Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (339. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.490
Cevap
101
Favori
469.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 337338339340341
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Max 2 yi bende düşünüyordum ama ebat olarak çok büyük note 4 daha ideal boyutlarda.
    ben sahibinden.com dan bir arkadaştan aldım, 2. el 1 ay kullanılmış, 2 yıl KVK garantili, siyah modeli, işlemci Snapdragon. 1000 tl ye aldım.
  • Note 4'ü şu an kış olduğu için montun cebinde taşıyabiliyorsun, yaz geldiğinde t-shirt, kot giydiğinde, kot cebinde taşırken bile dikkat etmek lazım, araç kullanırken araca inip binerken dikkatli olmak lazım, ben inerken eski bir telefonun ekranını direksiyon simidinin altına sıkıştırıp çatlatmıştım, Max 2 yi kot cebinde taşımak çok zor olur, neredeyse tablet kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalavar

quote:

Orijinalden alıntı: prestige07

Cepport'tan 4/64 note 4 modelini aldim. Global versiyonu.

Iphone 6s'ten gecis yaptim.

Bu zamana kadar bosa iphone la vakit kaybetmişiz. Ne batarya dayaniyor, ne jb'siz bir seye benziyor.

Kamera haric iphone'u delip geçiyor.

Soru isaretleri olan varsa düşünmeden alsin.

Hocam bende almak ıstıyorum bu telefonu ancak bırde note 4x modelı var . Sızce hangısı tercıh edılmelı ?

Ben a1 ile note 4 arasinda kalmistim. Bataryasi daha iyi oldugu icin note 4 aldim.

4x'in 4g cekiminde farki varmis galiba. Bu cihazlara yeni oldugum icin cok bilgim yok, yanlis yonlendirmek istemem.

Selamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aslında bu saatten sonra note 5 (redmi 5 plus) almak daha mantıklı olabilir. Gerçi teknik olarak çok fark yok ama sonuçta daha yeni cihaz ve ekranı daha büyük. Ben aslında bu cihazdan note 6 ya geçerim diye düşünüyorum ama daha erken geçmem gerekirse henüz ülkemizde satılmayan note 5 pro alabilirim.
  • Beyler note 4 mü yoksa note 4x mi alayım... Bi tavsiye verin da

• Vpn ayari nasil yapiliyor acil yardim

• quote:

Beyler note 4 mü yoksa note 4x mi alayım... Bi tavsiye verin da

redmi not 4 al gitsinhttps://forum.donanimhaber.com/uygun-fiyattan-redmi-note-4-redmi-4x--125324103
  • quote:

Beyler note 4 mü yoksa note 4x mi alayım... Bi tavsiye verin da

Snapdragon işlemcili olsun, global versiyon olsun alırken sorun. Adına ne dedikleri önemli değil

• quote:

Orijinalden alıntı: cool_crazy_55

Vpn ayari nasil yapiliyor acil yardim

Yokmu bilen ??

• quote:

quote:

Yokmu bilen ??

Askerdeyiz yavv arastiramiyoruz koskoca forumda yardimci olacak kimse yokmu yani

• quote:

quote:

quote:

Yokmu bilen ??

Askerdeyiz yavv arastiramiyoruz koskoca forumda yardimci olacak kimse yokmu yani

Hocam Google Play'de var Hatta benim kullandığım VPN turbo VPN kullanıyorum tavsiye ederim tüm siteleri açıyor :D

• cool_crazy_55 C kullanıcısına yanıt
    Turbo VPN, tavşanların gücü adına 😂

• Tavsanlar cok sarz yiyor ya 😁 telefonun kendisinde var oyle bir ozellik cok sarz yemez diye onu dedim yokmu bilen onun ayarını yapmayi

Bilen varsa, aydınlanalım, ilk mesaja sabitlensin :)

• quote:

Tavsanlar cok sarz yiyor ya 😁 telefonun kendisinde var oyle bir ozellik cok sarz yemez diye onu dedim yokmu bilen onun ayarını yapmayi

Benim telefonda VPN sadece turbo yüklü hocam ayarlar VPN kısmında sadece turbo yüksek görüyorum bence en iyi VPN... şarja pek etkisi Yok ben çok memnunum...

• Arkadaşlar note 4 için uyumlu kılıf alabileceğim bir site önerir misiniz?
    Vpn ayarı nedir ?

Ben vpn uygulamasını başlatıyorum sonra tarayocıdan devam ediyorum. Bahsettiğiniz ayar nasıl bir şey

• Cém kullanıcısına yanıt
    Hocam site gırla, hepsiburada, n11, gitti gidiyor vb. Sizin dikkat etmeniz gereken tek şey cihazınız 4x mi 4 mü? 4x serisinde ikinci mikrofon ve ir yanyana kenarda, 4 te ir ortada mikrofon yanda. Eğer yanlış kılıf alırsanız bu yerler denk gelmeyecektir. Birde her ikisinede uyumlu kılıflar var. Sipariş verirken açıklamalarını okuyun yeter.
  • oktayakgoz kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de hiç ayarla girmedim ama programla girmiyorsanız üye olduğunuz vpn serverine girmek için ip numarası kullanıcı adı falan bilgileri için ayarlar vpn sekmesinden giriyorsunuz diye biliyorum. Ama programla yaparsanız bunları zaten program kendi hallediyor. Özel bir ayar yapmıyorsunuz yani.
  • Puffin yükleyin Vpn flash filan uğraşmayın yardırın gitsin 😁😁😁

• 
Sayfa: önceki 337338339340341
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.