Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.490
Cevap
101
Favori
469.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.qtrun.QuickTest

Bu uygulamayı yuklesin

Uyhulamaya girince ilk önce çevrenizde alan bandları gösterecek...

Yukarda 3 noktadan lock bands /lte sekmesine girin resimdeki gibi menü gelecek.

Band 20 ve band 8 var ise globaldir...

Çin versiyonlarında band 8 ve band 20 yok bilginiz olsun

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bendeki ekran aldığım resim xiaomi mi5s cihazın band frekansları.4x de farklı olabilir ama mutlaka global cihazda band 20 ve band 8 sekmesi olacaktır...

Kontrol edin..

• quote:

Orijinalden alıntı: bayÇINAR

Cihazda root var mı? Varsa kolay anlaman yoksa eğer gelen kutu resminde arkada 2016102 kodu var mı var sa bu global band 20li cihaz.

2016101 kodu çin vers

2016100 kodu hindistan telefonu...

Eğer root varsa google playden network guru uyg yükleyin.üstte menü var oradan lte band içine girin destek olan bandları görürsünüz..

Band 20 varsa globaldir &#128077;

Bilgi için teşekkürler kardeşim evet band 20 var. Ekran aşağıdaki gibi
    Cihaz kodu :2016102

https://res.cloudinary.com/quick-image-server-4/image/upload/v1498173271/bcliriiwzhsyg3nptzab.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi centilmen55 -- 23 Haziran 2017; 2:20:2 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• centilmen55 C kullanıcısına yanıt
    Evet sizin cihaz global cihaz.muhtemelen global değilde çin vers olsaydı teledonunuz sürekli 3g de kalacaktı.çünkü bulunduğun yerde 3 tane band 20 var ve başka lte bandı yok...👍

• Cihazın kamerası güzel Sony veya Samsung olsa da ikiside iyidir bence aralarında ucurum yoktur kanımca. Gündüz çekimi cok iyi. O kadar takilmayin sony mi samsung mu.diye. Lens kaliteli okuduktan sonra .bende çözemedim bu telefon un versiyonlarını 4 mü 4x mi global mi çin mi. 800 band varmı yokmu muamma. Cihaz bilgilerinde yazmıyor malesef. Kamera ve 800 band olayi. Ama telefondan çok memnunum . Samsun note 3 den geçtim bu telefona maşallah Ferrari gibi geldi. Alın gitsin pişman olmazsiniz. 800 tl ye böyle bi cihaz yok.

• centilmen55 C kullanıcısına yanıt
    siz hangi satıcıdan aldınız?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayal@t

Cihazın kamerası güzel Sony veya Samsung olsa da ikiside iyidir bence aralarında ucurum yoktur kanımca. Gündüz çekimi cok iyi. O kadar takilmayin sony mi samsung mu.diye. Lens kaliteli okuduktan sonra .bende çözemedim bu telefon un versiyonlarını 4 mü 4x mi global mi çin mi. 800 band varmı yokmu muamma. Cihaz bilgilerinde yazmıyor malesef. Kamera ve 800 band olayi. Ama telefondan çok memnunum . Samsun note 3 den geçtim bu telefona maşallah Ferrari gibi geldi. Alın gitsin pişman olmazsiniz. 800 tl ye böyle bi cihaz yok.

Evet 800tl'ye zaten yok. Siz nereden aldınız ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: bayÇINAR

Cihazda root var mı? Varsa kolay anlaman yoksa eğer gelen kutu resminde arkada 2016102 kodu var mı var sa bu global band 20li cihaz.

2016101 kodu çin vers

2016100 kodu hindistan telefonu...

Eğer root varsa google playden network guru uyg yükleyin.üstte menü var oradan lte band içine girin destek olan bandları görürsünüz..

Band 20 varsa globaldir 👍

Slm.

Arkadaki kod dediğiniz gibi. Global cihaz demek ki.

Miui Türkiye'de Note 4un global olup olmadığını anlamak için bu kod verilmişti. Bu kod hem Note 4, hem Note 4X için aynı anlama geliyor öyleyse.

• quote:

Orijinalden alıntı: hgurbuz50

siz hangi satıcıdan aldınız?

semers iletişimden istanbul çağlayandan aldım gidip 800 tl.800 band desteği var dedi ama haala emin değilim :) varmı yokmu . sistem bilgilerinde yazmıyor telefonda ve benchmark uygulması felan yükledim belki ordaki sistem bilgisinden görürüm diye ordan da çıkmadı.
  • hgurbuz50 kullanıcısına yanıt
    Cepport

• quote:

Orijinalden alıntı: Salperde

quote:

Orijinalden alıntı: hayal@t

Cihazın kamerası güzel Sony veya Samsung olsa da ikiside iyidir bence aralarında ucurum yoktur kanımca. Gündüz çekimi cok iyi. O kadar takilmayin sony mi samsung mu.diye. Lens kaliteli okuduktan sonra .bende çözemedim bu telefon un versiyonlarını 4 mü 4x mi global mi çin mi. 800 band varmı yokmu muamma. Cihaz bilgilerinde yazmıyor malesef. Kamera ve 800 band olayi. Ama telefondan çok memnunum . Samsun note 3 den geçtim bu telefona maşallah Ferrari gibi geldi. Alın gitsin pişman olmazsiniz. 800 tl ye böyle bi cihaz yok.

Evet 800tl'ye zaten yok. Siz nereden aldınız ki?

yanlış alıntı yapmışım az önce başkasına alıntı yapmışım. üstteki mesaj da yazdım

• hayal@t kullanıcısına yanıt
    Garanti konusunda ne dediler? Biraz araştırdım uzak durun bu firmadan gibi şeyler yazmış, neredeyse herkes kötülemiş.

• Parmak izi sensörüne bastığınızda da fotoğraf çekiyor bu cihaz belki benim gibi bilmeyen vardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wallace_son -- 23 Haziran 2017; 17:17:34 >
  • quote:

Garanti konusunda ne dediler? Biraz araştırdım uzak durun bu firmadan gibi şeyler yazmış, neredeyse herkes kötülemiş.

valla ben tanımam etmem bu firmayı 1 ay oldu alanı. 2 hafta yere düşürmezsen vurup kırmazsan dedi. donanımla ilgili sıkıntı olursa birebir değişim olur. imei ömür boyu malum yoldan garantili.sonrasında da bozulursa getirin yardımcı oluruz yaparız dediler.kendi teknik servisleri var dükkanın içinde. garanti olayı böyle firmada.aslında başka birisinden alcaktım telefonu elden.sahibinden com da son dakika yamuğu yapınca satıcı. semers ten aldım telefonu bi sıkıntı olmadı. ama elektronik şans işi sonucta.telefondan memnunum.
  • Arkadaşlar miui de örneğin facebook uygulamasında fotoğrafların kayıt yerinin sd kart olarak değiştirmek istiyorum bu mümkün mü? Xposed kurulamadığı için böyle bir program bulamadım
  • hayal@t kullanıcısına yanıt
    Global olup olmadığını bilmiyorum demiştin. Yukarıda 2016102 kodunun olduğu cihaz globaldir ve band20 mevcuttur diyorlar.

Siz kontrol ettiniz mi kutuda mevcud olan kodu? Kaç bu sizde?

• https://youtu.be/CjiAU7L8ca8

• 2016101 kodu Bar benim aldigim cihazda avea kullaniyorum 4g kullanamayacak miyim

• quote:

Global olup olmadığını bilmiyorum demiştin. Yukarıda 2016102 kodunun olduğu cihaz globaldir ve band20 mevcuttur diyorlar.

Siz kontrol ettiniz mi kutuda mevcud olan kodu? Kaç bu sizde?

Kutu yanımda değil malesef. İşyerinde kaldı ancak bayramdan sonraya bakabilirim

• Aeirkadaşkar eğer program verileri doğru ise şarj cihazı 2A olmasına rağmen 1.3 ile şarj ediyor yani kablo 2A hıxlı şarjı desteklemiyor olabilir mi?

https://res.cloudinary.com/quick-image-server-4/image/upload/v1498335150/eqmdokmcikmpsznkni5o.png

• 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.