Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.490
Cevap
101
Favori
469.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • online radyo dinliyorum,radyoyu ayarlayıp dinlemeye baslıyorum belli bir süre sonra radyo pause moduna geciyor.
    ekranı acıp tekrar play dediğim zaman calışıyor.sonra yine duruyor. arka planda çalışan uygulamayı kendi kapatıyor olabilirmi?
    izinler kısmından otomatik başlatma açık olarak sectim ama yine olmadı. ekran kapalıyken internet kotası gitmesin diyemi radyo duruyor anlamış değilim. kullandığım iki online radyo uygulaması radyokulesi ve radyo.her ikisindede aynı problem. daha önceki tellerimde sıkıntı yasamıyordum. varmı çözümünü bilen?
  • elitemre kullanıcısına yanıt
    Pil tasarrufu modunda ise yapar onu?

Bende kendi radyo uygulaması değil de play store dan indirdiklerimde yapıyor onu pil tasarrufuna aldığımı zaman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ser_ren 4 64 satıyor. Helio x20 demişler yukarda. Şu an satan yok herhalde 4 64 snapdragon 625 li modeli? Bilgilendirirseniz sevinirim teşekkürler.

• 4 64 snapdragon 625 li model kullanan var mı forumda? Varsa kamera sony mi?

• elitemre kullanıcısına yanıt
    cihazda normal FM radyo olması lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ana ekrandaki büyük saat ve tarih görseli kayboldu nereden geri getirebilirim?

• Arkadaşlar Avea bu fihazı tanımadığıniçin 4,5 uyumlu drğil diyor ve kampanyalardan faydalanılamıyor. M.H. aradım hattınızı 4,5 glı cihaza takın 24 saat bekledikten sonra tekrar bu telefona takın sorun düzelir diyor. Önceki telefonumdan dolayı zaten 4,5 g de sorun yoktu. Böyle bi saçma iş olur mu. Muhtemelen sizinde aynı şekildedir. Bu sorunu nasıl aşabiliriz.

• Cihazda miracast-dlna-all share (ekran yansıtma) özelliği yok mu? Cihazda radyo var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Salperde -- 18 Haziran 2017; 19:29:28 >
  • valentino_vip kullanıcısına yanıt
    ana ekranda menü tuşuna basılı tut--araçlar--saat
  • centilmen55 C kullanıcısına yanıt
    Söyledikleri gibi aşabilirsin. Lg g2 de bile var 4g. Tak 4 g destekleyen bir telefona sonra avea yı ara onu telefondan.

• O telefondan

• quote:

Orijinalden alıntı: ERCANSENAL

Söyledikleri gibi aşabilirsin. Lg g2 de bile var 4g. Tak 4 g destekleyen bir telefona sonra avea yı ara onu telefondan.

O şekilde hallettim internet paketi almak için ama neticede şu an yine tanımlı değil bizim telefon. Zaten avea m.h. mesaj attım tanımlayın diye bizim cihazı

• Arkadaşlar elimde Lenovo k6 var ancak kullandığım 2 ay boyunca hep aklım xiaomi note 4x de idi kısmetse bi iki hafta içerisinde alacağım. Bir kaç sorum olacak.

Telefonun Çin versiyonu ve global versiyonu arasında band harici belirgin bir farkı var mı?

Forumdan mi satn almali yada hb dan mi?

Şarj aleti için illa çevirici alinmali mi?

En Uygun ne kadara aldınız?

• Salperde kullanıcısına yanıt
    Ekran yansıtma ve radyo var

• quote:

Orijinalden alıntı: umacar

Ekran yansıtma ve radyo var

Epey. Com dan baktım ne miracast yazıyo ne radyo bunların olması güzel teşekkürler

• Bunun x olmayan xiaomi redmi note 4 olanı var birde xiaomi redmi pro modeli aralarında kaldım. Farkı ne ki x olmayan ve pro olanla.

• quote:

Orijinalden alıntı: Salperde

Bunun x olmayan xiaomi redmi note 4 olanı var birde xiaomi redmi pro modeli aralarında kaldım. Farkı ne ki x olmayan ve pro olanla.

Redmi pro ve redmi note 4 mtk işlemcili, redmi note 4x snapdragon işlemcili. Snapdragon optimizasyon bakımından daha iyi bir işlemcidir

• quote:

Orijinalden alıntı: ERCANSENAL

Pil tasarrufu modunda ise yapar onu?

Bende kendi radyo uygulaması değil de play store dan indirdiklerimde yapıyor onu pil tasarrufuna aldığımı zaman.

Aynen söylediğiz gibi pil tasarrufunda programi bulup kisitlama yoi sectim. Sorun çözüldü teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: WebServisi

quote:

Orijinalden alıntı: Salperde

Bunun x olmayan xiaomi redmi note 4 olanı var birde xiaomi redmi pro modeli aralarında kaldım. Farkı ne ki x olmayan ve pro olanla.

Redmi pro ve redmi note 4 mtk işlemcili, redmi note 4x snapdragon işlemcili. Snapdragon optimizasyon bakımından daha iyi bir işlemcidir

Cevap için teşekkürler. O zaman 3 ü arasında bu tavsiye edilir öyle değil mi? You tube de izlediğim bi videoda 4x yerine 4 diyen biri vardı o yüzden tereddütte kaldım. Redmi pro da ise ekran oled çift kamera uzun şarj vb. ön plandaymış. Bu sebeple tereddütte kalınca galiba en iyisi bu. Miracast ve radyoda varmış ki benim için en önemli özellikler.

Teşekkürler.

• Redmi 4xler 32-64gb
    Qualcomm Snapdragon 625 MSM8953 işlemci kullanıyorlar
    sitede satıcı kopyala yapıştır yapıyorlar bilgiler yanlış olabiliyor.
    Snapdragon işlemciler optimizasyon bakımından daha iyi bir işlemcidir ve bataryayı yormazlar.Stabildirler.
    ordaki satıcı kanaatimce redmi note 4 64gb modeli
    Redmi 4xler 32-64gb Snapdragon işlemci var
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.