Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (331. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.490
Cevap
101
Favori
469.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler yarın telefon alıyorum in?Allah mi a1 redmi note 4 ve mi max 2 arasında kaldım sizce hangisini alayım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrıca bu gittigidiyordan cepporttan telefon alan oldu mu güvenilir midir?

• quote:

Orijinalden alıntı: wallace_son

Ana ekrandaki bu bölümü nasıl kapatabiliriz veya silebiliriz.?

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

Bu ekranı kapatma veya silme seçeneği şu anda yok ne yazık ki.
    Belki ilerde böyle bir seçenek sunarlar.

• 5 senelik samsung spam smsleri ne güzel engelliyordu ekstra bi programa ihtiyaç duymadan ama yok arkadaş ne yaptıysam smsler yağmaya devam ediyor mıuı bug olarak yazıyoz ama ipleyen yok
  • emo5313 kullanıcısına yanıt
    Hocam geliştirici seçeneklerinden miui optimizasyonu kapatıp denediniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vurucumuhammet

Beyler yarın telefon alıyorum in?Allah mi a1 redmi note 4 ve mi max 2 arasında kaldım sizce hangisini alayım?

Yerinde olsam a1 alırdım.

Ben note 4x 3gb 32rom kullanıyorum.

Arkadaşım yeni A1 aldı. Çift kamera muazzam resim çekiyor. Heleki arka fonu flu yapan çekimler müthiş.

Şarjıda en son 2 gün kullanmış ve hâlâ yüzde 20 şarjı vardı.

Sanırım saf Android var ve işlemciyi yormuyor.

• wallace_son kullanıcısına yanıt
    Kardeşim 2 gün zor ya çünkü redmi note 4 var zaten bir tane bizde o iyi ama mi a1in batarya düşük donanım aynı saf android ama miui kıyasla o kadar fark etmiyor

• vurucumuhammet V kullanıcısına yanıt
    Hocam ben aldım gg cepporttan 2 aydır kullanıorum hiç bir sıkıntı yaşamadım. Öğleden sonra verdiğim siparis ertesi sabah elimdeydi. Sarj aletide türkiye uyumlu geldi ama bu herzaman aynı olmayabilir. Ben memnun kaldım. Kaldıki admlar sadece redmi note 4 ten binlerce sattı bi sıkıntı olsa gg yorumlarından belli olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: vurucumuhammet

Kardeşim 2 gün zor ya çünkü redmi note 4 var zaten bir tane bizde o iyi ama mi a1in batarya düşük donanım aynı saf android ama miui kıyasla o kadar fark etmiyor

Hocam telefona fazla para vermeye gerek yok hepsiyle aynı şeyleri yapıyoruz zaten note 4x al geç hatta yurt dışı bile alabilirsiniz 700 TL ye bile satılıyor yurt dışı Ben 7 aydır kullanıyorum çok memnunum....

• Bu hafta her gün en az bir defa telefona çağrı geldiğinde cevaplamak için yeşil topu yukarı sürükledim, yukarıda yok oluyor ama çağrı yanıtlanmıyor, yeşil top aşağı iniyor filan, öyle bekliyorsun karşı taraf kapasında arayayım diye.. Yahu bunun tema veya 3.parti uygulama ile çağrıyı tek dokunuşla yanıtlama, reddetme çözümü yok mu, 3.parti yazılım denedim, çalışmıyor?!

• pixel experience rom kurdum, miui kadar özelleştirmesi olmasada , saf androide yakın bir rom , de şarj performansı miui den daha iyi , rom da bug a rastlamadım

4g konum , senkronizasyon açık şekilde ekran orta oto parlaklık kullanımı

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaan0101 -- 23 Şubat 2018; 13:34:45 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• mahferer kullanıcısına yanıt
    Dediğin bende bir kere oldu bir daha hiç olmadı..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaan0101 K kullanıcısına yanıt
    Herşeyi baştan kurmayı göze alabildiğim bir ara bende kurmayı düşünüyorum. Birde üzerine custom kernel atarak ekran süresini daha da arttırıyorlar.
  • benim 2 tane twrp yedeğim var sıkıntı olmuyor geri dönmek :) bugün franco kernel yükledim bakalım nasıl olacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Hocam sorun geri dönmek değilki, sıfırdan herşeyi tekrar ayarlayıp kurmak gözümde büyüyor. Android 4.4 lenovo p70 den, Android 6.0 note 4x e geçerken acayip zorlandım. Eski ayar ve programlarım sorun çıkardı. Bazı alışkanlıklarımdan vazgeçmek zorunda kaldım. Düzgün çalışan twrp ve root işide o dönemde sıkıntıydı. Telefonu adam edinceye kadar çok uğraştım. Açıkcası şimdi gözüm yemiyor. Siz biraz daha kurcalayın, memnuniyet durumuna göre artık gözümü karartır bende geçerim.
  • İnstgram bu cihaz ile uyumlu deyil diyor cozumu nedir ?

• eskiden sorun çıkma olasılığı yüksekti , ben tüm ayarları yapıp komple yedek alıyorum ve hafıza kartımda hazır duruyor herhangi bir sorunda geri yüklüyorum , spotifyda dahi yedek almadan önce hangi şarkıda bıraktıysam yedeği yüklediğimde aynı şarkıda kalmış oluyor tabiki uzun süre rom yüklemek istemiyorum duruma göre haberdar ederim ayrıyetten bu roma ota güncelleme desteğide sağlıyor geliştirici

Tamam sen iyice kurcala suyunu çıkar, bir yamuğunu görmezsen bende saldırırım . Gerçi bu arada xiaomi amca sağlam bir stable sürüm çıkarırsa geçmeyebilirim. Gerçi 9.2.2.0 da biraz pil süresi düşüsü hariç bir sorunum yok. Birde custom kernel yese hiç uğraşaşsım yokta, custom romsuz custom kernel verimli olmuyor.
  • Telefonu yeni aldım. %10dan %100e 2.30-2.45 saatte şarj oluyor birkaç yerde 2 saatte şarj olduğunu okudum. Sizde durum nasıl?

• mehmet 1905 M kullanıcısına yanıt
    Hocam aynen benim cihazda o civarlarda şarjı tamamlıyor. Hatta biraz daha güçlü bir adaptör kullanıyorum ama yine de çektiği akım belli olduğu için sürede bir düşüş olmuyor.
  • 
Sayfa: önceki 329330331332333
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.