Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.490
Cevap
101
Favori
469.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xiaomi Redmi Note 4X için kılıf ve ekran koruyucu öneriniz var mı?http://urun.n11.com/ekran-koruyucu/xiaomi-redmi-note-4x-kilif-silikon-koruma-kirilmaz-cam-ekran-k-P193574543 burdaki ürünü aldım silikon kılıf güzel oturuyor yalnız telefon üst tepe kısmında fazladan bir delik var ve kızılötesi kısmı tam deliğe denk gelmiyor.Cam ekran koruyucuda ne kadar milimle oturtsamda kenarlardan boşluk ve üst kamera açıklığı bu telefona uymuyor.İyiki sordum tam uyumlu mu diye ya tam uyumlu olmasaydı nokia 3310 kılıfı mı göndereceklerdi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tiridine -- 19 Haziran 2017; 15:34:36 >

• Benimkide aynı şekilde X ibaresi yoktu düz Note 4 kutusuyla aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cidelimemo

bende bunu aldım
    http://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/xiaomi-redmi-note-4x-kilif-transparan-seffaf-silikon-55-cam-P175771639

Kılıfda yada ekran koruyucuda sıkıntı var mıydı?Ben kılıfla yine idare ederimde ekran koruyucu yan kısımlar çok hava boşluğu kaldı
  • Şu anda üstüne takmışlar koruyucumu bantmı onunla idare ediyorum..
    elime geçmedi sipariş verdiydim 1-2 güne kadar gelir
    birde sanal gözlük siparişi verdim telefona uyumlu
    http://urun.n11.com/sanal-gerceklik-gozlugu/xiaomi-vr-3d-sanal-gerceklik-gozlugu-P189671524

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cidelimemo -- 19 Haziran 2017; 16:13:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cepport

quote:

Orijinalden alıntı: hgurbuz50

şu note 4 ve 4x e bir açıklama getirseniz

Buyrun detaylı açıklama aşağıdaki linkte mevcut
    https://forum.miuiturkiye.net/konu/redmi-note-4-modelleri-arasindaki-farklar.13606/

teşekkürler.
  • Bu arada 4k çekim varmış bilmiyordum aklımda 1080p kalmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiridine

quote:

bende bunu aldım
    http://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/xiaomi-redmi-note-4x-kilif-transparan-seffaf-silikon-55-cam-P175771639

Kılıfda yada ekran koruyucuda sıkıntı var mıydı?Ben kılıfla yine idare ederimde ekran koruyucu yan kısımlar çok hava boşluğu kaldı

aynı satıcıdan bende aldım ilk baş yanlış kılıf gönderdiler, note 4 kılıfı yolladılar ilk başta, geri gönderdim bu sefer dogrusunu gönderdiler, kılıf güzel sıkıntı yok, temperli camda ise kenarlarda ekran camı 2.5D oldugundan boşluk kalıyor

• Aranızda hiç mi5 vs note 4x karşılaştırma yapabilen oldu mu ? Merak ettim.
    Sadece kamera kalitesi olarak. ( ois harici ) fotoğraf kalitesinden bahsediyorum. Elbette sensör farkı var ama mesela note 3 pro ( snap650 olan ) çamur gibi çekiyor 16mp düşük sensör vardı.
  • Telefonu aldık almasınada sorunlarını bir türlü çözememedim gitti.Telefon wifi bağlı 1 saattir google play'dan uygulama indirmeye çalışıyorum yükleniyor diyor öyle kalıyor.Bir tane bile uygulama indiremedim gitti.Böyle bir problem ile karşılaşan var mı?Birde o uygulama yöneticisine girdiğinde 50 tane uygulama çıkıyor niye bu kadar kalabalık anlamadım
  • quote:

Telefonu aldık almasınada sorunlarını bir türlü çözememedim gitti.Telefon wifi bağlı 1 saattir google play'dan uygulama indirmeye çalışıyorum yükleniyor diyor öyle kalıyor.Bir tane bile uygulama indiremedim gitti.Böyle bir problem ile karşılaşan var mı?Birde o uygulama yöneticisine girdiğinde 50 tane uygulama çıkıyor niye bu kadar kalabalık anlamadım

Ben de tablete yandex navigasyon ve Instagram indirmeye çalışıyorum. İnmiyor bir türlü Play Store'dan . Acaba genel bir sorun mu var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • salsakingss S kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum ki kanser oldum resmen downloading diyor sonra error code 495 veriyor ve internetteki çözümleri denedim hiç faydası olmadı altı üstü 2 saattir whatsapp yükleyeceğim böyle zulüm görmedim.
  • quote:

Bilmiyorum ki kanser oldum resmen downloading diyor sonra error code 495 veriyor ve internetteki çözümleri denedim hiç faydası olmadı altı üstü 2 saattir whatsapp yükleyeceğim böyle zulüm görmedim.

Bende de 495 hatası bu arada cihaz samsung nexus 10

• DNS girdim düzeldi.elle ip verip opendns 208.67.220.220 ve 208.67.222.222 girip deneyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salsakingss -- 19 Haziran 2017; 18:37:03 >
  • Benimde düzeldi genel sorun vardı sanırım sonunda yükleyebildim...
  • genel problem vardı play store da düzeldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugraakkoc

Aranızda hiç mi5 vs note 4x karşılaştırma yapabilen oldu mu ? Merak ettim.
    Sadece kamera kalitesi olarak. ( ois harici ) fotoğraf kalitesinden bahsediyorum. Elbette sensör farkı var ama mesela note 3 pro ( snap650 olan ) çamur gibi çekiyor 16mp düşük sensör vardı.

https://youtu.be/3Ag_XD5fiwE

Videoda karşılaştırma yapılmış hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acil cevap arkadaşlar simi Xiaomi Redmi Note 4X e taktım rehber görünmüyor başka telefonda görünüor.arkadaşlar yardımcı olurmusunuz.Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Acil cevap arkadaşlar simi Xiaomi Redmi Note 4X e taktım rehber görünmüyor başka telefonda görünüor.arkadaşlar yardımcı olurmusunuz.Şimdiden teşekkürler.

Rehberi başka telefondan bluetooth ile gönderebilirsiniz. Yada Google drive yedekleyin diğer telefondan geri yukleyin

• 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.