Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (255. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.490
Cevap
101
Favori
469.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Back camera: ofilm_s5k3l8
  • Miu 9 beta yükledim. harika oldu telefon, süper oldu çok çok sevdim arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egeboys0

Ben hangi ekran koruyucuyu taktıysam köşeleri kalkıyor. Kesin bir çözüm bulmamız lazım. ★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

Merhaba hocam şu tarz cam alırsanız sorun düzelir.

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

Tam Kapak Temperli Cam Xiaomi Redmi Için 4 4A 4Pro 4 başbakan Redmi Için Not 4X Pro Not 4X Renkli Ekran Koruyucu Film

http://s.aliexpress.com/Vn2AjmUN

(from AliExpress Android)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• faraza- kullanıcısına yanıt
    Teşekürler hocam. Zaten aynı ürün sepetimde ekliymiş 😀 bugün almayı düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kilit ekranındayken sağa kaydırdığımda

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü

Bunun yerine Rehber çıksın istiyorum.

Miui 9 kararlı sürüm de nasıl yapabilirim?

• beyler telefonun şarjı komple bitti bende fişe taktım önce kırmızı yanıyodu bildirim ışığı şimdi beyaza döndü full şarj olunca başka bir rengemi dönecek yoksa sönecekmi ışık ?
  • Enthris kullanıcısına yanıt
    Mui 9.0.3.0 ise 100 olunca söner

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertac-73

Mui 9.0.3.0 ise 100 olunca söner

9 küsürlü bişeydi tam hatırlamıyorum senin dediğin versiyon heralde..teşekkürler cevap için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enthris

beyler telefonun şarjı komple bitti bende fişe taktım önce kırmızı yanıyodu bildirim ışığı şimdi beyaza döndü full şarj olunca başka bir rengemi dönecek yoksa sönecekmi ışık ?

%60 olunca yeşile dönüyor renk %100 olunca sönüyor hocam bende de aynı durum :)
  • Arkadaşlar, cihaz redminote 4 snapdragon global, bootloader kilidi ile imei tamiri arasında bir bağlantı varmı? Yani bootloader kilidi açmadan imei tamir ediliyor mu, yoksa imei tamiri için önce bootloader kilidinimi açmak gerekiyor

• bayzoro B kullanıcısına yanıt
    Bir bağı varmı yada Bl açmadan hile hurda ile IMEI kayıt oluyormuş bilmiyorum ama ben cihazı yurt dışından getiren bir arkadaştan almıştım Bl kilidi kapalıydı ama IMEI halledilmiş ti ben kendim açtım Bl kilidini

• Teşekkürler, net bilen arkadaş varmı forumda, yardımcı olabilir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Kimyager06

quote:

Orijinalden alıntı: Enthris

beyler telefonun şarjı komple bitti bende fişe taktım önce kırmızı yanıyodu bildirim ışığı şimdi beyaza döndü full şarj olunca başka bir rengemi dönecek yoksa sönecekmi ışık ?

%60 olunca yeşile dönüyor renk %100 olunca sönüyor hocam bende de aynı durum :)

eyvallah :)
  • Arkadaşlar 4 GB ram ve 64 GB hafızalı redmi note 4 te MTK işlemci olduğunu biliyordum. Bugün aynı özelliklere sahip snapdragon 625 işlemcili gördüm. Bir yanlışlık var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: destannn

Arkadaşlar 4 GB ram ve 64 GB hafızalı redmi note 4 te MTK işlemci olduğunu biliyordum. Bugün aynı özelliklere sahip snapdragon 625 işlemcili gördüm. Bir yanlışlık var mı?

4gb-64gb hafıza snapdragon işlemcili cihaz kaynıyor, gg ve n11 de, yanlıslık yok, 100 tl fark var
  • Bende redmi note 4 aldım cumartesi günü ve cpu-z de normal note 4 olarak gösteriyor ama antutu da note 4x olarak yazıyor.

Şuan ne oldugunu bilemedim :D

ama 4gb ram 64gb hafıza olarak aldım.

gayette memnunum.
    Bugün ilk iş günümde batarya performansını görmüş oldum. ben iş yerinde elinde telefon sürekli iletişim halinde olan birisi oldugum için ( whatsapp grupları falan ) 4g açık facebook instagram whatsapp telefon görüşmesi hepsi dahil saat sabah 6 da şarjdan cıkardıktan sonra akşam saat 6 ya kadar daha %55 şarjım vardı. helal olsun dedim gerçekten :D
  • Powerbank ile geçen günlerime acıyorum

• Arkadaşlar bu telefonu alırsam yazılım olarak ne yapmam gerek acaba ilk defa Xiaomi kullanmış olacağım eğer alırsam. Alabileceğim telefonlar arasında şu an bu telefon da. MUI 9 stabil mi direk ona mı güncelleyeyim alırsam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 21 Kasım 2017; 0:5:18 >
  • hoparlor cizirti sorunu ve kamera acilip kapanirken ses cikma sorunu cozumleri varmı? bide home tusuna basili tutunca google arama nasil kapaniyor,?

• bildirim ledini actigimda aramaya mesaja farklı renkler secmeme rağmen her bildirimde beyaz yaniyor ??

• 
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.