Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (279. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.490
Cevap
101
Favori
469.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telefonda hiçbir şey yok 10 GB yer kalmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgezer -- 9 Aralık 2017; 23:14:18 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayalci kullanıcısına yanıt
    bu temizlik ne işe yarıyor tam olarak? temizle dersem uygulamalarımı sıfırlayacakmış gibi hissediyorum temizleyemiyorum hiç.
  • Redmi note4x batarya süresi en iyi olan sürüm hangisi acaba ? şuan beta sürümü kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

Bu diğer dosyalar da ne var 12 GB
    Telefonda hiçbir şey yok 10 GB yer kalmış.

Bende de 491 mb yer kaplıyor telefonun kendinde olan uygulamalar olabilir diye düşünüyorum ama sizde çok yer kaplamış Bir sıfırlama yapın isterseniz....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Global stable son sürümünde 3.taraf temalar yükleniyor mu?

• note 4 global 9.0.5 sürümünü kullanıyorum telefonu usb ile bilgisayara bağlıyorum sadece sarj oluyor bilgisayarda gözükmüyor aynı zamanda telefonda usb seçenekleri açılmıyor nasıl düzeltebilirim ?
  • cetinov C kullanıcısına yanıt
    Bilgisayara bağlayınca bildirimi ekranında ki bildirime tıklayınca seçeneklerde dosya aktarımını seçin

• Arkadaşlar bu telefon volte destekliyor hattım türk Telekom mesaj atıyorum bu telefon desteklenmemektedir diyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: raqli001

tum forum uyeleri azerbaycandan herkese selamlar uzun zamn oldu bu forumu izliyeli ve bugunden bende bu kervana katilmis durumdayim xiaomi redmi note 4 snapdragon 3/32 global version aldim kutunun hertarafinda note 4 yaziyor ama telefon gorunumu 4x ve kutu arkasina bakdim 201710 yaziyor ama burda bir arkadas 2016102 yazmalidir demis bu ne demek sizce ilkdefadirki xiaomi marka aldim dogal olarak acemiyim kendim genellikle sony samsun htc kullanici olmusumdur

Azerbaycana selamlar,
    Kutunun arkasında yazan 2017 10 üretim tarihidir, birde ayrı bir yerde model no yazar.Model no 2016102 olmalı.
  • Merhaba arkadaşlar cuma günü hepsiburadadan verdiğim note 4x bugün geldi cihazın global sürüm olup olmadığını anlayamadığım için kutusunu açmadım anlayan arkadaşlar bakıp bilgi verebilir mi? Cihazın üstünde bir yerde 2017 08 diğer yerde 2016101 yazıyor bunlar ne?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartel1 -- 11 Aralık 2017; 13:44:9 >

• kartel1 K kullanıcısına yanıt
    Note 4x lerin hiçbiri global değildir hocam hayırlı olsun bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reyes_19 -- 11 Aralık 2017; 13:41:32 >
  • reyes_19 R kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam açıp kontrol edeyim mi işlemcisi filan nedir snapdragon olup olmadığını nasıl anlayacağız?

• quote:

Orijinalden alıntı: kartel1

Teşekkür ederim hocam açıp kontrol edeyim mi işlemcisi filan nedir snapdragon olup olmadığını nasıl anlayacağız?

snapdragon yazıyor ama çince
    625 den SD olduğu anlaşılıyor .
    Global sürüm değil gibi görünüyor .
    Ama Türkçe karakter vs etiketi olduğuna göre mecbur menüler Türkçe dir

• tgezer kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam açınca ilk ne yapayım yada ne yapmayayım?

• quote:

Merhaba arkadaşlar cuma günü hepsiburadadan verdiğim note 4x bugün geldi cihazın global sürüm olup olmadığını anlayamadığım için kutusunu açmadım anlayan arkadaşlar bakıp bilgi verebilir mi? Cihazın üstünde bir yerde 2017 08 diğer yerde 2016101 yazıyor bunlar ne?

Hocam 4x ler genelde Çin sürümü oluyor. Sizinki global değil, bende aynı şeyi yaşamış iade etmiştim açmadan. Hepsi burada dan alırken note 4 olanı alın. Ben note 4 alınca global yazan geldi memnunum

• quote:

Teşekkür ederim hocam açınca ilk ne yapayım yada ne yapmayayım?

vodafone hatlarda sorun yapar mı bilmem .
    4X lerde ne fark var bilmiyorum
    EVO delta vs alayı sorunlu ithalatçılar zaten

• ilhdmr kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler hocam snapdragon 625 işlemcili olması yetmiyor mu çin olması ne değiştirir çocuk hevesle bekliyor geri göndersem üzülecek. Menüler Türkçe değil midir?

• tgezer kullanıcısına yanıt
    İçim karardı valla iyi mi yaptık kötü mü yaptık anlamadım.

• quote:

İçim karardı valla iyi mi yaptık kötü mü yaptık anlamadım.

Yok be niye kararsın .
    Türkçe değilse zaten direk geri gönderirsin .
    Sim kart takmadan wifi ye bağlamadan kurulumu yap
    4X kullananlar cevaplasın .
    Bende global model var .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgezer -- 11 Aralık 2017; 15:14:41 >
  • quote:

Cevap için teşekkürler hocam snapdragon 625 işlemcili olması yetmiyor mu çin olması ne değiştirir çocuk hevesle bekliyor geri göndersem üzülecek. Menüler Türkçe değil midir?

Benim telefonumda 4x kutusu her tarafı çince hatta içerisinden çıkan kullanım klavızu bile çince sorun değil içerisinde türkçe de var...Güncellemeleri de tıkır tıkır alıyorum...Tereddüt etmeyin cihazın zevkini çıkartın
  • 
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.