakkinda bilgi vermem. Bende daha önce kvk garantili bu cihazdan aldim imei sorgulama yaptim deltanin sitesinden orada da çıktı garanti hatta ilk gelince kvk da cikmamisti sonra gözüktü. Simdi google bakabilirsiniz. Kvk garantili xiaomi cihaz alan kisilerin kvk ya servise giden cihazlarinin mi yüksek onarim merkezi adi altinda deltaya gonderildigini belirten konulari ve mesajlari var. Siz umarim sorun yasamazsiniz ama eger yasarsaniz tecrubenizi burada paylasin.

• hepsiburada'da şu an bu telefon türkiye garantili 1500 lira bu fiyat verilir mi sizce? yoksa başka öneriniz var mı?
    linkhttps://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-note-5-32-gb-xiaomi-turkiye-garantili-p-HBV00000BR5X3
  • Gittigidiyorda 1525 e 4 / 64 var cepport satıcı. 1600 ama 75 bonus veriyor

• burakgibiyim B kullanıcısına yanıt
    hocam peki kvk garantisi mi daha sağlam olur xiaomi türkiye garantisi mi? beni asıl düşündüren o
    bir de başka öneriden kastım bu fiyat dolaylarında herhangi başka bir telefon da olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chernobog -- 30 Kasım 2018; 21:11:41 >
  • Bu fiyatlara böyle bi cihaz alamazsın. Garantiye takma fazla.

• fotografya kullanıcısına yanıt
    Yazın da konuşmuştuk hatırlarsanız, ben ekran kırığı için KVK’ya teslim ettim, hala bekliyorum. Delta’dan sorgulama yaptığımda orada görünmüyor.

Cihaz şu an nerede bilemiyorum tabii

• quote:

Arkadaşlar iyi günler .telefonu yeni aldım . Şimdiden kusura bakmayın belkide daha öncede sorulmuştur. telefonda ana ekrandan uygulama sayfalarına geçiş ios tarzı yana çekmeli oluyor. Bu telefonda samsung experience tarzı ana ekrandan alttan yukarı kaydırma tarzı oluyormu ,? Ayrıca diğer sorumda şu. Ekrana çift tıklayarak uyandırma özelliği mevcut ama çift tıklayarak uyutma var mı. ? Varsa ayarı nerede. Teşekkürler .
    Bende ios tarzı menüsüz telefon sevmediğim için Nova launcher prime kullanıyorum. Hem menü, hemde çift tıkla açma - kapama var.

• quote:

Poco launcher

• +1
    Bende Poco launcher kullanıyorum. Poco ile telefon daha iyi oldu. Bu telefona nova launcher hiç gitmiyor bence tarz olarak.
  • 
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.