Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.490
Cevap
101
Favori
469.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • telefonda rehber yazmıyor ama hat avea avea onlineye girdim simi yedekle dedim avea online yedekledi simi gördü ama telefonda 1 kişiyi bile göremiyorum aveada geri yükleme tuşu ok telefondada geri alma menüsü veya rehberle ilgili kişi yok diyor
  • Arkadaşlar lütfen..Deli ettibeni
    Acil cevap arkadaşlar simi Xiaomi Redmi Note 4X e taktım rehber görünmüyor başka telefonda görünüor.arkadaşlar yardımcı olurmusunuz.Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cidelimemo

Arkadaşlar lütfen..Deli ettibeni
    Acil cevap arkadaşlar simi Xiaomi Redmi Note 4X e taktım rehber görünmüyor başka telefonda görünüor.arkadaşlar yardımcı olurmusunuz.Şimdiden teşekkürler.

Ayarlar>sistem uygulamaları >kişiler >görüntüleme seçenekleri >kişi listelerini ayarla bölümünden rehber nerede bakın sim seçin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MsSsS

Bu arada 4k çekim varmış bilmiyordum aklımda 1080p kalmış.

Bende yok bulamadım 4 k nerden bakicaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

quote:

Arkadaşlar lütfen..Deli ettibeni

Ayarlar>sistem uygulamaları >kişiler >görüntüleme seçenekleri >kişi listelerini ayarla bölümünden rehber nerede bakın sim seçin.

Cevapladığın için teşekkürler fakat en son vatşap goole ve telefon çıktı sim görünmedi
    hepsinde 0 kişi yazıyor ma telefonda telefon senkronize edilmemiş yazıyor sonra baktım menüde sim kapalıymış düğmsini ileri itince çalıştı çok teşekkür ederim karde.Sağol varol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cidelimemo -- 19 Haziran 2017; 22:20:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hayal@t

quote:

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hayal@t

quote:

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

Malesef bende öyle bi menü çıkmıyor. Sizin rom custom rom mudur acaba.

• 4k çekim seçeneği custom romlarda ve xiaomi.eu romlarda açık.

• Cihazın kamerasını kıyaslasaydınız hangi cihazla kıyaslardınız?Daha önce G3 kullanan var mı içinizde?

• quote:

telefonda rehber yazmıyor ama hat avea avea onlineye girdim simi yedekle dedim avea online yedekledi simi gördü ama telefonda 1 kişiyi bile göremiyorum aveada geri yükleme tuşu ok telefondada geri alma menüsü veya rehberle ilgili kişi yok diyor

Rehberinizi gmail e yükleyin. Gmail hesabınızı hangi telefona kurarsanız rehberinizde hiç kaybolmamış olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Joker80

Arkadaşlar elimde Lenovo k6 var ancak kullandığım 2 ay boyunca hep aklım xiaomi note 4x de idi kısmetse bi iki hafta içerisinde alacağım. Bir kaç sorum olacak.

Telefonun Çin versiyonu ve global versiyonu arasında band harici belirgin bir farkı var mı?

Forumdan mi satn almali yada hb dan mi?

Şarj aleti için illa çevirici alinmali mi?

En Uygun ne kadara aldınız?

Bu sorularıma cevap arıyorum.

Birde hangi rengi önerirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: TacoNikky

4k çekim seçeneği custom romlarda ve xiaomi.eu romlarda açık.

Bende full HD seçeneği var.4K olmadığı anlamına geliyor sanıyorum ???
  • mi-globe.com sitesinden rom yükledim 4k özelliği vardı.

Not : bootloader kilidi açık, twrp yüklü olmalı.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar elimde Lenovo k6 var ancak kullandığım 2 ay boyunca hep aklım xiaomi note 4x de idi kısmetse bi iki hafta içerisinde alacağım. Bir kaç sorum olacak.

Telefonun Çin versiyonu ve global versiyonu arasında band harici belirgin bir farkı var mı?

Forumdan mi satn almali yada hb dan mi?

Şarj aleti için illa çevirici alinmali mi?

En Uygun ne kadara aldınız?

Bu sorularıma cevap arıyorum.

Birde hangi rengi önerirsiniz

Forumda archelot var 2.el xiaomi alanında. 850 tl fiyatı var. Ben elden aldım. Sağlam satıcıdır. Çin versiyonu getiriyor. Band harici fark yok diye biliyorum.
    Turkcell Vodafone şehirdeyseniz pek problem olmaz. Avea tam bilmiyorum.

Renk önü siyah, arkası gri olan aldım şık duruyor. Çevirici içinden çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eteksen -- 20 Haziran 2017; 9:30:34 >

• eteksen kullanıcısına yanıt
    gri olanı bulamıyorum her tarafta siyah var ve çabuk iz tuttuğunu okudum sadece.Archelotta da siyah kalmış hala araştırıyorum vodafone için sanırım band sorun oluyor avea ve turkcel için değil. teşekkürler bilgi için.
  • quote:

gri olanı bulamıyorum her tarafta siyah var ve çabuk iz tuttuğunu okudum sadece.Archelotta da siyah kalmış hala araştırıyorum vodafone için sanırım band sorun oluyor avea ve turkcel için değil. teşekkürler bilgi için.

Bayramdan sonra diyor.
  • Bence siyah olanı daha güzel parmak izi çok az tutuyor öyle devamlı silmek gerekecek kadar değil.
  • Cihazı Semers' dan alan var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

Cihazı Semers' dan alan var mı acaba?

Ben aldim bugun gelecek urun helio x20 li islemcili benim icin batarya suresi o kadar onemli degil helio x20 cok basarili ve fazla isinmayan bir islemci snapdragon takintim yok

• Cia, Du Caller gibi kim aramış prgramları

Rehberimizde olmayan bir arama olduğunda ekranda kimin aradığını göstermiyor. Var mıdır bunun çaresi?

• 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.