Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.490
Cevap
101
Favori
469.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://forum.donanimhaber.com/redmi-note-4x-vs-redmi-note-4-mediatek-snapdragon-farklari--126992362#126992362

Forumda böyle bir başlık mevcuttu zaten görsellerle birlikte..
  • quote:

Orijinalden alıntı: eteksen

8.2.10.0 geldi yazılım biraz önce. 30 mb. Ufak tefek düzeltmeler.

Banada geldi ama yüklemedi. Şimdi 1.5 gb tüm romu indir diyor sizede öyle mi oldu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alex Murphy kullanıcısına yanıt
    Evet hacım konuna daha öncede denk geldim lakin benim alıntım başka bir siteden idi.

Şimdi aklımda deli sorular var hala :) sonuç olarak Snapdragon alacağım ve sanırım 4 global :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizinki rootlu mu? Root varsa 1.5 alır hep.

• quote:

Orijinalden alıntı: Salperde

quote:

Orijinalden alıntı: cidelimemo

bana gelen kutuda çince yazı yok ingilzce fakat 4x diye aldım note4 yazıyor n11 den cepportan aldım ban20yi destekliyor telefonu ilk açınca güncelleme geldi.menlerindede x4 yazmıye modeli note4 çıkıyor alta vida yok kızılötesi yukarıdan sağda siyah modeli bende kutuda ingilizce yazıyor özellikleri Snapdragon işlemcili.Demekki bunlar avrpaya satılan modellerden ve global rom.Bana türkiye uyumlu şarz geldi bu yüzden biraz şanslıyım.
    İzlenimlerim Telefon çok hızlı playstore yüklü geldi istediğmixi indirebiliyoruz.Kamera bence çok iyi.Birtek eksikliği amoled olmaması..telefonda tüm sensorlar var jiroskopun tadından yenmiyor..
    Arkadaşlar sizde tam dolum kaç saatte douyor.Hızlı şarz varmı bunlarda.

Hızlı şarj yok cihazda. Kamerayı kimileri kötülemiş özellikle gece çekimlerini. Sizse beğenmişsiniz kamerayı ama en çokta işte burası tereddütte bırakıyor. Peki hoparlör sesi nasıl mp3 mp4 ya da gelen çağrı sesi tatmin edici mi?

Sana içtenlikle söylüyorum casper via M1 ve Samsung not 3 aldım.
    bu telefon banbaşka hızdan bir yerlere çarpası geliyor.. Kamerası bence ön ve arka ışıkta mükemmel çekiyor.ses ise oldukça tatmin etti yutublarda falan seslerde bir bozulma veçatırtı çuturtu yok Ses geliş ve gidişlerdede mükemmel.Son sesi fevkalade aşağıki mahalleden duyulacak vaziyette.
    Tam bir fiyat performans ürünü.İmei nolarını kontrol ettim 2side yasal olarak kayıtlı sonradan imei çakma değil
    Alcaklara x4 tavsiye edebilirim.
    Şunu söyleyeyim kendi hoporlerinden bahsettim.Kulaklıkla denemedim şunuda açılklayayım kulakiçi kulaklık nekadar iyi olursa ses mükemmelleşiyor.Dandik kulaklılarla dinleyince telefon kötüleniyor aslında maharet kulaklıkta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cidelimemo -- 20 Haziran 2017; 21:48:27 >

• eteksen kullanıcısına yanıt
    Evet rootlu. Rootu pasif yapıp denicem bundan sonra

• quote:

Orijinalden alıntı: centilmen55

Evet rootlu. Rootu pasif yapıp denicem bundan sonra

Nasıl pasifleştireceğiz

• destannn kullanıcısına yanıt
    Superuser/ayarlar/superuseri etkinleştir tikini kaldırıp cihazı kapatıp açıyoruz

• ★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

Helio x20li note 4x 4gb ram 64 gb rom

Antutu testi 84 bin

• quote:

Banada geldi kararsızım, siz denediniz mi

• Gelen çağrıyı telefonu ters çevirerek susturma özelliği var mı? Telefonu ilk aldığımda kurcalarken sanki görmüştüm bu ayarı, ama şimdi bulamıyorum.

• n11 de cepport satıcısı"MIUI TÜRKİYE DESTEKLİ TEK YETKİLİ SATICIDIR
    Ürünümüz LTE Band 20 (800) Destekleyen Türkiye Uyumlu Şarj Aleti İle Gelen Global Modeldir Ve Türkiye'de MIUI Türkiye Ekibi Tarafından Yazılım Desteği Sunulan Tek Üründür.demiş
    Ben buradan aldım 999 tl. ye ama şimdi 989 olmuş..
    cpu z bu model 175gr.gösteriyor ve note4 diyor yalnız işlemci SNAPDRAGON 625
    Bu modeli edmi note 4x diye aldık ama ne kutusunda nede yazılmında 4x ibaresi yok arkadaşlar sizdedemi böyledir.
  • quote:

n11 de cepport satıcısı"MIUI TÜRKİYE DESTEKLİ TEK YETKİLİ SATICIDIR
    Ürünümüz LTE Band 20 (800) Destekleyen Türkiye Uyumlu Şarj Aleti İle Gelen Global Modeldir Ve Türkiye'de MIUI Türkiye Ekibi Tarafından Yazılım Desteği Sunulan Tek Üründür.demiş
    Bu modeli edmi note 4x diye aldık ama ne kutusunda nede yazılmında 4x ibaresi yok arkadaşlar sizdedemi böyledir.

Gittigidiyor'da aynı satıcı, aynı ürün ama bu kez fiyat 979tl.Özel sordum garantisini ve şarj adaptörünü. Aparat takılıyormuş şarj cihazının başına.Garantisi Delta. Bu şekilde cevap geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Salperde -- 21 Haziran 2017; 4:1:32 >
  • Ne yetkili satıcısı arkadaşlar kim verdi o yetkiyi urun ithalat yoluyla geliyor parayı basan alır getirtir.

• Bu telefona iPhone larda olan gibi ince renkli tpu kılıf istiyorum alan var mi hic varsa link rica ediyorum

• erkankoska E kullanıcısına yanıt
    Var ama bende çalışmıyor.

Ayarlar. Sistem ayarları. Telefon. Gelen arama ayarları. Susturmak için çevir.

• quote:

Orijinalden alıntı: umacar

Bu telefona iPhone larda olan gibi ince renkli tpu kılıf istiyorum alan var mi hic varsa link rica ediyorum

2017 Ultra İnce Anti-skid Kauçuk Frost Mat Kapak Için Xiaomi Redmi Not 4 3/2 redmi 4 16G/32G Mi4 5 5 S artı Redmi Not 4X kılıfları

http://s.aliexpress.com/3IRbAnEV

(from AliExpress Android)

Buyrun hocam aldım kullanıyorum gayet iyi
    İstanbuldayım 2haftada geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi valentino_vip -- 21 Haziran 2017; 2:9:13 >
  • Aşağıdaki videolar her ne kadar yabancılar tarafından çekilmiş olsa da cihazın sağlamlığı ve hızı hakkında bilgi veriyorlar!

https://youtu.be/kyUEGH4mau0 Dış görünüş ve kamera testi

https://youtu.be/Lgr8M2sw7YM İkisi arasında hız testi

https://youtu.be/r9hX3EEE0Rg Kamera testi

https://youtu.be/AvbxGotGx4A Ekran sağlamlık testi

https://youtu.be/-tHKuddeR_0&nbsp; Su Testi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Salperde -- 21 Haziran 2017; 5:23:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: helluri

quote:

Banada geldi kararsızım, siz denediniz mi

Denedim bir fark göremedim. Değişikliklere bakarsanız zaten çok farkedilecek şeyler değil. Gördükleri sorunları düzeltmişler. Yükleyecen geçecen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salperde

quote:

n11 de cepport satıcısı"MIUI TÜRKİYE DESTEKLİ TEK YETKİLİ SATICIDIR

Gittigidiyor'da aynı satıcı, aynı ürün ama bu kez fiyat 979tl.Özel sordum garantisini ve şarj adaptörünü. Aparat takılıyormuş şarj cihazının başına.Garantisi Delta. Bu şekilde cevap geldi.

Note 4X modelimiz için aparat takılmasına gerek yok, gittigidiyora bakan arkadaş size yanlış bilgi vermiş. Fiyat farkının sebebi de n11 ve gittigidiyor arasındaki komisyon oranı farkılıkları.

• 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.